صفحه 532 از 715 نخستنخست ... 32432482522523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542582632 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,311 تا 5,320 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

من برای برادرم درخواست وقت برای ویزای شنگن دادم و 50 روز منتظر شدم و هیچ جوابی نیومد. به سفارت ایمیل زدم و درجا جواب دادند که درخواست وقتت کنسل شده چون احتمالا یه فیلد رو اشتباه پر کردی و میتونی تو سیستم درخواست وقت جدید بدی.
    و این مورد رو خبر نمیدن تا آدم خودش ایمیل بزنه و بپرسه و من 50 روز بیخودی منتظر بودم. پس پیشنهاد من اینه بعد یه ماه توی سیستم امتحان کنید ببینید میتونید با اون شماره پاسپورت دوباره درخواست وقت بدید. اگه میتونید که درخواست وقتتون کنسل شده بوده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    من برای برادرم درخواست وقت برای ویزای شنگن دادم و 50 روز منتظر شدم و هیچ جوابی نیومد. به سفارت ایمیل زدم و درجا جواب دادند که درخواست وقتت کنسل شده چون احتمالا یه فیلد رو اشتباه پر کردی و میتونی تو سیستم درخواست وقت جدید بدی.
    و این مورد رو خبر نمیدن تا آدم خودش ایمیل بزنه و بپرسه و من 50 روز بیخودی منتظر بودم. پس پیشنهاد من اینه بعد یه ماه توی سیستم امتحان کنید ببینید میتونید با اون شماره پاسپورت دوباره درخواست وقت بدید. اگه میتونید که درخواست وقتتون کنسل شده بوده.
    پیشنهاد خوبی ولی مطمعنی شما اگر دوباره ثبت نام کنیم بعد ثبت نام اول را اگر موجود باشه کنسل نمیکنه؟؟

اگه کنسل نشده باشه همچین پیامی میاد
    This entry needs to be unique. A different Appointment with the same entry was already booked
    من امتحان کردمش

Junior Member

با سلام
    همسر من 18 دسامبر ثبت نام کرده و با توجه به فرمایشات دوستان حداقل باید تا اواسط بهمن منتظر ایمل دوم باشه،درسته؟ با این اوصاف ممکنه خیلی دیر بشه و ویزا به موقع دریافت نشه؟؟ آیا راهی برای پیگیری هست؟ البته ویزا دانشجویی است. و همسر من در دانشگاه کایزرسلاترن پذیرفته شده.

سلام دوست عزیز
    شما مدارک پذیرشتون رو به همراه یک نامه ارسال کنید به ایمیل سفارت(visa-info) ازشون درخواست وقت اضطراری کنید.معمولا برای مقطع دکتری و پذیرش با فاند بهتون وقت اضطراری میدن.مدارک باید شامل اسکن گذرنامه نامه پذیرش دانشگاه مدرک دال بر مقدار فاند و تاریخ شروع تحصیل یا قراردادتون باشه.
    امیدوارم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saghishab نمایش پست ها
    با سلام
    همسر من 18 دسامبر ثبت نام کرده و با توجه به فرمایشات دوستان حداقل باید تا اواسط بهمن منتظر ایمل دوم باشه،درسته؟ با این اوصاف ممکنه خیلی دیر بشه و ویزا به موقع دریافت نشه؟؟ آیا راهی برای پیگیری هست؟ البته ویزا دانشجویی است. و همسر من در دانشگاه کایزرسلاترن پذیرفته شده.
    سلام دوست عزیز
    شما مدارک پذیرشتون رو به همراه یک نامه ارسال کنید به ایمیل سفارت(visa-info) ازشون درخواست وقت اضطراری کنید.معمولا برای مقطع دکتری و پذیرش با فاند بهتون وقت اضطراری میدن.مدارک باید شامل اسکن گذرنامه نامه پذیرش دانشگاه مدرک دال بر مقدار فاند و تاریخ شروع تحصیل یا قراردادتون باشه.
    امیدوارم موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم موفق باشید
    امتحانش ضرر نداره بالاخره تیری هست تو تاریکی. ولی من که قبلا وقت اضطراری میخواستم حتی کارفرمام مستقیما خودش از المان به سفارت ایمیل داد من هم ایمیل دادم برای وقت اضطراری بهم گفتن وقت اضطراری فقط برای موارد انساندوستانه و فوریتهای پزشکی داده میشه و بقیه باید بصورت عادی وقت بگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    امتحانش ضرر نداره بالاخره تیری هست تو تاریکی. ولی من که قبلا وقت اضطراری میخواستم حتی کارفرمام مستقیما خودش از المان به سفارت ایمیل داد من هم ایمیل دادم برای وقت اضطراری بهم گفتن وقت اضطراری فقط برای موارد انساندوستانه و فوریتهای پزشکی داده میشه و بقیه باید بصورت عادی وقت بگیرند.
    خوشبختانه من از همین طریق تونستم وقت اضطراری بگیرم.امیدوارم مشکل همه حل بشه.

Senior Member

شما کی گرفتید؟ قبلا یعنی تا پارسال وقت اضطراری به ندرت میدادند اما از امسال خیلی سخت میدن بخصوص با عوض شدن سیستم وقت دهیشون
    ویرایش توسط payam01 : January 13th, 2017 در ساعت 12:19 AM

Senior Member bayazee آواتار ها

از مرداد/شهریور تقریبا وقت اضطراری نمی دن یا خیلی موارد خاص ... دانشجویی که هیچی برای کاری و تجار و ... هم نمی دن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)