صفحه 565 از 715 نخستنخست ... 65465515555556557558559560561562563564565566567568569570571572573574575615665 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,641 تا 5,650 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط Behi83 نمایش پست ها
    شماره پاسپورت من یک حرفه با 8عدد
    فکر میکنم اشتباه باشه حتما دم در سفارت راهتون نمیدن

ممنون از راهنمایی !!! بلاخره ارور برطرف شد و تونستم ثبتش کنم . ایمیل اول هم اومد . حالا منتظر ایمیل دوم باید بمونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

سلام

برای ترم زمستان بهتره کی وقت سفارت بگیریم ؟ددلاین دانشگاه من 15 جولای هست، ایا نتایج رو منتظر میشن بعد 15 ام بدن؟ من یهویی تصمیم گرفتم المان را هم در گزینه هام مدنظر قرار بدم به همین دلیل کمی استرس دارم. کلاسها هم اوایل اکتبر شروع میشه.
    این وقت گرفتن از طریق ایمیل هست؟ (من هنوز اپلای نکردم حدود یک هفته بعد مدارک رو میفرستم به یونی اسیست و نمیدانم اگر الان وقت بگیرم و مثلا وقت را به قبل ددلاین و روزی که پذیرش رو دانشگاه میده بندازن چه مشکلی پیش میاد)

با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی !!! بلاخره ارور برطرف شد و تونستم ثبتش کنم . ایمیل اول هم اومد . حالا منتظر ایمیل دوم باید بمونم
    مشکل چطور حل شد؟ من هم این مشکل را دارم و برمیگرده به همان صفحه بعد سابمیت ولی ارور نمیده. بعد سابمیت چی باید بیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    مشکل چطور حل شد؟ من هم این مشکل را دارم و برمیگرده به همان صفحه بعد سابمیت ولی ارور نمیده. بعد سابمیت چی باید بیاد؟

یه چندبار زدم تا درست شد. بعدشم رفت تو صفحه بعدی که واسه خود سفارت بود و یه چندتا عدد نوشته بود . ننوشت که سابمیت شده و اینا ! 10 دقیقه بعدشم ایمیله اول اومد

فکر کنم تقاضا بالاست این روزا . سایت یه خورده داره اذیت میکنه

سلام، شما از طریق سیستم آنلاین از سایت سفارت وارد بشوید و وقت رو بگیرید، ولی همون روز ایمیل اول براتون میاد و فکر کنم الان که همه برای ویزای دانشجویی دارند اقدام می کنند شلوغ باشه و حدودا باید دو ماه تا دو ماه و نیم طول بکشه تا ایمیل دوم رو بگیرید. معولا هم 3-4 هفته بعد از ایمیل دوم وقتتون هست. حالا با حساب این فاصله زمانی باید از دانشگاه پیگیری کنید که جواب پذیرش ها رو کی قطعی میدهند تا شما برای وقت اقدام کنید. من هم سال گذشته مشکل شما رو داشتم و انقدر دانشگاه دیر جواب داد که وقتم رو از دست دادم و موند برای امسال. برای همینم شما حتما پیگیر باشید که مثل من یک سال وقتتون هدر نره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    سلام

برای ترم زمستان بهتره کی وقت سفارت بگیریم ؟ددلاین دانشگاه من 15 جولای هست، ایا نتایج رو منتظر میشن بعد 15 ام بدن؟ من یهویی تصمیم گرفتم المان را هم در گزینه هام مدنظر قرار بدم به همین دلیل کمی استرس دارم. کلاسها هم اوایل اکتبر شروع میشه.
    این وقت گرفتن از طریق ایمیل هست؟ (من هنوز اپلای نکردم حدود یک هفته بعد مدارک رو میفرستم به یونی اسیست و نمیدانم اگر الان وقت بگیرم و مثلا وقت را به قبل ددلاین و روزی که پذیرش رو دانشگاه میده بندازن چه مشکلی پیش میاد)

با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط nazli_m_1366 نمایش پست ها
    سلام، شما از طریق سیستم آنلاین از سایت سفارت وارد بشوید و وقت رو بگیرید، ولی همون روز ایمیل اول براتون میاد و فکر کنم الان که همه برای ویزای دانشجویی دارند اقدام می کنند شلوغ باشه و حدودا باید دو ماه تا دو ماه و نیم طول بکشه تا ایمیل دوم رو بگیرید. معولا هم 3-4 هفته بعد از ایمیل دوم وقتتون هست. حالا با حساب این فاصله زمانی باید از دانشگاه پیگیری کنید که جواب پذیرش ها رو کی قطعی میدهند تا شما برای وقت اقدام کنید. من هم سال گذشته مشکل شما رو داشتم و انقدر دانشگاه دیر جواب داد که وقتم رو از دست دادم و موند برای امسال. برای همینم شما حتما پیگیر باشید که مثل من یک سال وقتتون هدر نره.
    سلام
    من تا جایی که پیگیر شدم اوایل اگوست میدن نتایج را. خیلی دیر میشه یعنی. ترسیدم وقت ندن اقدام کردم. ایمیل اول دیروز گرفتم. در ضمن با تاییدیه یونی اسیست هم میشه برا ویزا اقدام کرد دیگه چرا یکسال دیر شد برا شما؟!
    یعنی میگویید اشتباه کردم؟
    در سایت سفارت نوشته که یک تاییدیه اقدام برای دانشگاه از طرف uni-assist یا یک تاییدیه از دانشگاه جهت ثبت نام نیز برای ویزا کافیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behi83 نمایش پست ها
    سپاس دوست عزیز
    من همینکار را میکنم ولی ترسم از اینه که اقدام تنبیهی انجام بدن و برای مدتی بخوان بایکوت کنن. فکر میکنید چنین کاری انجام میشه؟ که مثلا برای مدت من با ممنوعیت درخواست ویزا مواجه شم؟؟
    سلام
    دوست عزیز اگه خودش قید کرده در صورت صحیح نبودن لغو کن و دوباره وقت بگیر خودشم فکر همه چیزشو کرده شما فقط کاریو که گفته انجام بده مطمئن باش جلدی برات ایمیل دوم میاد
    موفق باشی

Junior Member

سلام
    توی ایمیل اولی که برام اومده اول فامیلی نوشته بعد اسم. ایا اینجوری اشتباهه؟
    جطور میتونم اصلاحش کنم؟

Junior Member

دوستان راهنمایی لطفا:
    من چند روزه که سعی میکنم وقت بگیرم اما هر بار پیام خطای اشتباهی میده و اصلا به صفحه بعدی نمیره. آیا برای همگی این مشکل پیش میاد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed367 نمایش پست ها
    سلام
    توی ایمیل اولی که برام اومده اول فامیلی نوشته بعد اسم. ایا اینجوری اشتباهه؟
    جطور میتونم اصلاحش کنم؟
    اسم و فامیلتونو جابجا زدین حالا چاره ای ندارین کنسل کنین از اول ثبت نام کنید چون اگر اینکارو نکنید بعد دو ماه ایمیل توی ایمیل دومتون مینویسن باید کنسل کنین و دوباره بگیرین دو ماه وقتتون تلف میشه حتی ایمیل دومم بیاد براتون برید سفارت راتون نمیده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)