صفحه 535 از 715 نخستنخست ... 35435485525526527528529530531532533534535536537538539540541542543544545585635 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,341 تا 5,350 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط zirixium نمایش پست ها
    دوستان بعد از اینکه عکس پاسپورت و اطلاعات وقت رو برای سفارت می‌فرستیم دیگه به اون ای‌میل جوابی نمیدن؟
    سلام اگه منظور برای تایید هست. نه دیگه وقتی شما به اون ایمیل خاص اطلاعات رو می فرستید هیچ جوابی نمی گیرید.فقط اونا اطلاعات شمارو دریافت می کنند راستی یادتون نره confirm کنید وقتتون رو. روز ملاقات تو چک لیست اسم و شماره پاسپورت و همچنین تاریخ رو چک می کنن که ببینن با اطلاعاتی که بهشون دادید مغایرت داره یا نه .اگه اوکی باشه میرید داخل

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام
    دوستان به نظر من ایمیل دوم رو سفارت با توجه به تاریخی که متقاضی موقع وقت گرفتن طبق درخواستش باید آلمان باشه رو اعلام میکنه مطابق اون تاریخ وقت میده و اصلا اینجوری نیست که اگه برا کسی بعد از 10 رو ز و برای کس دیگه بعد از 2 ماه ایمیل دوم اومد برای بقیه هم به این شکل باشه ضمن تشکر از دوستانی که ایمیل دوم رو دریافت کردن و لطف میکنن اینجا اعلام میکنن اگه تاریخی که طبق درخواستشون ( دانشجویی یا کاری یا هر چیز دیگه ای هست ) به سفارت اعلام کردن باید المان باشن رو هم لطف کنن اضافه کنن خیلی راحت میشه نتیجه گیری کرد که هر کسی چه تاریخی ایمیل دومش رو دریافت میکنه ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به نظر من ایمیل دوم رو سفارت با توجه به تاریخی که متقاضی موقع وقت گرفتن طبق درخواستش باید آلمان باشه رو اعلام میکنه مطابق اون تاریخ وقت میده و اصلا اینجوری نیست که اگه برا کسی بعد از 10 رو ز و برای کس دیگه بعد از 2 ماه ایمیل دوم اومد برای بقیه هم به این شکل باشه ضمن تشکر از دوستانی که ایمیل دوم رو دریافت کردن و لطف میکنن اینجا اعلام میکنن اگه تاریخی که طبق درخواستشون ( دانشجویی یا کاری یا هر چیز دیگه ای هست ) به سفارت اعلام کردن باید المان باشن رو هم لطف کنن اضافه کنن خیلی راحت میشه نتیجه گیری کرد که هر کسی چه تاریخی ایمیل دومش رو دریافت میکنه ممنون
    من با نظر شما موافق نیستم به نظر من سفارت اصلا کاری به زمان درخواستی شما و اینکه شما کی باید اونجا باشید نداره و هر زمانی که تایم خودش ازاد باشه به شما وقت میده. و نوشتن وقت مورد نظرتون در فرم ثبت نام بیشتر جنبه فرمالیته داره. البته میتونه برای این هم باشه که شاید اولین تایم خالی که به وقت مورد نظر شما نزدیک بود اونو به شما بدند. البته خیلی به ندرت اتفاق میفته. شاهد این موضوع هم افراد زیادی بودند که دعوتنامه داشتند یا دانشجوها که ددلاین داشتند یا مثلا کسایی که قصد بازدید از نمایشگاه داشتند ولی متاسفانه به دلیل اینکه سفارت به موقع بهشون وقت نداد نتونستد به موقع المان باشند و دعوتنامه یا پذیرششون باطل شد

Junior Member

سلام
    نوع ویزا: دانشجویی
    تاریخ درخواست: 12th December
    تاریخ مصاحبه: 9th February

سلام من برای همسرم 19دسامبر وقت گرفتم.برای پیوست به خانواده. ایمیل دوم 3روزپیش اومد 5فوریه نوبتشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    من با نظر شما موافق نیستم به نظر من سفارت اصلا کاری به زمان درخواستی شما و اینکه شما کی باید اونجا باشید نداره و هر زمانی که تایم خودش ازاد باشه به شما وقت میده. و نوشتن وقت مورد نظرتون در فرم ثبت نام بیشتر جنبه فرمالیته داره. البته میتونه برای این هم باشه که شاید اولین تایم خالی که به وقت مورد نظر شما نزدیک بود اونو به شما بدند. البته خیلی به ندرت اتفاق میفته. شاهد این موضوع هم افراد زیادی بودند که دعوتنامه داشتند یا دانشجوها که ددلاین داشتند یا مثلا کسایی که قصد بازدید از نمایشگاه داشتند ولی متاسفانه به دلیل اینکه سفارت به موقع بهشون وقت نداد نتونستد به موقع المان باشند و دعوتنامه یا پذیرششون باطل شد
    نوشته اصلی توسط jalalimovahed
    با سلام و احترام
    نوع درخواست ویزا:
    دانشجویی
    تاریخ درخواست: 13th December
    تاریخ مصاحبه: 9 فوریه

[
    با سلام
    نوع درخواست ویزا:

کاری
    تاریخ درخواست: 29th December
    ای‌میل دوم: 17th January
    تاریخ مصاحبه: 14th February

پس به نظر شما دلیل این تفاوت در تعیین وقت با توجه به تاریخهای ارسال این دو تا دوستمون چی میتونه باشه؟ یعنی سفارت به ترتیب از درخواستهای اخر ماه به سمت اول ماه شروع میکنه و جواب میده ؟ ضمن اینکه این سیستم تعیین وقت جدید برای دانشجوها از تاریخ 15 آذر فعال شده پس هنوز هیچ دانشجویی از این سیستم وقت دهی با تاخیر سر کلاسش حاضر نشده با این روش سفارت میتونه قبل از وقت دادن یه برسی اجمالی از طریق شماره پاسپورت و سایر سوابق متقاضی انجام بده بعد وقتو تعیین کنه اینجوری خیلی از وقتهایی که قبلا از طریق اژانسها و سایرین که اطلاعات دقیقی از نحوه صدور ویزا نداشتن و منجر به رد درخواست متقاضی میشد از دست میرفت رو احیا میکنه ولی اشکالاتی هم داره که امیدوارم زودتر برطرف بشه
    ویرایش توسط mohsen_fj : January 18th, 2017 در ساعت 01:54 AM

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط jalalimovahed
    با سلام و احترام
    نوع درخواست ویزا:
    دانشجویی
    تاریخ درخواست: 13th December
    تاریخ مصاحبه: 9 فوریه

[
    با سلام
    نوع درخواست ویزا:

کاری
    تاریخ درخواست: 29th December
    ای‌میل دوم: 17th January
    تاریخ مصاحبه: 14th February

پس به نظر شما دلیل این تفاوت در تعیین وقت با توجه به تاریخهای ارسال این دو تا دوستمون چی میتونه باشه؟ یعنی سفارت به ترتیب از درخواستهای اخر ماه به سمت اول ماه شروع میکنه و جواب میده ؟ ضمن اینکه این سیستم تعیین وقت جدید برای دانشجوها از تاریخ 15 آذر فعال شده پس هنوز هیچ دانشجویی از این سیستم وقت دهی با تاخیر سر کلاسش حاضر نشده با این روش سفارت میتونه قبل از وقت دادن یه برسی اجمالی از طریق شماره پاسپورت و سایر سوابق متقاضی انجام بده بعد وقتو تعیین کنه اینجوری خیلی از وقتهایی که قبلا از طریق اژانسها و سایرین که اطلاعات دقیقی از نحوه صدور ویزا نداشتن و منجر به رد درخواست متقاضی میشد از دست میرفت رو احیا میکنه ولی اشکالاتی هم داره که امیدوارم زودتر برطرف بشه

دوست عزیز شما دیگه خیلی این موضوع رو پیچیده می کنی. اولا اگه نگاه کنید می بینید که درخواست ها یکی کاری هست و دیگری دانشجویی مطمینا ممکنه شرایط ها و تعداد نفرات کاری و دانشجویی فرق داشته باشه. دوما به عنوان مثال من زمانی که داشتم ثبت نام می کردم اصلا تاریخ ورود رو وارد نکرده بودم و اونا از این موضوع خبر نداشتن و حتی هیچ اطلاعاتی هم از بنده که کی می خوام برم یا ددلاین کیه و غیره نداشتن ولی بعد دو هفته به من خبر دادن. به نظرم این موضوع صحت نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما دیگه خیلی این موضوع رو پیچیده می کنی. اولا اگه نگاه کنید می بینید که درخواست ها یکی کاری هست و دیگری دانشجویی مطمینا ممکنه شرایط ها و تعداد نفرات کاری و دانشجویی فرق داشته باشه. دوما به عنوان مثال من زمانی که داشتم ثبت نام می کردم اصلا تاریخ ورود رو وارد نکرده بودم و اونا از این موضوع خبر نداشتن و حتی هیچ اطلاعاتی هم از بنده که کی می خوام برم یا ددلاین کیه و غیره نداشتن ولی بعد دو هفته به من خبر دادن. به نظرم این موضوع صحت نداره.
    سلام
    دوست عزیز بنده هم عرضم طبق فرمایش شماست فقط من گفتم سفارت به طور رندوم همینطوری ایمیلهای دوم رو ارسال نمیکنه طبق زمانبندی که متقاضی ها باید اونجا باشن وقت میده همینطور که میبینید دوستانی که لطف کردن و دریافت ایمیل دومشون رو اطلاع دادن اکثرا دانشجو هستن و همشون هم اوایل ماه فوریه وقت گرفتن این یعنی سفارت طبق محاسباتش به دانشجوها طوری وقت میده که بتونن بموقع به شروع کلاسهاشون که بنده اصلا نمیدونم چه زمانی هست برسن.

Junior Member

سلام من برای ویزای پیوست 14 دسامبر درخواست دادم برای هفته بعدش جواب اومد اما چون جواب همسرم نیامده بود کنسل کردم برای 21 دسامبر درخواست جدید دادم ولی هنوز ایمیل دوم برام نیومده. یعنی کنسلی مشکل ایجاد میکنه. ممنون

Junior Member

دوستان آیا ویزایی به اسم ویزای اضطراری چکاپ پزشکی وجود داره ؟ که‌ نیازی به گردش حساب و گرو گذاشتن سند هم نداره طبق گفته یک نفر فقط باید از یک بیمارستان خصوصی هزینه چکاپ رو بهش پرداخت کرد و نامه پذیرش اون بیمارستان رو به سفارت برای گرفتن ویزا ارائه داد؟
    لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)