صفحه 557 از 715 نخستنخست ... 57457507547548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567607657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,561 تا 5,570 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    دوست عزیر من الان 60 روزه منتظرم هنوز ایمیل وقتم نیومده شما اشتباه منو نکن .معمولا هم یک ماه بعد وقت مصاحبه میدن .
    ممنون بابت راهنماییتون

با این حساب من باید زودتر اقدام کنم
    درسته؟؟؟؟/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad2013 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنماییتون

با این حساب من باید زودتر اقدام کنم
    درسته؟؟؟؟/
    تقریبا 5 ماه قبل از ((شروع کلاس)) باید اقدام کنی که به موقع به کلاس ها برسی.شما اینطور حساب کن 2 ماه تا ایمیل دوم. 1 ماه تا مصاحبه . دو ماه در حالت عادی تا دریافت ویزا اگر مستر مجدد یا دکترا باشی این دو ماه آخر میتونه بیشتر هم بشه .
    ویرایش توسط nazi1361 : March 31st, 2017 در ساعت 12:32 AM

با سلام

آیا برای گرفتن "وقت اینترنتی" جهت اخذ ویزای دانشجویی نیازی به ارائه ی مدرکی دال بر اقدام جهت پذیرش هست یا خیر؟

Junior Member

سلام
    دوستان من چندتا سوال فوری دارم ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    این لینک دعوتنامه ای هست که برای من ارسال شده:

http://s8.picofile.com/file/8290481776/letter.png

ظاهرا برای مقطع دکتری حدودا ۴-۵ ماه طول میکشه تا ویزا بیاد، ۲ ماه هم طول میکشه تا سفارت وقت بده. با این اوصاف من باید تقاضای وقت اضطراری بکنم؟ باتوجه به اینکه از من خواسته شده تا قبل از پاییز اونجا باشم.

من به زبان آلمانی آشنایی ندارم ولی به نظر میاد زمان مشخصی در نامه تعیین نشده و استادم صرفا توی ایمیلش از من خواست قبل پاییز اونجا باشم. اگر نرسم میتونم دیفر کنم؟

من آیلتس ۶ دارم، آیا لازمه دوباره آزمون بدم برای سفارت؟ تو سایت دانشگاه زده آیلتس ۶.۵ میخواد، ولی استادم گفت زبانت خوبه نمیخواد آزمون بدی. ممکنه سفارت گیر بده؟

خیلی ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    تقریبا 5 ماه قبل از ((شروع کلاس)) باید اقدام کنی که به موقع به کلاس ها برسی.شما اینطور حساب کن 2 ماه تا ایمیل دوم. 1 ماه تا مصاحبه . دو ماه در حالت عادی تا دریافت ویزا اگر مستر مجدد یا دکترا باشی این دو ماه آخر میتونه بیشتر هم بشه .
    این سیستم وقت دهی با انتقال بخش ویزای سفارت به جای جدید برچیده میشه فقط امسال اینطوری شده تا اونجایی که من اطلاع دارم مکان جدیدو دارن روش کار میکنن و قراره تابستان امسال آماده بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Persianflyer نمایش پست ها
    با سلام

آیا برای گرفتن "وقت اینترنتی" جهت اخذ ویزای دانشجویی نیازی به ارائه ی مدرکی دال بر اقدام جهت پذیرش هست یا خیر؟
    خیر نیازی نیست

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    این سیستم وقت دهی با انتقال بخش ویزای سفارت به جای جدید برچیده میشه فقط امسال اینطوری شده تا اونجایی که من اطلاع دارم مکان جدیدو دارن روش کار میکنن و قراره تابستان امسال آماده بشه
    از کجا می گید همچین چیزی رو؟؟ هیچ برنامه ای برای برچیده شدن این سیستم گفته نشده و خیلی بعید هم هست. سفارت آلمان در تمامی کشور های دنیا یک سیستم ثابت وقت دهی داره. نکته اینه که سفارت سهیمه هایی داره که زیاد ربطی به محل فیزیکی نداره. ممکنه کمی تعداد ویزای شینگن رو افزایش بدن اما به احتمال زیاد شامل دانشجویی نمی شه. این سهمیه به خاطر درخواست بسیار زیاد از ایران هست. اگر نبود هر سال هزاران نفر برای تحصل می رفتن آلمان که نه شدنی هست و نه دولت آلمان علاقه ای به این کار داره.

من سر یه مشکلی خیلی گیج شدم. من برای پدر و مادرم یه دعوتنامه گرفتم که اسم هردوشون توشه. برای درخواست وقت اسم و اطلاعات پدرمو دادم و وقتش برای آخر فروردین اومده.
    برای مادرم هم جدا درخواست وقت دادم ولی اینطوری باید یه دعوتنامه دیگه بفرستم جدا برای مادرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    من سر یه مشکلی خیلی گیج شدم. من برای پدر و مادرم یه دعوتنامه گرفتم که اسم هردوشون توشه. برای درخواست وقت اسم و اطلاعات پدرمو دادم و وقتش برای آخر فروردین اومده.
    برای مادرم هم جدا درخواست وقت دادم ولی اینطوری باید یه دعوتنامه دیگه بفرستم جدا برای مادرم؟
    سلام

اگر برای جفتشون وقت گرفتین روزی که میرن سفارت تو قسمتی که یهشون شماره میدن می تونن بگن که با هم هستن و با هم دیگه مصاحبه بشن و مدارکشون رو بدن.

تو این حالت لازم به دو نسخه از دعوت نامه نیست.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

اگر برای جفتشون وقت گرفتین روزی که میرن سفارت تو قسمتی که یهشون شماره میدن می تونن بگن که با هم هستن و با هم دیگه مصاحبه بشن و مدارکشون رو بدن.

تو این حالت لازم به دو نسخه از دعوت نامه نیست.

موفق باشین
    نه برای پدرم گرفتم فقط فکر میکردم کافیه. برای مادرم چند هفته بعد وقت گرفتم. حالا باید یه دعوتنامه هم برای اون جدا بفرستم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)