صفحه 580 از 715 نخستنخست ... 80480530570571572573574575576577578579580581582583584585586587588589590630680 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,791 تا 5,800 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

تماس گرفتم و همون چیزی رو بهم گفتن که به شما گفتن. گفتن کسایی که 11 آپریل ایمیل دومشون اومده وقتشون برای دسامبر هست و بقیه وقت ها میمونه برای 2018. بعد از گرفتن ایمیل دوم و مطمئن شدن از موضوع وقت رو کنسل میکنم و متاسفانه دیگه هیچوقت به کشور آلمان فکر نخواهم کرد.

نمیدونم روی چه حسابی این حرف رو زدن و واقعا با عقل و منطق جور درنمیاد.
    دوستانی که اوایل اپریل درخواست داده بودن بهشون برای اواخر جولای وقت مصاحبه دادن.
    نمیشه که یهو به کسانی که یک هفته بعد از گروه قبلی درخواست دادن، برای دسامبر وقت بدن!

آخه مگه میشه همچین چیزی! تا 10 آپریل وقت دادن یه دفعه افتاده سال بعد!!!

اگر اینجوریه رسمن بیچاره شدیم که !!!

من 50 روز وقت گرفتم 6 ماه هم دیگه تا 2018 مونده !! یعنی 8 ماه فقط تا زمان مصاحبه طول میکشه ؟؟؟

به نظر من که اصلا منطقی نیست و بعید این اتفاق بیافته! اونایی که آخه تا 10 آپریل ایمیل اول رو گرفتن، بهشون تا آخر جولای وقت مصاحبه دادن بعد ما که چند روز بعد هستیم افتادیم 6 ماه دیگه!

Junior Member

من فکر میکنم با شنگن اشتباه گرفتند. چون چند وقت پیش برای شنگن اعلام شده بود که نوامبر وقت میدهند. در ثانی اینقدر دانشجو نداریم که روزی 20 نفر مصاحبه کنند تا 6 ماه دیگم پر باشه. احتمال دیگه هم اینه که سیستم وقتشون فعلا دچار مشکل شده باشه که رفعش میکنند شاید هم مشغول تغییرات یا حتی جابجایی باشند چون قبلا صحبتش شده بود. در هر صورت امیدوارم اوضاع بهتر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    به نظر من که اصلا منطقی نیست و بعید این اتفاق بیافته! اونایی که آخه تا 10 آپریل ایمیل اول رو گرفتن، بهشون تا آخر جولای وقت مصاحبه دادن بعد ما که چند روز بعد هستیم افتادیم 6 ماه دیگه!

فقط باید این هفته صبر کنیم ببینیم چی میشه !! واقعن مغزم داره سوت میکشه شده به خود وزارت خونه ایمیل بدیم نباید بیخیال بشیم !!

خیلی ها اصلن پذیرششون قابل دیفر کردن نیست ..خیلی ها باید برن خدمت ..

اگر اینجوری باشه که گفتن کسی که همین الان وقت گرفته عملن تا یک سال اینده امکان نداره بتونه ویزا بگیره !!

چه جوری باید به وزارت امور خارجه ایمیل زد؟ یک نفر که فایده ندارده. آخه اصلا میخونن ایمیل رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    چه جوری باید به وزارت امور خارجه ایمیل زد؟ یک نفر که فایده ندارده. آخه اصلا میخونن ایمیل رو؟
    https://www.auswaertiges-amt.de/DE/S...e.html?https=1

https://www.auswaertiges-amt.de/EN/S...e.html?https=1

حتمن میخونن ولی فعلن باید صبر کرد ببینیم موضوع چی بوده

Junior Member

فکر نکنم با ایمیل زدن مشکل حل بشه
    من بخاطر همین قضیه سربازی لب مرز با شرایط بد رو تحمل کردم و با کلی مکافات حین خدمت اپلای کردم و تو دانشگاه دورتموند یه پذیرش خوب گرفتم
    حالا دارم میبینم که همش شده کشک
    منم از فردا خودمو اماده میکنم واسه ارشد و اگر بخوام برم بدون تردید سه کشور استرالیا کانادا و یا آمریکا که انگلیسی زبان هستن رو انتخاب میکنم و دیگه به المان فکر هم نخواهم کرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)