صفحه 575 از 715 نخستنخست ... 75475525565566567568569570571572573574575576577578579580581582583584585625675 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,741 تا 5,750 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

نه من هم ایمیل دوم رو نگرفتم. من هم دو هفته قبل که زنگ زدم یه خانوم جواب دادم. چه وضعیتیه آخه. بچه هایی که تا 10 آپریل ایمیل اول رو گرفته بودن، ایمیل دوم رو 20 June گرفتن.
    39991742
    39991741

شماهم با همین شماره تماس گرفتین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط vahi3vahid نمایش پست ها
    دوستان من الان تماس گرفتم بخش روادید سفارت شماره پروندمو دادم گفتن یه مشکلی پیش اومده وقتتون گذشته دوباره ثبت نام کنید! وقتی هم میرم برا ثبت نام دوباره سیستم میگه با این شماره پاسپورت رزرو شده... اینم از داستان ما...
    یعنی چی که مشکلی پیش اومده دوباره وقت بگیر؟؟؟ مگه میشه ؟؟؟ چرا تا الان اطلاع ندادن پس؟
    این چه مسخره بازیه؟تماس بگیرین بگید که با این اوصاف نمیرسین به ترم پاییزه.
    You may delay, But Time will not
    ((Benjamin Franklin ))
    لطفا پیام خصوصی نگذارید....

Junior Member

با شماره مربوط به روادید در سایت سفارت. لطفا اگر ایمیل دوم رو دریافت کردید اطلاع بدید. خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    نه من هم ایمیل دوم رو نگرفتم. من هم دو هفته قبل که زنگ زدم یه خانوم جواب دادم. چه وضعیتیه آخه. بچه هایی که تا 10 آپریل ایمیل اول رو گرفته بودن، ایمیل دوم رو 20 June گرفتن.
    39991742
    39991741

شماهم با همین شماره تماس گرفتین؟

Junior Member

چه مشکلی پیش اومده آخه ؟ این مشکل از طرف خودشون بوده. یعنی ایمیل دوم رو فرستادند؟

Junior Member

مشکل که قطعا از طرف خودشون هست. واقعا نمیدونم چرا اینطوری شده... دوستانی که بعد از 12 آپریل ثبت نام کردن برای ویزا دانشجویی و ایمیل دومشون اومده خواهشا اعلام کنند. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadbeta نمایش پست ها
    چه مشکلی پیش اومده آخه ؟ این مشکل از طرف خودشون بوده. یعنی ایمیل دوم رو فرستادند؟

Junior Member

مشکل که قطعا از طرف خودشون هست. واقعا نمیدونم چرا اینطوری شده... دوستانی که بعد از 12 آپریل ثبت نام کردن برای ویزا دانشجویی و ایمیل دومشون اومده خواهشا اعلام کنند. ممنون
    من هم ۲۸ اپریل درخواست دادم و ایمیل اول رو گرفتم ولی ایمیل دوم هنوز نیومده . اینجوری که معلومه فقط تا ۱۰ آپریل وقت دادند و بعد از ۱۰ آپریل هنوز ایمیل دوم ها نیومده. می ترسم کلا دیگه وقت واسه اونهایی که آپریل درخواست دادن نیاد.

Junior Member

واقعا آدم از درس خوندن دلسرد میشه... حتی دم در سفارت هم رفتم اما جز تحقیر شدن نتیجه دیگه ای نداشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadbeta نمایش پست ها
    من هم ۲۸ اپریل درخواست دادم و ایمیل اول رو گرفتم ولی ایمیل دوم هنوز نیومده . اینجوری که معلومه فقط تا ۱۰ آپریل وقت دادند و بعد از ۱۰ آپریل هنوز ایمیل دوم ها نیومده. می ترسم کلا دیگه وقت واسه اونهایی که آپریل درخواست دادن نیاد.

با شماره مربوط به روادید در سایت سفارت. لطفا اگر ایمیل دوم رو دریافت کردید اطلاع بدید. خیلی ممنون
    باشه حتما خبر میدم اگه ایمیل دوم رو گرفتم. به جز شما کسی دیگه اونجا نبود که مشکل مشابه براش پیش اومده باشه؟ آخه پس چه جوری تا 10 آپریل همه ایمیل دوم رو گرفتن ولی بعد از 10 آپریل همه موندن! مگه میشه بگن همه از اول وقت بگیرن!! اجازه ندادن داخل سفارت بشین؟

Junior Member

دقت نکردم که کسی این مشکل رو داره یا نه. نه به هیچ وجه اجازه ندادن کسی بره داخل

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    باشه حتما خبر میدم اگه ایمیل دوم رو گرفتم. به جز شما کسی دیگه اونجا نبود که مشکل مشابه براش پیش اومده باشه؟ آخه پس چه جوری تا 10 آپریل همه ایمیل دوم رو گرفتن ولی بعد از 10 آپریل همه موندن! مگه میشه بگن همه از اول وقت بگیرن!! اجازه ندادن داخل سفارت بشین؟

میگم شاید اون خانوم اشتباه کرده. آخه من که 3 هفته قبل زنگ زدم، گفت چک کن اگه دوباره تونستی وقت بگیری، یعنی وقتت کنسل شده ولی اگه error داد و نتونستی، یعنی کارت داره انجام میشه. شما هم که نوشته بودین نمیتونین دوباره وقت بگیرین، شاید اون خانوم اشتباه کرده! بعدم همون موقع که به من این حرفو زد، نگفت باید دوباره وقت بگیری، گفت اگه وقتت کنسل شده باشه یه ایمیل به ما بزن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)