صفحه 550 از 715 نخستنخست ... 50450500540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560600650 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,491 تا 5,500 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دونم من اشتباه کردم یا بدشانسی اوردیم. من ایمیل اول رو واسه خودم دانشجویی فرصت مطالعاتی زدم که هنوز ایمیل دوم یعنی وقت سفارتم نیومده. واسه شوهرم پیوست زدم که وقت سفارتش روز 15 فوریه بود. منم یه جایی تو همین سایت خوندم که اینجور موارد رو پرونده رو میگیرن تا پرونده نفر اصلی بیاد بعد روش کار می کنن. خلاصه روز چهارشنبه هفته قبل ما رفتیم اولش نگهبان دم در با بداخلاقی نذاشت من همراه همسرم وارد بخش ویزا بشم و گفت همون نفری که امروز وقتشه. شوهرم با 3 ساعت معطلی اومد بیرون و گفت هر کاری کردم پرونده رو تحویل نگرفت افیسر و گفت باید اول نفر اصلی پروندش بیاد و کار اون شروع بشه بعدش به استناد اون پرونده شما بررسی میشه. خلاصه کلی دردسر کشیدیم اخرش هم دست از پا درازتر برگشتیم. حالا موندم چیکار کنم به نظرتون یه راه حل بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوب سفارت که همراه راه نمی ده. اگر هر کسی وقت داره یک نفر هم با خودش ببره داخل که نمی شه. قانونش اینه. فقط خود شخص.
    دوباره برای همسرتون وقت بگیرید. اگر بیشتر از دوماه از ایمیل اول گذشته و هنوز ایمیل نگرفتید با ارسال ایمیل و تماس تلفنی پیگیری کنید. ظاهرا چند مورد بوده که به خاطر وارد کردن اطلاعات اشتباه خودکار حذف شده درخواستشون.

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان .سفارت در ایام نوروز شلوغه .نمیدونم از چند ماه قبل از عید این مشکل وقت گرفتن حاد میشه. 31 ژانویه وقت دانشجویی گرفتم هنوز ایمیل دومم نیومده .میدونید احتمالا کی ایمیل دوم بیاد؟
    کسانی که ایمیل دوم براشون اومده لطفا اعلام کنند .
    خوب یعنی دو هفته. ظاهرا بین ۱ الی ۲ ماه طول می کشه. من برای یکی از دوستان وقت شینگن گرفته بودم بعد از ۴۰ روز ایمیل دوم اومد. البته با دانشجویی فرق داره احتمالا کمی. در سیستم قبلی هم بعد ۳ هفته وقت می دادن. شما حداقل دو سه هفته دیگه احتمالا باید منتظر باشید. توی انجمن بگردید چند تا از دوستان زمان هارو زده بودن.

Junior Member

سلام/ من ایمیل اول بابت ویزای دانشجویی را 28 دسامبر فرستادم و ایمیل دوم امروز20 فبریه اومده و نوبت مصاحبه من شده 7 مارچ(17 اسفند). انشاله برای بقیه هم بموفع نوبت مصاحبه محقق بشه.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان امزوز از سفارت به من زنگ زدن و گفتن ویزات اماده است بیا بگیر. اینو بگم که تقریبا 48 روز شد که ویزام اومد من رشتم برق-الکترونیک بود و خیلی ها می گفتن سخت ویزا میدن ولی زودتر از 7 هفته اومد جتی به 8 هفته هم نرسیدالبته بگم من به اداره مهاجرت هفته پیش ایمیل زدم که ببینیم پروندم در چه وضعیتیه اونا گفتن ما مدارکت رو 8 february (بعد از یه ماه و خورده)گرفنیم همون روزم با ایمیل جوابمون رو به سفارت گفتیم گفتن حالا باید سفارت تصمیمش رو بگیره. این دوازده روزهم سفارت داشت تصمیم گیری می کرد
    (من فکر می کردم فقط اداره مهاجرت تصمیم می گیره اما مثل اینکه دو طرفست) حتی یه ایمیل هم به سفارت نزدم تو این مدت به هر صورت جواب اومد. امیدتون رو از دست ندید و امیدوارم کار همتون زود درست شه و به هدفتون برسید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12 نمایش پست ها
    دوستان امزوز از سفارت به من زنگ زدن و گفتن ویزات اماده است بیا بگیر. اینو بگم که تقریبا 48 روز شد که ویزام اومد من رشتم برق-الکترونیک بود و خیلی ها می گفتن سخت ویزا میدن ولی زودتر از 7 هفته اومد جتی به 8 هفته هم نرسیدالبته بگم من به اداره مهاجرت هفته پیش ایمیل زدم که ببینیم پروندم در چه وضعیتیه اونا گفتن ما مدارکت رو 8 february (بعد از یه ماه و خورده)گرفنیم همون روزم با ایمیل جوابمون رو به سفارت گفتیم گفتن حالا باید سفارت تصمیمش رو بگیره. این دوازده روزهم سفارت داشت تصمیم گیری می کرد
    (من فکر می کردم فقط اداره مهاجرت تصمیم می گیره اما مثل اینکه دو طرفست) حتی یه ایمیل هم به سفارت نزدم تو این مدت به هر صورت جواب اومد. امیدتون رو از دست ندید و امیدوارم کار همتون زود درست شه و به هدفتون برسید
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز تبریک میگم لطفا نوع مقطعی که پذیرش گرفتید رو میفرملیید و اینکه آیا فرم امنیتی پر کردید یا نه؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تبریک میگم لطفا نوع مقطعی که پذیرش گرفتید رو میفرملیید و اینکه آیا فرم امنیتی پر کردید یا نه؟
    سلام خیلی ممنون.
    بله. من برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کردم. و فرم امنیتی هم پر نکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

موفق باشید
    تبریک میگم. انگار امروز سفارت فعال شده!! منم وقت مصاحبم شد 12 مارچ. ایمیل اولو 1 ژانویه فرستاده بودم. امیدوار بودم وقتم یکم زودتر بیفته!! (مثلا هفته اول مارچ) ولی خب اینم زیاد بد نیست. امیدوارم ویزا یک ماهه بیاد. منم برق الکترونیک میخونم. شما قبل از مصاحبه مدارکتون رو تایید کرده بودین؟ انگار میگن جدیدا نیاز نیست مدارک تایید بشه

Junior Member

موفق باشید
    سلام
    تبریک میگم بهتون

ایمیل اداره مهاجرت رو از کجا میتونم بگیرم؟ برای من 49 روزه از مصاحبه ام گذشته.. میتونم ایمیل بزنم اداره مهاجرت و بپرسم وضعیت ویزام در چه مرجله ای هست؟

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک میگم بهتون

ایمیل اداره مهاجرت رو از کجا میتونم بگیرم؟ برای من 49 روزه از مصاحبه ام گذشته.. میتونم ایمیل بزنم اداره مهاجرت و بپرسم وضعیت ویزام در چه مرجله ای هست؟
    سلام خیلی ممنون .
    بله معلومه که میتونید.
    من از این سایت اسم شهرم رو پیدا کردم و ایمیل زدم به اداره مهاجرت اون شهر. اطلاعات کامل اداره مهاجرت هارو داشت.
    http://www.auslaenderaemter.de
    انگلیسیش کنید و اگر المانی بلدید که هیچی
    ضمنا میتونید این واژه رو تو گوگل سرچ کنید و پیدا کنید
    immigration office + city
    موفق باشید

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamidos نمایش پست ها
    تبریک میگم. انگار امروز سفارت فعال شده!! منم وقت مصاحبم شد 12 مارچ. ایمیل اولو 1 ژانویه فرستاده بودم. امیدوار بودم وقتم یکم زودتر بیفته!! (مثلا هفته اول مارچ) ولی خب اینم زیاد بد نیست. امیدوارم ویزا یک ماهه بیاد. منم برق الکترونیک میخونم. شما قبل از مصاحبه مدارکتون رو تایید کرده بودین؟ انگار میگن جدیدا نیاز نیست مدارک تایید بشه
    خیلی ممنونم. امیدورام زود کارتون راه بیفته و ویزاتون رو سریع بگیرید. چون در جریان پیش زمینه شما بودم. حیفه که پشت ویزا بمونید.
    در مورد مدارک بگم فقط زمانی که می خواستم دانشگاه اپلای کنم رفتم سفارت و تایید کردم ولی روز مصاحبه یه کپی ساده از مدارک اصلی داشتم. اما اصل ترجمتون باید تایید وزارت امورخارجه و دادگستری رو داشته باشه حتما. برای هیچ کدوم تایید سفارت المان رو نمی خواد.
    راستی تو اون مدارک مورد نیاز دانشجویی اینا قید شده حتما به روز رسانی سفارت المان در مورد مدارک دانشجویی رو چک کنید چون هر چند یه بار عوض می کنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)