صفحه 52 از 715 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط hessamie نمایش پست ها
    سلام، الان رو سایت سفارت آلمان زده روزهای 13 و 28 تیر وقت برای روزرو آگوست و سپتامبر باز میشه ولی الان همه تاریخ ها پر شدن، آیا روز 28 تیر وقت های جدیدی اضافه میشن؟ پیشاپیش ممنون
    دفعه قیل هم من تو سری دوم تونستم وقت بگیرم
    یعنی به سری اول نرسیدم
    وقتا هم پر شده بود
    ولی سری دوم کللی وقت باز شده بود

آقا امکان داره 28 تير که وقت ها باز ميشه ، برايه 1 - 2 روز بدش جا باشه ؟ آخه من شنيدم امکان داره وقت کنسلی باشه...!

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

وقت همیشه هست
    چه جوری میخوایی بگیری!؟
    ویرایش توسط esaraat : July 15th, 2011 در ساعت 02:08 PM
    E=M.c²

آقا کسی ميدونه من اگه بخوام وقت زودتر بگيرم ( غير درسی ) ميتونم يا نه ؟ کسی هست که اين کارو بتونه برام انجام بده ؟ برای ويزيت

Junior Member

من 19 جولای رفتم سفارت ولی کارم گیر داره و باید دوباره وقت بگیرم به اقای مالکی زنگ زدم گفت وقت نداریم من چکار کنم بیچاره میشم اگه وقت نگیرم

Junior Member

یه سوال تا کی میشه وقت فرهنگی گرفت؟؟ احتمالا ددلاینی نداره؟

Junior Member Bavarian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Comp-Eng/Ruhr Universität Bochum

من 19 جولای از سفارت واسه 26 جولای وقت گرفتم. ایمیل تاییدیه هم واسم اومد. اما وقتی مراجعه کردم به سفارت صبح روز مصاحبه بهم گفتن که اسمت تو لیستشون نیست. بعد از اینکه ازش خواستم واسم توضیح بده که چطور ممکنه، رفت و بعد از چند دقیقه اومد و گفت که شما موقع رزرو وقت شماره پاسپورتتو نزدی!!! بهش میگم آخه اگه نزده بودم که واسم ایمیل نمیومد. تو ایمیلی که از طرف سفارت اومده واسم فقط اسممو نوشته و گفته فلان تاریخ و فلان موقع وقت گرفتید اما از شماره پاسپورتم چیزی ذکر نکرده !!! آخه چطور همچین چیزی ممکنه؟؟؟

من همونجا به آقای مالکی زنگ زدم و قضیه رو واسش گفتم که ایشونم گفت که دیگه چاره ای نیست و ازم خواست که مدارکمو واسش میل کنم. منم نامه پذیرشم+ یک نامه از طرف دانشگاهی که پذیرش گرفتم که توش سفارشمو کرده واسه ویزا+ ایمیل تاییدیه وقت قبلیم که سفارت واسم فرستاده بوده به ایشون فرستادم. در جواب ایمیلم ایشون گفتن فعلا که وقت نیست اما به محض اینکه جا باز شد خبرت میکنم. به نظر شما با توجه به اینکه من 1 اکتر کلاسام شروع میشه میرسم؟ من اینجا میبینم کارای بچه ها از زمان مصاحبه تا خوردن ویزا تا پاس چیزی حدود 50- 60 روزی طول میکشه؟ خیلی ناجور اینجوری که؟؟؟

به نظر شما کاری میشه کرد که این پروسه زودتر طی شه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Bavarian نمایش پست ها
    من 19 جولای از سفارت واسه 26 جولای وقت گرفتم. ایمیل تاییدیه هم واسم اومد. اما وقتی مراجعه کردم به سفارت صبح روز مصاحبه بهم گفتن که اسمت تو لیستشون نیست. بعد از اینکه ازش خواستم واسم توضیح بده که چطور ممکنه، رفت و بعد از چند دقیقه اومد و گفت که شما موقع رزرو وقت شماره پاسپورتتو نزدی!!! بهش میگم آخه اگه نزده بودم که واسم ایمیل نمیومد. تو ایمیلی که از طرف سفارت اومده واسم فقط اسممو نوشته و گفته فلان تاریخ و فلان موقع وقت گرفتید اما از شماره پاسپورتم چیزی ذکر نکرده !!! آخه چطور همچین چیزی ممکنه؟؟؟

من همونجا به آقای مالکی زنگ زدم و قضیه رو واسش گفتم که ایشونم گفت که دیگه چاره ای نیست و ازم خواست که مدارکمو واسش میل کنم. منم نامه پذیرشم+ یک نامه از طرف دانشگاهی که پذیرش گرفتم که توش سفارشمو کرده واسه ویزا+ ایمیل تاییدیه وقت قبلیم که سفارت واسم فرستاده بوده به ایشون فرستادم. در جواب ایمیلم ایشون گفتن فعلا که وقت نیست اما به محض اینکه جا باز شد خبرت میکنم. به نظر شما با توجه به اینکه من 1 اکتر کلاسام شروع میشه میرسم؟ من اینجا میبینم کارای بچه ها از زمان مصاحبه تا خوردن ویزا تا پاس چیزی حدود 50- 60 روزی طول میکشه؟ خیلی ناجور اینجوری که؟؟؟

ممنون
    سلام،
    ار دانشگاه بخواهید که مستقیما با سفارت مکاتبه کنند. ایشالا که حل میشه.(تنها راه ممکنش همینه! البته سعی کن زیاد با مالکی تماس بگیری، اگر حس کنه خیلی ضروریه واست میگیره)

با آرزوی موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط Bavarian نمایش پست ها

ممنون
    من هم دقیقا شرایطم همینطور بود مالکی برای من بدون شماره پاسپورت وقت داده بود .موقع مصاحبه آفیسر گفت اسمت توی لیست نیست و رفت داخل و بعد از 4-5 دقیقه برگشت گفت اوکی حل شد. به نظر من هم زنگ بزن مالکی و خیلی مودبانه بهش بگو من شرایطم اینجوری هست و خیلی اورژانسیه و یه راه حل جلوی پام بگذارید. سعی کن هر جوری که میتونی توجیهش کنی. خودت رو کاملا مضطرب نشون بده ولی مودبانه برخورد کن. مالکی راه میاد. بعد هم یه سری وقتا هست که برای فردا یا پس فردای اون روزه و کنسل شده و اصولا خالی میمونه چون کسی که میخواد تازه وقت بگیره که مدارکش واسه فردا آماده نمیشه که .سعی کن هر روز زنگ بزنی و به مالکی بگی تماس گرفتم ببینم احیانا وقتی خالی شده یا نه. به هر حال امیدوارم مشکلتون حل بشه به زودی.

Junior Member

میشه کسی لطف کنه تلفن بخش فرهنگی سفارتو بده..خیلی ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)