صفحه 530 از 715 نخستنخست ... 30430480520521522523524525526527528529530531532533534535536537538539540580630 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,291 تا 5,300 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahangnakhaei نمایش پست ها
    من 1/12/2016 وقت گرفتم ایمیل دوم نیومده هنوز به نظرتون باید صبر کنم؟
    والا اواخر دسامبر وقت کسایی که پنجم و ششم دسامبر رجیستر کرده بودن اومده. نمی‌دونم چطور برای شما که اول ماه ثبت نام کردین هنوز نیومده!

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

ویزاشون چه نوعی بوده ؟ مگه مال ما خار داره اخه

Senior Member

بحث خار دار بودن و نبودن نیست. عوامل مختلفی تاثیر داره از جمله شلوغی سفارت بخصوص ایام اخر سال مرخصی کارمندان تعطیلات رفتن کنسول حجم بالای متقاضی و غیره . در ضمن نگفتند دقیقا یک ماه بعد ایمیل دوم میاد ممکنه این یک ماه بالا پایین بشه. اونم از سفارتی مثل المان که هیچ کارش حساب کتاب نداره و تو بی نظمی پیشتازه تمام سفارتخانه ها هست زیاد بعید نیست. بهر حال چاره ای جز صبر ندارید.

من6 دسامبر وقت گرفتم ولی یک موردی رو اشتباه وارد کرده بودم کنسل کردم ایمیل کنسلی اومد اما هرچی تلاش میکنم سیستم اسممو قبول نمیکنه و میگه قبلا با این مشخصات ثبتنام کردید.تماس هم گرفتم ولی بی فایده بوده.ایمیل هم زدم 7 دسامبربازهم بی فایده بوده.باید جکار کنم

دوستان من با سفارت تماس گرفتم،بدلیل اینکه اواخر دسامبر و اول ژانویه تعطیلی زیاد داشتن و کنسولم سفر تشریف داشتن توواین فصل نوبتا بیشتر از وقتای دیگه طول میکشه مثلا شاید بیشتر از یک ماه!
    باید منتظر موند.

من نمی‌دونم خار داره یا نداره. ویزای ایشون تحصیلی بوده
    و می‌دونم که تا الان کل وقت‌های ژانویه پر شده و نوبت بعدی که می‌افته تو ماه فوریه ثبت نامی‌های ۷ دسامبر و بعد از اون رو وقت میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbaszadeh1362 نمایش پست ها
    من6 دسامبر وقت گرفتم ولی یک موردی رو اشتباه وارد کرده بودم کنسل کردم ایمیل کنسلی اومد اما هرچی تلاش میکنم سیستم اسممو قبول نمیکنه و میگه قبلا با این مشخصات ثبتنام کردید.تماس هم گرفتم ولی بی فایده بوده.ایمیل هم زدم 7 دسامبربازهم بی فایده بوده.باید جکار کنم
    تا اونجا که من شنیدم از یکی از عوامل سفارت در صورت stornieren کردن یک ماه تاخیر می‌خوره آدم واسه رجیستر مجدد.
    امیدوارم این قانون مسخره واقعی نباشه واقعا. ما که از اون تو بی‌خبریم! معلوم نیست دارن چیکار میکنن. هر روز یه قانون تازه!

من رفتم سفارت از مردمی که وقت مصاحبه داشتن پرسیدم یه سریا میگفتن 2 ماه بعد درخواست ایمیل دوم اومد و زده بود 2 هفته دیگه بیاید واسه مصاحبه باز اگه کسی راهی سراغ داره کم تر بشه این زمان ممنون میشم بگه

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

من رفتم سفارت از مردمی که وقت مصاحبه داشتن پرسیدم یه سریا میگفتن 2 ماه بعد درخواست ایمیل دوم اومد و زده بود 2 هفته دیگه بیاید واسه مصاحبه باز اگه کسی راهی سراغ داره کم تر بشه این زمان ممنون میشم بگه
    دوست عزیز به حرفهایی که دیگران میزنند توجه نکنید به من بعد دو هفته ایمیل دوم رو زدن. هر کی این حرف رو زده دروغ گفته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

دوستان عزیز من هم مثل خیلی از شماها هنوز منتظر ایمیل دوم سفارت هستم و زمان ثبت نام اولیم 12 December بوده. خیلی از افرادی که شرایطشون مثل منه، میان اینجا رو چک میکنن تا از پروسه ی بقیه آگاه بشن. پس لطفا از ایجاد پست هایی که موثق نیستن خودداری کنید تا استرس بیشتری برای دوستان ایجاد نکنید.
    دوست عزیزی که اینو نوشتید:
    سیستم جدید وقت دهی سفارت از December 5th تغییر کرده پس اونی که دو ماه بعد براش ایمیل اومده قطعا از سیستم قبلی (دوشنبه شب ها) استفاده کرده و دیگه ارتباطی به ما نداره.
    نکته ی دیگه ای که باید عرض کنم اینه که کسایی که طی نخستین روزهای پس از تغییر سیستم وقت دهی، وقت گرفتن به دلیل ازدحام پایین جمعیتی که ثبت نام کردن قطعا ایمیل دوم برای تعیین وقت مصاحبشون زودتر (مثلا برای این دوستمون دو هفته بعد) از کسایی که طی هفته های بعد ثبت نام کردن میاد.
    پیشنهاد بنده اینه که هر کسی ایمیل دوم رو دریافت کرده زمان ثبت نام اولیش و زمان تعیین شده برای مصاحبش رو همین جا با بقیه به اشتراک بذاره تا همه یه پیش بینی مختصر از اوضاعشون داشته باشن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)