صفحه 589 از 715 نخستنخست ... 89489539579580581582583584585586587588589590591592593594595596597598599639689 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,881 تا 5,890 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط Rammstein نمایش پست ها
    ببخشید هیزتوری موبایل قبلش با دااد زنگ زدم کسی جواب نداد حق با شماست اشتباه نوشتم این شماره هست
    61154838

دااد هم از شانس ما تو سایتش زده از 16 تیر نیستن تا 30 مرداد !! من نمیدونم تو اوج اقدامات دانشجویی همچین وقفه ای چه توجیه ی میتونه داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    دااد هم از شانس ما تو سایتش زده از 16 تیر نیستن تا 30 مرداد !! من نمیدونم تو اوج اقدامات دانشجویی همچین وقفه ای چه توجیه ی میتونه داشته باشه
    تنها جایی که میتونه از حقمون دفاع کنه وزارت خارجه ایران هست
    شما هم لطفا به شماره که دادم زنگ بزن از صحت ایمیل که گفتم مطلع شدید به بقیه هم اعلام کنید که فکر نکنن دروغ گفتم

Junior Member

babakat

Junior Memberتاریخ عضویتJul 2016ارسال‌ها33

پاسخ : مدت زمان دریافت ایمیل وقت مصاحبه ویزا (پرسیدن سوا

شنگن کوتاه مدت
    ایمیل اول: 17 می
    ایمیل دوم 3 جولای
    تاریخ مصاحبه: 3 سپتامبر

طبق اعلام ایشون وقتای شنگن داره اعلام میشه پس میشه هنوز واسه دانشجویی امید داشت

دوستان گرامی ما همگی داریم قدم در مسیری میذاریم که سختی ها و مشکلات فراوانی طی اون پیش خواهد اومد و کلید عبور از این مشکلات صبوری هست.
    ببینید هنوز ۴۸ ساعت از تماس دوستان با سفارت نگذشته که اینطور آشفته و پریشان شده‌اید.
    خود من هم مثل شما هستم و فکرم درگیر. اما به خودتون آرامش بدین. سفارت هنوز وقتهای جدید رو اعلام نکرده.دیروز شنگن اعلام شد و اگر کمی صبر داشته باشیم وقتهای دانشجویی هم اعلام میشود.
    تا آن زمان از هرگونه اقدامی که حتی برای یک اپسیلون ممکن هست برایمان مشکل ساز شود پرهیز کنیم.

Junior Member

من ایمیل اول رو 1 می گرفتم. الان تکلیف چی هست؟ هنوز مشخص نشده این که وقت برا 2018 هست یا نه؟ اون موقع که من وقت گرفتم نوشته بود وقت مصاحبه در ماه آگوست خواهد بود.
    من پذیرش دکتری دارم و تو نامه پذیزشم زده شروع از اول اکتبر.
    نیازی هست من با استاد مکاتبه کنم و بگم این مشکل هست و نامه جدید بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegyyy نمایش پست ها
    من ایمیل اول رو 1 می گرفتم. الان تکلیف چی هست؟ هنوز مشخص نشده این که وقت برا 2018 هست یا نه؟ اون موقع که من وقت گرفتم نوشته بود وقت مصاحبه در ماه آگوست خواهد بود.
    هر وقت حداکثر تا 90 روز از ایمیل اول گذشت و خبری نشد اونوقت پیگیری کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط pegyyy نمایش پست ها
    شما در تاپیک وقت اضطراری نگاهی بیاندازید گویا برای دوستانی که پوزیشن دکترا دارند وقت اضطراری گرفته اند بعضن موفق شده اند

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Rammstein نمایش پست ها
    تنها جایی که میتونه از حقمون دفاع کنه وزارت خارجه ایران هست
    شما هم لطفا به شماره که دادم زنگ بزن از صحت ایمیل که گفتم مطلع شدید به بقیه هم اعلام کنید که فکر نکنن دروغ گفتم
    دااد هیچ کمکی نمیتونه بکنه، من رفتم، صحبت کردم و جواب نگرفنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط muffler نمایش پست ها
    دااد هیچ کمکی نمیتونه بکنه، من رفتم، صحبت کردم و جواب نگرفنم
    دوست عزیز منظور من وزارت خارجه ایران بود نه دااد

پاسخ وزارت امور خارجه المان به ایمیل من در مورد اوضاع جدید

*** Sehr geehrter Herr

vielen Dank für Ihre Email an den Bürgerservice des Auswärtigen Amtes, in der über aktuelle Terminschwierigkeiten an der Botschaft Teheran berichtet
    wird.

Das im Auswärtigen Amt zuständige Referat 510 wurde gebeten, Ihnen zu antworten.

Die politische Einigung im Atomstreit mit IRN und die daraus resultierenden Erwartungen zum Ausbau der wirtschaftlichen und kulturellen Beziehungen haben bei der Botschaft Teheran zu einem massiven Anstieg bei Nachfrage nach allen Visa aller Kategorien geführt.

Trotz des Einsatzes der Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter der Visastelle kommt es deshalb zu längeren Wartezeiten auf Termine zur Visumbeantragung. Die Botschaft Teheran und das Auswärtige Amt sind sich dieses Problems bewusst und sind bestrebt, Maßnahmen wie Personalverstärkungen einzuleiten, um Wartezeiten wieder zu verkürzen. Den Personalverstärkungen sind jedoch durch die Räumlichkeiten der Visastelle auch Grenzen gesetzt. Konkrete Planungen sehen vor, durch hohe Investitionen, Anmietung und Herrichtung weiterer Räumlichkeiten die aktuellen Schalterkapazitäten annähernd zu verdoppeln, was jedoch wegen der einzuhaltenden Vergabeverfahren und erforderlichen Sicherheitsmaßnahmen noch bis ins nächste Jahr hinein Zeit in Anspruch nehmen wird.

Leider übersteigt die Nachfrage nach Terminen für die Beantragung von Visa zum Studium derzeit noch die Kapazität der Visastelle der Botschaft Teheran. Das Auswärtige Amt ist bemüht, die Kapazitäten der Botschaft deutlich zu erweitern. Eine zeitnahe Terminvergabe ist aber momentan nicht möglich und es muss damit gerechnet werden, dass zahlreiche Studenten ihren Studienplatz in diesem Jahr nicht werden antreten können.

Mit freundlichen Grüßen

Michael Scholz

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)