صفحه 563 از 715 نخستنخست ... 63463513553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572573613663 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,621 تا 5,630 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط Behi83 نمایش پست ها
    درود به همه

یه مشکل احمقانه من دارم و مطمئن نیستم اینجا باید بپرسم یا نه

بعد از حدود 80 روز ایمیل دوم وقت سفارت رسیده (ویزای پژوهشگر)
    در این ایمیل جای اسم و فامیلی من جابه جا است و قید کرده اگه جابه جا است قرار را لغو کنید و دوباره ثبت نام کنید.

من اگه لغو نکنم و با همین شرایط برم سفارت چه مشکلی پیش میاد؟؟

(مشکل زمان دارم، من الان بیشتر از یکماه از دعوت نامه من گذشته و واقعا الان هم بسیار دیر شده و با ثبت نام مجدد کاملا زمان دعوت نامه من تمام شده خواهد بود)

سپاس
    سلام دوست عزیز

پاسخ صحیح سوال شما رو ندارم ولی تجربه ام رو باهاتون به اشتراک میذارم.
    در سفارت های مختلفی که تا به حالا گذرم خورده، تجربه نشون داده که در این جور موارد اگه "ساده و با زبان ملایم" برخورد کنی مشکل همونجا برطرف میشه و نیازی به نامه نگاری اینها نیست.
    چون که مشکل از سمت شما که نبوده! اونها متوجه هستند که اپراتور خودشون این اشتباه رو انجام داده و از طرفی هر کسی ممکنه اشتباه کنه، همونطور که اون اپراتور اشتباه کرده و نام رو جابجا نوشته شما هم ممکنه اشتباه کنی و متوجه این خطا نشی...
    من اگه جای شما بودم در این شرایط (که زمان کافی وجود نداره) زمان رو لغو نمیکردم و با همون نامه مراجعه میکردم.

توجه داشته باشید که این مشکل (عینا و به طور دقیق) برای من هرگز پیش نیومده و تجربه ای که عرض کردم صرفا مربوط به مواردی مشابه بوده، پس لطفا به جواب من اکتفا نکنید و پیش از تصمیم گیری نظر و تجربه ی سایر دوستان رو هم بشنوید.

موفق باشید

Junior Member

سلام یه سوال داشتم از کسانی که وقت گرفتن اینکه در این سیستم وقت دهی جدید آیا باز کپی پاسپورت رو باید فرستاد من ایمیل اولم و دریافت کردم کهحاوی شماره رفرنس و مشخصاتم بود ولی چیزی در این مورد ننوشته بود آیا در ایمیل دوم می خوان کپی پاس رو یا اصلا نمی خوان ؟؟؟ممنون میشم کسی تجربشو بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

پاسخ صحیح سوال شما رو ندارم ولی تجربه ام رو باهاتون به اشتراک میذارم.
    در سفارت های مختلفی که تا به حالا گذرم خورده، تجربه نشون داده که در این جور موارد اگه "ساده و با زبان ملایم" برخورد کنی مشکل همونجا برطرف میشه و نیازی به نامه نگاری اینها نیست.
    چون که مشکل از سمت شما که نبوده! اونها متوجه هستند که اپراتور خودشون این اشتباه رو انجام داده و از طرفی هر کسی ممکنه اشتباه کنه، همونطور که اون اپراتور اشتباه کرده و نام رو جابجا نوشته شما هم ممکنه اشتباه کنی و متوجه این خطا نشی...
    من اگه جای شما بودم در این شرایط (که زمان کافی وجود نداره) زمان رو لغو نمیکردم و با همون نامه مراجعه میکردم.

توجه داشته باشید که این مشکل (عینا و به طور دقیق) برای من هرگز پیش نیومده و تجربه ای که عرض کردم صرفا مربوط به مواردی مشابه بوده، پس لطفا به جواب من اکتفا نکنید و پیش از تصمیم گیری نظر و تجربه ی سایر دوستان رو هم بشنوید.

موفق باشید
    سپاس دوست عزیز
    من همینکار را میکنم ولی ترسم از اینه که اقدام تنبیهی انجام بدن و برای مدتی بخوان بایکوت کنن. فکر میکنید چنین کاری انجام میشه؟ که مثلا برای مدت من با ممنوعیت درخواست ویزا مواجه شم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم از کسانی که وقت گرفتن اینکه در این سیستم وقت دهی جدید آیا باز کپی پاسپورت رو باید فرستاد من ایمیل اولم و دریافت کردم کهحاوی شماره رفرنس و مشخصاتم بود ولی چیزی در این مورد ننوشته بود آیا در ایمیل دوم می خوان کپی پاس رو یا اصلا نمی خوان ؟؟؟ممنون میشم کسی تجربشو بگه
    من فوریه ایمیل اولم بود و ایمیل دوم هم تازه بعد از 80 روز آمده. در هر دو حرفی از ارسال مدرک نیست

Junior Member

سلام .
    من هفته ی پیش از دانشگاه Aachen برای رشته ی production Systems Engineering مقطع فوق لیسانس پذیرش گرفتم . چند روز پیش واسه وقت سفارت اقدام کردم . کسی از دوستان تجربه داره که به من حدود وقتی که به من میدن رو بگه لطفا . به این دلیل می خوام بدونم چون تا 31 June باید شهریه ی ترم یک رو بریزم به حساب دانشگاه و میترسم وقتی که میدن بعد این تایم باشه و اگر 1% ویزا ندن اونوقت پولی که واسه شهریه دادم به باد میره . کی تجربه ای تو این زمینه داره ؟ اصلا امکان این هست که ویزا ندن ؟ من هیچ اطلاعاتی ندارم . کسی هست که منو کلا با این پروسه و کارهایی که باید انجام بدم و مدارکی که باید حاضر کنم آشنا کنه ؟ ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkashani نمایش پست ها
    سلام .
    من هفته ی پیش از دانشگاه Aachen برای رشته ی production Systems Engineering مقطع فوق لیسانس پذیرش گرفتم . چند روز پیش واسه وقت سفارت اقدام کردم . کسی از دوستان تجربه داره که به من حدود وقتی که به من میدن رو بگه لطفا . به این دلیل می خوام بدونم چون تا 31 June باید شهریه ی ترم یک رو بریزم به حساب دانشگاه و میترسم وقتی که میدن بعد این تایم باشه و اگر 1% ویزا ندن اونوقت پولی که واسه شهریه دادم به باد میره . کی تجربه ای تو این زمینه داره ؟ اصلا امکان این هست که ویزا ندن ؟ من هیچ اطلاعاتی ندارم . کسی هست که منو کلا با این پروسه و کارهایی که باید انجام بدم و مدارکی که باید حاضر کنم آشنا کنه ؟ ممنون میشم.
    سلام. من جواب بقیه سوالهاتون رو نمی دونم ولی الان حدود 2 تا 2 ماه و نیم طول میکشه وقت بده سفارت. دوستان اینجا زمان تقریبی وقت دهی را گفتن
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2432305

Junior Member

سلام لطفا کسانی که وقت ایمیل دوم وقت سفارت مربوط به پیوست به همسر گرفتن جدیدا لطفا زمان ایمیل اول و دومش رو بگن بدونیم الان کدوم ماه رو دارن وقت میدن یعنی اینکه کسایی که ایمیل اولشون رو ماه مارس (اواسط مارس) دادن الان آیا ایمیل دوم دریافت کردن یا نه؟؟ ممنون میشم جوابمو بدین ن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    سلام لطفا کسانی که وقت ایمیل دوم وقت سفارت مربوط به پیوست به همسر گرفتن جدیدا لطفا زمان ایمیل اول و دومش رو بگن بدونیم الان کدوم ماه رو دارن وقت میدن یعنی اینکه کسایی که ایمیل اولشون رو ماه مارس (اواسط مارس) دادن الان آیا ایمیل دوم دریافت کردن یا نه؟؟ ممنون میشم جوابمو بدین ن
    سلام
    من ایمیل اول رو 21 مارس فرستادم هنوز هم ایمیلی در یافت نکردم...
    من یه سوالی دارم از همه دوستان
    اگه من و همسرم بخواهیم همزمان برای ویزای تحصیلی و همراه اقدام کنیم باید دوتا وقت جداگانه بگیریم؟
    الان دقیقا همین کارو کردیم و دوتا ایمیل جدا فرستادیم ولی میخواهیم همزمان اقدام کنیم.. تو فرم اولیه تعدادی مشخص نشده بود که مثلا بگیم دو نفر هستیم که وقت میخواهیم ...

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که 28 فبریه به بعد وقت گرفته باشه و وقتش اومده باشه، آخه من 28 فبریه ایمیل اول رو گرفتم ولی هنوز خبری نشده، ولی دوستم که 27 فبریه ایمیل اول رو گرفته وقتش اومده کسی میدونه سیستم وقت دهی چطوریه من استرسی شدم که نکنه من اشتباهی کرده باشم((

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda6161 نمایش پست ها
    سلام
    من ایمیل اول رو 21 مارس فرستادم هنوز هم ایمیلی در یافت نکردم...
    من یه سوالی دارم از همه دوستان
    اگه من و همسرم بخواهیم همزمان برای ویزای تحصیلی و همراه اقدام کنیم باید دوتا وقت جداگانه بگیریم؟
    الان دقیقا همین کارو کردیم و دوتا ایمیل جدا فرستادیم ولی میخواهیم همزمان اقدام کنیم.. تو فرم اولیه تعدادی مشخص نشده بود که مثلا بگیم دو نفر هستیم که وقت میخواهیم ...
    مرسی از جوابتون منم 23 مارس ایمیل اولم بوده خیلی خیلی ممنون میشم اگه به محض اینکه ایمیل دومتون اومد اطلاع بدین چون منم دو روز بعد شما هستم اینطوری میفهمم تقریبی نوبتم کی میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)