صفحه 57 از 715 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157557 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Landscape Architecture - Shahid Behehshti Tehran

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

غير از اين شماره شماره ديگه اي نيست؟ از صبح يه بند دارم ميگيرم يا اشغال يا جواب نميدن

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadBZ1983 نمایش پست ها
    غير از اين شماره شماره ديگه اي نيست؟ از صبح يه بند دارم ميگيرم يا اشغال يا جواب نميدن
    نگران نباشید. به ایمیل جواب میدن. من خودم از همین طریق وقت گرفتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

سلام بر دوستان. میخواستم بدونم آیا میشه با نامه دعوتنامه استاد که بدون امضا ست از سفارت وقت گرفت از طریقه آقای مالکی؟ باز تاکید میکنم نامه بدونه امضاست.

Junior Member

دوستان من میخوام برای ویزای زبان اقدام کنم. کسی نمیدونه باید شینگن اقدام کنم یا اقامت طولانی مدت؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoooo نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برای ویزای زبان اقدام کنم. کسی نمیدونه باید شینگن اقدام کنم یا اقامت طولانی مدت؟ مرسی
    اقامته طولانی مدت

سلام

من هفته پیش ایمیل پذیرش از یک دانشگاه آلمان برای دوره مستر که از اواسط April 2012 شروع میشه، دریافت کردم. میخواستم بدونم آیا از الان تا اون موقع فرصت کافی برای گرفتن ویزا دارم، چون یکم از نظر زمانی نگران هستم و دوم اینکه آیا با همین ایمیل پذیرش میتونم برای گرفتن وقت از سفارت اقدام کنم چون هنوز آفر hard copy به دستم نرسیده.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    سلام

من هفته پیش ایمیل پذیرش از یک دانشگاه آلمان برای دوره مستر که از اواسط April 2012 شروع میشه، دریافت کردم. میخواستم بدونم آیا از الان تا اون موقع فرصت کافی برای گرفتن ویزا دارم، چون یکم از نظر زمانی نگران هستم و دوم اینکه آیا با همین ایمیل پذیرش میتونم برای گرفتن وقت از سفارت اقدام کنم چون هنوز آفر hard copy به دستم نرسیده.

ممنون
    اگر بتوني شما توي اوايل Feb وقت بگيري خوبه. سايت سفارت رو نگاه كن تا چند روز ديگه وقت هاي جديد اعلام مي شه. براي وقت گرفتن فقط شماره پاسپورت مي خواد. اما روز مصاحبه بايد اصل پذيرش همراهتون باشه

سلام

خیلی ممنون از پاسختون، راستش الان تو سفارت اطلاعیه زده که "8 دسامبر و 21 دسامبر 2011 ساعت 7.30 به وقت اروپای مرکزی سفارت برای ماه فوریه 2012 مجددا فرصت تعین وقت می دهد."
    در صورتی که من الان قسمت وقتهای سفارت رو که نگاه میکنم (بصورت ماهیانه) برای تمام ماه فوریه پیغام زیر وجود داره:
    All appointments for this date are already taken
    میخواستم بدونم این یعنی چی، آیا دیگه برای فوریه جای خالی وجود نداره، ممکنه 8 دسامبر تمام جاها پر شده باشه؟ با توجه به اینکه من باید اواسط آوریل آلمان باشم، چیکار میتونم بکنم؟

ببخشید طولانی شد. ممنون

شما نميتونيد برای اون وقتی که ميخواين از خود سايت وقت بگيريد . شما با آقای مالکی تماس بگيريد و از ايشون درخواست وقت اضطراری کنيد .

Power Start

تو مرحله دوم یعنی 21 دسامبر احتمالش هست ماه فوریه خالی بشه؟ یا من از همین الان با آقای مالکی تماس بگیرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)