صفحه 574 از 715 نخستنخست ... 74474524564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583584624674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,731 تا 5,740 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

سلام دوستان.من برای اولین بار میخوام از سایت سفارت وقت بگیرم .هدف از سفرم هم توریستی هم دیدار برادرم هست.من باید چه نوع ویزایی درخواست کنم؟اگه پاسخ شنگن هست در قسمت هدف از سفر باید visit بزنم یا tourism? ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali14365 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من برای اولین بار میخوام از سایت سفارت وقت بگیرم .هدف از سفرم هم توریستی هم دیدار برادرم هست.من باید چه نوع ویزایی درخواست کنم؟اگه پاسخ شنگن هست در قسمت هدف از سفر باید visit بزنم یا tourism? ممنون
    سلام دوست گرامی.
    شما باید ویزای شنگن درخواست بدهید. برای هدف سفر اگه برادرتون براتون دعوتنامه فرستاده، بزنید ویزیت، چون به نظر من هدف اصلی تر و غالب تر دیدار برادرتون هست.

Junior Member

سلام
    دوستان امکان دارد سفارت حداقل از ماه july به بعد بیشتر وقت مصاحبه دانشجوی بدن؟
    این خیلی بده که فقط 4 ماه طول می کشه واسه وقت مصاحبه دانشجویی....نمیشه اعتراض کرد؟ یا کاری بکنیم؟
    سیستم قبلی وقت گرفتن بهتر بود... کسی اینجا دلشوره نداره......

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepi96 نمایش پست ها
    سلام
    این خیلی بده که فقط 4 ماه طول می کشه واسه وقت مصاحبه دانشجویی....نمیشه اعتراض کرد؟ یا کاری بکنیم؟
    فکر نکنم کاری بشه کرد، فقط باید منتظر بمونیم، اگه هم اشتباه نکنم این بار اولی هست که انقدر داره طول میکشه

Junior Member

منم هستم، از 12 آپریل تاحالا ثبت نام کردم هنوز ایمیل دوم رو نگرفتم و الان دارم دنبال دانشگاه های بدون کنکور پیام نور میگردم که حداقل به خاطر نیومدن ویزا نرم سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepi96 نمایش پست ها
    سلام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام

یه سوال فوری

من امروز یک ایمیل از سفارت آلمان دریافت کردم که وقت مصاحبه برای ماه آینده بهم داده بود . منم کامفرمش کردم.

سوال من اینه : آیا با این وقت که به من دادن میتونم برای ویزای شینگن همسر و فرزندم هم اقدام کنم ؟ باید براشون وقت جدا می گرفتم ؟

قصدم سفر توریستی زیر 90 روز به آلمان بود با همسر و فرزند

لطفا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند

Junior Member

دوستان من الان تماس گرفتم بخش روادید سفارت شماره پروندمو دادم گفتن یه مشکلی پیش اومده وقتتون گذشته دوباره ثبت نام کنید! وقتی هم میرم برا ثبت نام دوباره سیستم میگه با این شماره پاسپورت رزرو شده... اینم از داستان ما...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahi3vahid نمایش پست ها
    دوستان من الان تماس گرفتم بخش روادید سفارت شماره پروندمو دادم گفتن یه مشکلی پیش اومده وقتتون گذشته دوباره ثبت نام کنید! وقتی هم میرم برا ثبت نام دوباره سیستم میگه با این شماره پاسپورت رزرو شده... اینم از داستان ما...
    دوباره تماس نگرفتین باهاشون و بگین که سیستم اجازه وقت جدید نمیده؟؟؟ عجب سیستمی شده این وقت گرفتن سفارت آلمان....

ای بابا این چه داستانیه. من دو هفته پیش زنگ زدم. گفت برو تو سیستم دوباره ثبت نام کن اگه ارور داد و نتونستی ثبت نام کنی یعنی همه چی اوکی هست. در غیر این صورت باید دوباره ثبت نام کنی. شما چه تاریخی ایمیل اول رو گرفتین؟ من 13 آپریل گرفتم.

Junior Member

شما هنوز نگرفتین ایمیل رو؟ من 12 آپریل و الان دارم میرم سفارت ببینم این چه کاریه دارن با ما ها می کنن. من آمریکا هم پذیرش گرفته بودم برای دکترا و الان واقعا تو شوک هستم که چرا این اتفاق افتاده.... شما با کدون شماره تماس گرفتین؟ برا من یه خانومی برداشتند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)