صفحه 538 از 715 نخستنخست ... 38438488528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548588638 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,371 تا 5,380 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    سلام کسی وقت مصاحبه همراه براش نیومده
    خیلی سیستم مسخره ایه این سیستم باصطلاح جدیدشون همینطوری ملت سر کار بمونن تا هر وقت دلشون خواست ایمیل بزنن از سفارت آلمان با این نظم و ترتیبش بعید بود همچین کاری من نمیدونم منظورشون چیه از این که مردمو بلاتکلیف نگه دارن اصلا ادم هیچ برنامه ریزی نمیتونه برا خودش داشته باشه تا وقتی که اونا ایمیلشونو بفرستن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

همسر من 18 دسامبر ایمیل اول رو فرستاد ولی هنوز هیچ خبری نشد.خیلی سیستم مزخرفیه احتمالا بموقع به ثبت نام دانشگاه نمیرسه.کسی از بچه ها ایمیل دوم رو دریافت نکرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saghishab نمایش پست ها
    همسر من 18 دسامبر ایمیل اول رو فرستاد ولی هنوز هیچ خبری نشد.خیلی سیستم مزخرفیه احتمالا بموقع به ثبت نام دانشگاه نمیرسه.کسی از بچه ها ایمیل دوم رو دریافت نکرده؟
    دوست عزیز من 19دسامبر برای همسرم وقت گرفتم که یک هفته پیش ایمیل دوم اومد و هفته آینده وقت مصاحبه بهشون دادند.البته ایشون ویزای پیوست بودند.

هفته ی قبل همه اونایی که ایمیل دومشون اومد اطلاع دادن سه شنبه بوده به امید اینکه این سه شنبه هم جوابهارو بدن اگه ندن که دیگه خیلی مسخره است باید بی خیالش شد و یه راه دیگه پیدا کرد

Junior Member

به سلامتی انشاله موفق باشن. ولی ویزای ما دانشجویی هست. می ترسم دیر بشه.. خداییش همین امروز هم وقت مصاحبه باشه دیره..

Junior Member

من دیشب به سفارت ایمیل زدم و نسبت به سیستم جدید نوبت دهی اعتراض کردم.اگر دوستان لطف کنن همین کار رو انجام بدن شاید تجدید نظری بشه که بعدها سایرین مثل ما گرفتار نشن/. ممنون

من دیشب به سفارت ایمیل زدم و نسبت به سیستم جدید نوبت دهی اعتراض کردم.اگر دوستان لطف کنن همین کار رو انجام بدن شاید تجدید نظری بشه که بعدها سایرین مثل ما گرفتار نشن/. ممنون
    من دو بار اینکارو انجام دادم ولی اصلا هیچ جوابی نمیدن قبلا یه پاسخ خودکار میاومد که میگفت ما خودمون در صورت لزوم باهاتون تماس میگیریم و دیگه ایمیل نزنید و این حرفا دیگه اونم نمیاد
    این مطلب هم همیشه ی خدا رو سایت سفارت هست اصلا هیچ تغییری نمیکنه

در حال حاضر به دلیل تقاضای بسیار بالا در سفارت آلمان در تهران شرایط بسیار سختی برای گرفتن وقت درخواست روادید وجود دارد.

سفارت همواره بیشترین وقت های مصاحبه ممکن را در اختیار قرار می دهد تا زمان انتظار را در حد ممکن کاهش دهد. لطفاً توجه داشته باشید که وقت های مصاحبه ویژه با زمان انتظار کم تر، تنها در شرایط خاص انسانی و یا موارد اضطراری پزشکی قابل ارایه است
    .

با سلام دوستان
    با توجه به این که در سایت سفارت نوشته یکی از مواردی که باعث عدم تایید وقت مصاحبه میشه اینه که درخواست پیش از 3 ماه قبل از تاریخ سفر باشه، میخواستم بپرسم این برای ویزای دانشجویی هم هست؟؟؟ یعنی من که شروع ترمم سپتامبر هست و الان پذیرشم اومده باید صبر کنم تا سه ماه قبل از سپتامبر یعنی ماه می تازه درخواست وقت کنم؟؟
    ممنون میشم جواب بدین.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    خیلی سیستم مسخره ایه این سیستم باصطلاح جدیدشون همینطوری ملت سر کار بمونن تا هر وقت دلشون خواست ایمیل بزنن از سفارت آلمان با این نظم و ترتیبش بعید بود همچین کاری من نمیدونم منظورشون چیه از این که مردمو بلاتکلیف نگه دارن اصلا ادم هیچ برنامه ریزی نمیتونه برا خودش داشته باشه تا وقتی که اونا ایمیلشونو بفرستن
    شما روش بهتری سراغ دارید؟ اگر آره پیشنهاد بدید. تو روش قبلی که مردم یا نمی تونستن وقت بگیرن یا هزینه های بسیار زیاد در حد چند میلیون می دادن دلال ها. تک توک کسی می تونست با کمک کلی دوست آشنا وقت بگیره. نکته اینه که درخواست ویزا بسیار بسیار زیاده. سفارت هم یک حدی داره که علاقه ای نداره و احتمالا هم نمی تونه بیشتر از اون ویزا بده. مهمتر از محدودیت جا و کارمند به نظر من سهمیه خاصی هست که تعیین شده. مثلا تحصیل وقتی تو آلمان رایگانه یعنی داره از بودجه کشور و مالیات مردم هزینه ها پرداخت می شه. نمی تونه یهو چند ده هزار نفر از ایران دانشجو بگیره که. هر روشی شما انجام بدید این کار نشدنیه و بالاخره افرادی نخواهند تونست به موقع کاراشون رو بکنن. باید مشکل رو جای دیگه گشت. چرا این همه آدم دارن مهاجرت می کنن؟؟ اصلا چرا برای ایرانی ها ویزا نیازه؟ و ...

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط quantum1100 نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    با توجه به این که در سایت سفارت نوشته یکی از مواردی که باعث عدم تایید وقت مصاحبه میشه اینه که درخواست پیش از 3 ماه قبل از تاریخ سفر باشه، میخواستم بپرسم این برای ویزای دانشجویی هم هست؟؟؟ یعنی من که شروع ترمم سپتامبر هست و الان پذیرشم اومده باید صبر کنم تا سه ماه قبل از سپتامبر یعنی ماه می تازه درخواست وقت کنم؟؟
    ممنون میشم جواب بدین.
    بله دقیقا. سعی کنید اون زمان زود اقدام کنید قبل از ددلاین دانشگاهها چون پذیرش ها بیاد خیلی شلوغ میشه مثل الان.
    حالا که انتقاد از سیسیتم جدید شد. من بگم که تابستون گرفتن وقت سفارت رویا بود و اصلا نمیشد وقت سفارت گرفت یکی از این شرکتهای بیمه می خواست از من 3 میلیون بگیره و می گفت 2 میلیون میرسه به یه شخص تو سفارت ولی من دیفر کردم برای ترم تابستون که این سیستم وقت گیری عوض شد و تونستم وقت بگیرم. ما هم این استرسی که الان خیلی ها تجربه می کنن ماههای قبل تجربه کردیم و من با نظر اقای bayazee موافقم. یه زمان ازاد بود اینقدر بعضی از این ادمای سو استفاده گر اومدن وقتهارو از تو سایت گرفتن و با قیمت بالا فروختن که یه عالمه دانشجو از طریق ایمیل و نامه و غیره به سفارت و هزار جا دیگه اعتراض کردن و سفارت هم که دید این همه سو استفاده هست تصمیم گرفته این سیستم و بگذاره و مدیریت کار و خودش انجام بده.
    من خودم تابستون جزو کسایی بودم که به سفارت ایمیل میزدم که و اعتراض می کردم به خاطر این همه تلاشی که کردیم ولی بی نتیجه و اونا هم پاسخ می دادن که ما در حال بهتر کردن اوضاع هستیم و قول میدیم که این موضوع حل شه. و فکر می کنم اخر سر به این سیستم رسیدن. ما هم نه تونستیم اون تایم وقت بگیریم و نه به کلاس ها رسیدیم.
    من کسی بودم که هم پذیرش ایتالیا به یه دلیل دیگه شبیه این و هم پذیرش المان و به خاطر این چیزا از دست دادم تو تابستون و کاری جز صبر کردن نداشتم. اینکه الان تونستم وقت سفارت بگیرم واقعا یه نقطه ی مثبت بود.
    ولی دوستانی که الان دارن این استرس رو تحمل می کنن باید بگم که توصیه می کنم فقط صبور باشید. با ایمیل اعتراضی و غیره هیچ اتفاقی رخ نمی ده همونطور که برای من تو تابستون اتفاقی نیفتاد برای ترم زمستون. امیدوار باشید که ایمیل دوم رو دریافت کنید که بتونید برای ویزا درخواست بدید چون اکثر پذیرش ها برای ترم زمستون هست و الان این استرس رو ضرب در 1000 کنید که ببینید چقدر استرس خواهید داشت اون زمان و چقدر ادم پذیرش دارند اون زمان. یه نگاهی به نتایج ویزا بکنید تو همین وب سایت می بینید بعضی بچه ها زیر 1 ماه جواب ویزاشون اومده. هیچ وقت امیدتون رو از دست ندید و تا اخر تلاش کنید.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)