صفحه 564 از 715 نخستنخست ... 64464514554555556557558559560561562563564565566567568569570571572573574614664 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,631 تا 5,640 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

سلام
    من روز پنج شنبه 4 می وقت داشتم و متاسفانه اسمم به همراه دنباله فامیلم در لیستشون ثبت شده بود (با این که مطمئنم فامیلم رو درست و کامل تایپ کردم) ولی بهم اجازه ورود ندادند و گفتند باید باید باید! نام و فامیل کامل و درست باشه و شماره پاسپورت درست تایپ شده باشه. اون روز به جز من 3-4 نفر دیگه رو هم به دلایل مشابهی رد کردند و اصلا اجازه ورود ندادند به هیچ کدوممون. گفتند همه باید وقت مجدد بگیرید به نظرم اگر به شما هم قراره همین رو بگن لاقل زودتر از طریق ایمیل پیگیری کنید که سریع تر برای وقت دوم اقدام کنید و به مشکل من دچار نشوید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behi83 نمایش پست ها
    درود به همه

یه مشکل احمقانه من دارم و مطمئن نیستم اینجا باید بپرسم یا نه

بعد از حدود 80 روز ایمیل دوم وقت سفارت رسیده (ویزای پژوهشگر)
    در این ایمیل جای اسم و فامیلی من جابه جا است و قید کرده اگه جابه جا است قرار را لغو کنید و دوباره ثبت نام کنید.

من اگه لغو نکنم و با همین شرایط برم سفارت چه مشکلی پیش میاد؟؟

(مشکل زمان دارم، من الان بیشتر از یکماه از دعوت نامه من گذشته و واقعا الان هم بسیار دیر شده و با ثبت نام مجدد کاملا زمان دعوت نامه من تمام شده خواهد بود)

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazli_m_1366 نمایش پست ها
    سلام
    من روز پنج شنبه 4 می وقت داشتم و متاسفانه اسمم به همراه دنباله فامیلم در لیستشون ثبت شده بود (با این که مطمئنم فامیلم رو درست و کامل تایپ کردم) ولی بهم اجازه ورود ندادند و گفتند باید باید باید! نام و فامیل کامل و درست باشه و شماره پاسپورت درست تایپ شده باشه. اون روز به جز من 3-4 نفر دیگه رو هم به دلایل مشابهی رد کردند و اصلا اجازه ورود ندادند به هیچ کدوممون. گفتند همه باید وقت مجدد بگیرید به نظرم اگر به شما هم قراره همین رو بگن لاقل زودتر از طریق ایمیل پیگیری کنید که سریع تر برای وقت دوم اقدام کنید و به مشکل من دچار نشوید.
    اینو گفتین منم دلم شورافتاد فقط یه سوال داخل ایمیل اولتون اسم و فامیلتون درست بود یا جابجا بود؟
    ویرایش توسط rosa1980 : May 8th, 2017 در ساعت 10:13 AM

با سلام

دوستان نامه 8640 یورو که از بانک میگیریم اگر تاریخش حدودا یک ماه قبل از روز مصاحبه باشه، سفارت قبول میکنه؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان . من الان میخوام وقت سفارت بگیرم ولی قسمت پاسپورت نامبر هر چی میزنم میگه اشتباهه ! باید حرف اول انگلیسیشو بردارم ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazli_m_1366 نمایش پست ها
    سلام
    سپاسگزارم از اطلاعاتی که دادید. لطف کردید
    الان ایمیل زدم براشون ببینیم کسی جواب میده یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من الان میخوام وقت سفارت بگیرم ولی قسمت پاسپورت نامبر هر چی میزنم میگه اشتباهه ! باید حرف اول انگلیسیشو بردارم ؟؟
    شماره پاسپورت من یک حرفه با 8عدد
    فکر میکنم اشتباه باشه حتما دم در سفارت راهتون نمیدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    اینو گفتین منم دلم شورافتاد فقط یه سوال داخل ایمیل اولتون اسم و فامیلتون درست بود یا جابجا بود؟
    در ایمیل اول هم فقط
    Hello YX
    آمده بود. 99% هم مطمئنم درست وارد کردم چون دو نفر زدیم و برای هر دو همین شکل بود و الان هم هر دو مشکل داریم.
    ولی ظاهرا از زمانی که ثبت نام کردم فرم عوض شده چون من در ثبت نام جدید دیدم که دیگه در ایمیل اول مجزا اسم را نوشته و قید کرده که درسته یا نه.
    فکر میکنم اشکال از سیستم خود سفارت باشه و تغییر فرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behi83 نمایش پست ها
    در ایمیل اول هم فقط
    Hello YX
    آمده بود. 99% هم مطمئنم درست وارد کردم چون دو نفر زدیم و برای هر دو همین شکل بود و الان هم هر دو مشکل داریم.
    ولی ظاهرا از زمانی که ثبت نام کردم فرم عوض شده چون من در ثبت نام جدید دیدم که دیگه در ایمیل اول مجزا اسم را نوشته و قید کرده که درسته یا نه.
    فکر میکنم اشکال از سیستم خود سفارت باشه و تغییر فرم
    اگر در ایمیل اول اول اسم و بعد فامیلی نباشه جابجاست و اشتباه هست من از خیلیا پرسیدم و ایمیل دوم هم مثل ایمیل اول ،اول اسم و بعد فامیلی هست چون توی ثبت نام اول last name هست بعد first name گاهی بعضیا اشتباه می زنن مال من که ۲ماه پبش اینطوری بود و در ایمیل اولم اسم و بعد فامیلی ،ولی واقعا وقت دادنشون مسخرس همون پولی بهتر بود که این بیمه ها میگرفتن

Junior Member

سلام امروز ایمیل دوم سفارت بعداز 1.5 ماه برای منهم اومد و جای اسم و فامیلم جابجا شده بود.برای شوهرم هم اومد ولی برای اون درست بود .ما باهم ایمیل ها رو فرستادیم و بسیار بعید میدونم که این اشتباه رو کرده باشیم.از نظر من یه مقدار قضیه مشکوک هست و اصرار در ایمیل دوم بطور خاص به این موضوع که اگر اسم و فامیل جابجاست حتما کنسل کنید.نهایتا از دوستانی که تهران زندگی میکنند احتمالا کسی حضوری پیگیری نکرده؟یعنی باید وقت باطل بشه؟ شما هم کنسل کردید؟
    نهایتا دوستانی که تازه اقدام میکنند لطفا از صفحه اولی که ثبت نام میکنند هم عکس بگیرن داشته باشن . بعد ایمیل اول رو خوب چک کنن که اول اسم و بعد فامیل قرار گرفته باشه.بالاخره رسیدگی به اینهمه پرونده مشکل و وقتگیره.هرچی کمتر بهتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nmoghareh نمایش پست ها
    سلام امروز ایمیل دوم سفارت بعداز 1.5 ماه برای منهم اومد و جای اسم و فامیلم جابجا شده بود.برای شوهرم هم اومد ولی برای اون درست بود .ما باهم ایمیل ها رو فرستادیم و بسیار بعید میدونم که این اشتباه رو کرده باشیم.از نظر من یه مقدار قضیه مشکوک هست و اصرار در ایمیل دوم بطور خاص به این موضوع که اگر اسم و فامیل جابجاست حتما کنسل کنید.نهایتا از دوستانی که تهران زندگی میکنند احتمالا کسی حضوری پیگیری نکرده؟یعنی باید وقت باطل بشه؟ شما هم کنسل کردید؟
    نهایتا دوستانی که تازه اقدام میکنند لطفا از صفحه اولی که ثبت نام میکنند هم عکس بگیرن داشته باشن . بعد ایمیل اول رو خوب چک کنن که اول اسم و بعد فامیل قرار گرفته باشه.بالاخره رسیدگی به اینهمه پرونده مشکل و وقتگیره.هرچی کمتر بهتر
    سلام میشه بگین ایمیل اولتون کی بوده ؟و اینکه پیوست به همسر وقت گرفتین ؟ ممنون میشم جواب بدین که بتونم حدس بزنم کی نوبت من میشه مرسی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)