صفحه 56 از 715 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    اگر بخوام هر سال تمدیدش کنم, باید هر سال از سفارت وقت بگیرم یا تمام این مشکلات فقط مربوط به اولین مرتبه هستش؟
    شما وقتی آلمانی دیگه وقته سفارت چیه ؟؟؟؟
    شما به اداره امور خارجیان میرید و تمدید می کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    متاسفانه اقای مالکی به همه ایمیل زده و گفته که وقت اضطراری نداریم و باید از طریق سایت اقدام کنیم! اینم از شانس ما!
    حالا باید چکار کنیم ؟ پذیرش داره از دست میره ، راهی ندارین؟

Junior Member

آقا امروز 16 شهریوره گفته بودن وقت باز میشه من ساعت 11.30 رفتم سایت دیدم برای وقتای ماه نوامبر (که وقتای 16 شهریور مال اون ماهه) از صفحه اولش باز نمیکنه و
    از 31ام ماه قبلش جلوتر نمیره تو قسمت view month هم برای نوامبر مینویسه On this date bookings are not possible.یعنی وقتا پر شده؟یا سیستم مشکل پیدا کرده؟
    آخه اگه وقتا رو بگیرن باید ینویسه All appointments for this date are already taken
    قضیه چجوریاست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa789 نمایش پست ها
    آقا امروز 16 شهریوره گفته بودن وقت باز میشه من ساعت 11.30 رفتم سایت دیدم برای وقتای ماه نوامبر (که وقتای 16 شهریور مال اون ماهه) از صفحه اولش باز نمیکنه و
    از 31ام ماه قبلش جلوتر نمیره تو قسمت view month هم برای نوامبر مینویسه On this date bookings are not possible.یعنی وقتا پر شده؟یا سیستم مشکل پیدا کرده؟
    آخه اگه وقتا رو بگیرن باید ینویسه All appointments for this date are already taken
    قضیه چجوریاست؟
    قضیه این بود که همه رو سر کار گذاشتن، و تا حدود ساعت 2 بعدازظهر هنوز هم باز نشده بود!! وقتی هم باز شد ترافیک بالا نبود و وقتها خیلی پراکنده گرفته شد، البته هنوزم کلی وقت مونده که میتونید بگیرید
    ویرایش توسط farid63 : September 8th, 2011 در ساعت 10:03 AM

Junior Member

سلام دوستان لطفا کمکم کنید. من و همسرم 5 روز پیش وقت سفارت داشتیم. همسرم همراه من بود و ما نمی دونستیم که باید عقدنامه رو هم ببریم. ما همه مدارکو دادیم فقط عقدناممون موند. باید زود این مدرکو بهشون بدم. به آقای مالکی هم زنگ زدم ولی او برای 20 اکتبر وقت داد که خیلی دیره. به نظرتون اگه حضوری صبح زود برم دم سفارت ممکن بهم وقت بدن که فقط کسری مدرکمو درست کنم یا نه؟ خواهش می کنم زود جواب بدین. حضوری رفتن فایده داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کمکم کنید. من و همسرم 5 روز پیش وقت سفارت داشتیم. همسرم همراه من بود و ما نمی دونستیم که باید عقدنامه رو هم ببریم. ما همه مدارکو دادیم فقط عقدناممون موند. باید زود این مدرکو بهشون بدم. به آقای مالکی هم زنگ زدم ولی او برای 20 اکتبر وقت داد که خیلی دیره. به نظرتون اگه حضوری صبح زود برم دم سفارت ممکن بهم وقت بدن که فقط کسری مدرکمو درست کنم یا نه؟ خواهش می کنم زود جواب بدین. حضوری رفتن فایده داره؟
    به نظر من حتما این کار رو بکنین. فکر کنم برای رفع نقص مدرک فقط لازمه که اون قبض رسید رو همراه ببرین. سعی کنین اول وقت اونجا باشین.

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    اگه مدارک رو گرفته و برگه صندوق دادند برای رفع نفض مدارک نیازی به وقت ندارید. برید سفارت بگید برای رفع نقض اومدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Landscape Architecture - Shahid Behehshti Tehran

كمك . كمك . كمك.................
    سلام به همه
    من امروز وقت سفارت داشتم و كلي خودمو آماده كرده بودم و رفتم داخل ولي وقتي نوبتم شد اون افيسر كه بايد مداركو تحويل ميگرفت بهم گفت نبايد وقت ويزاي شينگن مي گرفتي وقتي واسه تحصيل داري ميري ( من واسه دكتري پذيرش گرفتم) و خلاصه بعد از 2 ماه كه وقت رزرو كرده بودم بهم ميگه دوباره بايد از اول وقت بگيري يا با بخش فرهنگي تماس بگيري....... كسي شماره اقاي مالكي يا بخش فرهنگي رو داره ؟ من بيچاره ميشم اگه تا 10 -15 روز ديگه نتونم وقت بگيرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadBZ1983 نمایش پست ها
    كمك . كمك . كمك.................
    سلام به همه
    من امروز وقت سفارت داشتم و كلي خودمو آماده كرده بودم و رفتم داخل ولي وقتي نوبتم شد اون افيسر كه بايد مداركو تحويل ميگرفت بهم گفت نبايد وقت ويزاي شينگن مي گرفتي وقتي واسه تحصيل داري ميري ( من واسه دكتري پذيرش گرفتم) و خلاصه بعد از 2 ماه كه وقت رزرو كرده بودم بهم ميگه دوباره بايد از اول وقت بگيري يا با بخش فرهنگي تماس بگيري....... كسي شماره اقاي مالكي يا بخش فرهنگي رو داره ؟ من بيچاره ميشم اگه تا 10 -15 روز ديگه نتونم وقت بگيرم.
    دوست عزیز اگه چند صفحه از این مطالب رو می خوندی اطلاعات رو پیدا می کردی.
    باید یه ایمیل با نامه پذیرش بزنی و قضیه رو توضیح بدی. خود آقای مالکی اگه امکانش باشه بهت وقت میده.
    Tel: 39991160
    E-Mail: ku-300@tehe.diplo.de

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Landscape Architecture - Shahid Behehshti Tehran

Unhappy پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mahdavi نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه چند صفحه از این مطالب رو می خوندی اطلاعات رو پیدا می کردی.
    باید یه ایمیل با نامه پذیرش بزنی و قضیه رو توضیح بدی. خود آقای مالکی اگه امکانش باشه بهت وقت میده.
    Tel: 39991160
    E-Mail: ku-300@tehe.diplo.de

من اتفاقا همه رو خوندم و ديروز تا رسيدم email هم زدم ولي نه اينجوري داخل صفحه فرهنگي سفارت يك فورم بود كه اونو پر كردم و فرستادم. ولي الان به اين ادرس هم دوباره مي دم. ولي خيلي استرس دارم راه حل بهتري نيست؟
    ویرایش توسط moshel : December 2nd, 2011 در ساعت 12:17 PM دلیل: صفارت=سفارت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)