صفحه 585 از 715 نخستنخست ... 85485535575576577578579580581582583584585586587588589590591592593594595635685 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,841 تا 5,850 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

دوستان هر وقت از ایمیل اولتون بین 80 تا 90 روز گذشت و مشخص نشد اونوقت نگران بشید
    به نظر من این خانوم اصلا ربطی به وقت ندارن و همش به سیستم مربوطه من خودم اواخر آوریل ایمیل اول گرفتم هنوز زوده که بخوام نگران بشم

Junior Member

الان سفارت خیلی شلوغه حتی بررسی کردم دلال های حرفه ای هم وقت واسه 3 ماه دیگه اوکی میکنن کسایی که ایمیل اول دارند نگران نباشند تو اوج شلوغی 80 تا 90 روز طول میکشه ایمیل دوم بیاد

Junior Member

از ایمیل اول من 83 روز هست که داره میگذره و هیچ خبری هم نیست و البته منم نگران نیستم دیگه :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rammstein نمایش پست ها
    دوستان هر وقت از ایمیل اولتون بین 80 تا 90 روز گذشت و مشخص نشد اونوقت نگران بشید
    به نظر من این خانوم اصلا ربطی به وقت ندارن و همش به سیستم مربوطه من خودم اواخر آوریل ایمیل اول گرفتم هنوز زوده که بخوام نگران بشم

Junior Member

اسپم هم همیشه چک کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahi3vahid نمایش پست ها
    از ایمیل اول من 83 روز هست که داره میگذره و هیچ خبری هم نیست و البته منم نگران نیستم دیگه :-)
    برای من هم 83 روز میگذره انگار! شما هم 13 اپریل درخواست دادید؟
    در ضمن من باز هم هر چی فکر میکنم میبینم بهتره مثبت فکر کنیم. جوری که من حساب کردم با در نظر گرفتن ایمیل اول و دومی که آخرین نفرا گرفتن و وقت هایی که بهشون دادن حداقل باید به اونهایی که تا آخر اپریل درخواست دادن وقت برسه تا شش هفته مونده به شروع ترم که تو قوانین ذکر شده.

Junior Member

من 12 آپریل درخواست دادم. البته پذیرشم 6 آپریل اومده بود و میتونستم زود ترم درخواست بدم. این حرف رو یکی از مسئولان سفارت زده پس %100 صحت داره. شاید سیاست جدیدشون باشه برای گرفتن دانشجوهای کمتر و یا چیز های دیگه ولی نمیتونه صحت نداشته باشه.

Junior Member

الان تکلیف وقت های بعد جولای چی میشه؟ تا آخر جولای وقت دادن اینا. این وسط آگوست سپتامبر و... اینا چی پس ؟ این خانم رو چه حسابی میگه ؟ شاید اون اشتباه متوجه میشه؟ آخه یه جای کار می لنگه

Junior Member

سلام دوستان
    فک کنم این قضیه که برای ما پیش اومده بیشتر جنبه سیاسی داره چون جدیدا دولت المان ایران رو به جاسوسی از خودش متهم کرده !! و مسلما دانشجوهایی که برای تحصیل میرن المان میتونن بهترین ابزار جاسوسی باشه
    اینکه وقت پره همش حرف مفته
    برای اطمینان از حرف من برید توی سایت شهر خبر در قسمت اخبار جهان و این خبر کاملا موثق رو مطالعه کنید
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadbeta نمایش پست ها
    الان تکلیف وقت های بعد جولای چی میشه؟ تا آخر جولای وقت دادن اینا. این وسط آگوست سپتامبر و... اینا چی پس ؟ این خانم رو چه حسابی میگه ؟ شاید اون اشتباه متوجه میشه؟ آخه یه جای کار می لنگه

گویا وقت نمیدن بعد از جولای دیگه... اون خانمه اگر یکبار گفته بود میشد گفت اشتباه شده ...

گویا با تاکید زیاد این موضوع رو گفتند !!

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul1992 نمایش پست ها
    فک کنم این قضیه که برای ما پیش اومده بیشتر جنبه سیاسی داره چون جدیدا دولت المان ایران رو به جاسوسی از خودش متهم کرده !! و مسلما دانشجوهایی که برای تحصیل میرن المان میتونن بهترین ابزار جاسوسی باشه
    اینکه وقت پره همش حرف مفته
    برای اطمینان از حرف من برید توی سایت شهر خبر در قسمت اخبار جهان و این خبر کاملا موثق رو مطالعه کنید
    ممنون

عزیز جان اگر اینجوری بود یدونه هم ویزا نباید به اتباع ترکیه داده میشد

Junior Member

فکر میکنم بهترین کار در حال حاضر همون ایمیل زدن به وزارت خارجه آلمان و رفتن حضوری به سفارت باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)