صفحه 542 از 715 نخستنخست ... 42442492532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552592642 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,411 تا 5,420 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام
    برا منم هم بالاخره اومد

درخواست : 25 دسامبر

ایمیل دوم : 30 ژانویه

تاریخ مصاحبه : 22 فوریه

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

با سلام.
    دوستان من برای اتریش قدام کرده بودم و هم اکنون هم منتظر ویزا هستم..اما الان واقعا تصمیمم عوض شده و به دنبال اپلای برای آلمان هستم..سوالم اینجاست که اگه ویزای اتریشم بیاد و بخوام برای ویزای آلمان اقدام کنم آیا مشکلی ایجاد میشه؟
    آیا اصلا اگه ویزای اتریش نیامد یا قبلش برای ویزای آلمان اقدام کنم مشکلی پیش خواهد آمد؟ (شنیده ام که همزمان درخواست دو ویزای تحصیلی در حوزه شینگن مشکل دار هست و نمیشه)
    با سپاس

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidgoogoollu نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان من برای اتریش قدام کرده بودم و هم اکنون هم منتظر ویزا هستم..اما الان واقعا تصمیمم عوض شده و به دنبال اپلای برای آلمان هستم..سوالم اینجاست که اگه ویزای اتریشم بیاد و بخوام برای ویزای آلمان اقدام کنم آیا مشکلی ایجاد میشه؟
    آیا اصلا اگه ویزای اتریش نیامد یا قبلش برای ویزای آلمان اقدام کنم مشکلی پیش خواهد آمد؟ (شنیده ام که همزمان درخواست دو ویزای تحصیلی در حوزه شینگن مشکل دار هست و نمیشه)
    با سپاس
    سلام دوست عزیز من فکر می کنم مشکل پیش میاد چون اینها استعلام می گیرن فکر می کنم. چون یادمه تابستون خیلی از بچه ها همزمان از المان و ایتالیا پذیرش داشتن و می خواستن همزمان اقدام کنن و یادمه یه سریا می گفتن نمیشه. سفارت گیر میده. فکر کنم درخواستتون رو باید لغو کنید. ولی به نظر من سطح زندگی و دانشگاهها خیلی خوبه خیلی تفاوت با خیلی جاها تو المان نداره بعد خودتون هم وضع ویزای المان رو ببینید چه خبره... فکر نمی کنم واسه اتریش این همه متقاضی باشه و شما راحتتر می گیرید ویزاتونو ولی به هر حال این بستگی به خودتون داره. خوب روش فکر کنید.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط mroustaei نمایش پست ها
    دوستان یه اتفاق بد واسه من افتاد روز مصاحبه بدلیل تصادفی که تو مسیر کردم دیر رسیدم و متاسفانه اجازه ورود به من ندادند زحمات 4 ماه من یکباره فنا شد کسی از دوستان هست که بتونه راهنمایی کنه. سپاس
    خیلی متاسفم که این اتفاق براتون افتاد و واقعا ناراحت کننده است و درک می کنم چقدر زحمت کشیدید. من تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که به خودشون ایمیل بزنید و دلایلتون رو به همراه مدرکی چیزی بفرستید شاید قانع شدن. البته خیلی بعیده ولی از هیچ کاری انجام ندادن بهتره.راه دیگش هم گرفتن وقت دیگست که خیلی طول میکشه جواب بدن.
    تمام تلاشتونو بکنید که یه جوری قانعشون کنید اگه مدرکی دال برای اون تصادف و غیره دارید شاید اثر کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

سلام.
    دوستان من 1 ژانویه از سیستم جدید سفارت برای گرفتن نوبت اقدام کردم ولی الان که دقیقا یک ماه از اون تاریخ میگذره ایمیل دوم جهت تعیین وقت مصاحبه برام نفرستادن. این همه معطلی عادیه به نظرتون؟ چند وقته اعلام میکنن زمان مصاحبه رو؟

ممنون بابت زمانتون

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamidos نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من 1 ژانویه از سیستم جدید سفارت برای گرفتن نوبت اقدام کردم ولی الان که دقیقا یک ماه از اون تاریخ میگذره ایمیل دوم جهت تعیین وقت مصاحبه برام نفرستادن. این همه معطلی عادیه به نظرتون؟ چند وقته اعلام میکنن زمان مصاحبه رو؟

ممنون بابت زمانتون
    عادیه دوست عزیز
    صبور باشین

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام.

ممنون بابت زمانتون
    هیچ زمان مشخصی نداره اون اوایل دو هفته ای جواب دادن. الان یک ماه به بالا. فقط باید منتظر بمونید ولی الان وقتهایی که دادن تو اواسط و اواخر فوریه بوده واسه کسایی که اواسط یا اواخر دسامبر اقدام کردن یه نگاهی به صفحه ی قبل بندازید متوجه میشید. پس اگه به شما بدن میفته بعد از این.یازم هیچی مشخص نیست که اینطوری باشه یا نباشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

اتفاقا چند صفحه قبل رو نگاه کردم. نمیدونم شاید به شانس ربط داره!!!
    یه نفر نوشته بود 29دسامبر درخواست داده (یک رو قبل از من) و امروز جوابشون رو گرفتن. ولی یه نفر نوشته که 18دسامبر درخواست داده ولی ایشون هم حوابش امروز اومده.
    واقعیتش استرس دارم که شاید جایی رو اشتباه کرده باشم. باید Registration to apply for a student or scientists visa (for stays exceeding 90 days) رو انتخاب میکردم دیگه؟ درسته؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

یه نفر نوشته بود 29دسامبر درخواست داده (یک رو قبل از من) و امروز جوابشون رو گرفتن. ولی یه نفر نوشته که 18دسامبر درخواست داده ولی ایشون هم حوابش امروز اومده.
    واقعیتش استرس دارم که شاید جایی رو اشتباه کرده باشم. باید Registration to apply for a student or scientists visa (for stays exceeding 90 days) رو انتخاب میکردم دیگه؟ درسته؟
    درست انجام دادید نگران نباشید ولی جواب ایمیل دوم فرق داره با روز ملاقات. ممکنه الان جواب رو گرفته باشن ولی روز تحویل مدارک تو فوریه باشه. برای خود بنده دو هفته بعد از ایمیل دوم بود

Junior Member

دوست عزیز نوع ویزا فرق داره.. دانشجویی یا پیوست یا .... واسه دانشجویی یک ماه به بالا طول میکشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)