صفحه 613 از 715 نخستنخست ... 113513563603604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623663713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,121 تا 6,130 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

دوستان سلام.
    من اقامت دایم آلمان رو دادم و یک ماه گذشته ازدواج کردم. یک ماه و نیم هم شده که وقت سفارت آلمان رو برای پیوست همسرم گرفتیم ولی امروز این نامه تقریبی وقت رو دیدیم.
    از اونجایی که مدت زمان تا روز مصاحبه خیلی زیاد هست و تازه بعد از مصاحبه هم باید ویزا بررسی بشه، شما راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه که همسرم زودتر ویزا بگیرن؟ حداقل یک ویزای شینگن ۳ ماه این مدت بگیره....
    راه حل هایی که به ذهن خودم میرسه....
    الف. گرفتن ویزای شینگن از کشور های عضو شینگن مثل ایتالیا یا یونان... ولی نمیدونم امکان پذیر هست یا نه و کسی تجربشو داره؟ آیا امکان اقامت در این ۳ ماه در آلمان وجود داره؟
    ب. گرفتن وقت اضطراری... که ممکنه سفارت موافقت نکنه چون دلیل قانع کننده ای برای اونا ما ممکن نداشته باشیم...
    ث. تحت چه شرایطی میشه از کشوری مثل مالزی برای آلمان ویزا گرفت؟

واقعا آلمان با این همه پول و امکانات خیلی عجیبه که همچین سیستم کندی برای پردازش ویزا داره... کشورهایی مثل استرالیا همه آنلاین انجام میشه....
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و از تجربیات و یا نظراتشون در این موضوع بگن..
    با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط nazli_m_1366 نمایش پست ها
    اکثر رشته های انگلیسی زبان که فقط ورودی زمستان دارند، به جای دیفر می شه یک سال پذیرش رو رزرو کرد. حتما تماس بگیرید و در این مورد بپرسید.
    سلام، دیفر کردن با پذیرش رو رزرو کردن مگه فرق داره؟ ممنون میشم توضیح بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط TiredOfVisa نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من اقامت دایم آلمان رو دادم و یک ماه گذشته ازدواج کردم. یک ماه و نیم هم شده که وقت سفارت آلمان رو برای پیوست همسرم گرفتیم ولی امروز این نامه تقریبی وقت رو دیدیم.
    از اونجایی که مدت زمان تا روز مصاحبه خیلی زیاد هست و تازه بعد از مصاحبه هم باید ویزا بررسی بشه، شما راه حل دیگه ای به ذهنتون میرسه که همسرم زودتر ویزا بگیرن؟ حداقل یک ویزای شینگن ۳ ماه این مدت بگیره....
    راه حل هایی که به ذهن خودم میرسه....
    الف. گرفتن ویزای شینگن از کشور های عضو شینگن مثل ایتالیا یا یونان... ولی نمیدونم امکان پذیر هست یا نه و کسی تجربشو داره؟ آیا امکان اقامت در این ۳ ماه در آلمان وجود داره؟
    ب. گرفتن وقت اضطراری... که ممکنه سفارت موافقت نکنه چون دلیل قانع کننده ای برای اونا ما ممکن نداشته باشیم...
    ث. تحت چه شرایطی میشه از کشوری مثل مالزی برای آلمان ویزا گرفت؟

واقعا آلمان با این همه پول و امکانات خیلی عجیبه که همچین سیستم کندی برای پردازش ویزا داره... کشورهایی مثل استرالیا همه آنلاین انجام میشه....
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و از تجربیات و یا نظراتشون در این موضوع بگن..
    با سپاس
    الف.شما میتونید از کشور دیگه ای که عضو شنگن هست اقدام کنید , کشورهایی مثل لهستان یا یونان یا هر کشوری که نسبت به بقیه کشورها سریعتر بهتون ویزا رو میده (ایتالیا از آلمان بدتره...)
    ب. وقت اضطراری رو به من نوعی که قرارداد کاری که شامل همه چیز میشد و برای سپتمبر داشتم ندادن...
    ث.خیر شما نمیتونید از کشور دیگه برای آلمان اقدام کنید چون برای اینکار شما باید اقامت اون کشور رو داشته باشید, یکی از مدارکی که میخوان اقامات همون کشوری هست که دارید ازش اقدام میکنید.

خیلی ممنون دوست عزیز. روالش از کشور های دیگه چطوریه؟ باید بریم دفاتر و آژانس های مسافرتی؟
    بازم ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    الف.شما میتونید از کشور دیگه ای که عضو شنگن هست اقدام کنید , کشورهایی مثل لهستان یا یونان یا هر کشوری که نسبت به بقیه کشورها سریعتر بهتون ویزا رو میده (ایتالیا از آلمان بدتره...)
    ب. وقت اضطراری رو به من نوعی که قرارداد کاری که شامل همه چیز میشد و برای سپتمبر داشتم ندادن...
    ث.خیر شما نمیتونید از کشور دیگه برای آلمان اقدام کنید چون برای اینکار شما باید اقامت اون کشور رو داشته باشید, یکی از مدارکی که میخوان اقامات همون کشوری هست که دارید ازش اقدام میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط TiredOfVisa نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز. روالش از کشور های دیگه چطوریه؟ باید بریم دفاتر و آژانس های مسافرتی؟
    بازم ممنون
    اگه منظورتون شینگن هست , بلی شما از آژانس ها بپرسید کدوم کشور سریعتر ویزا شینگن میده.

103 روز از ایمیل اول میگذره اما هنوز ایمیل دوم رو دریافت نکرده ام !!

Junior Member

با سلام و احترام..‌‌. .
    برای گرفتن وقت سفارت با توجه به اینکه به شماره پاسپورت نیاز هست آیا مشمولان می توانند پاسپورت زیارتی دریافت کنند و شماره اون رو وارد کنند؟ بعد که پاسپورت عوض میشه مشکلی ایجاد نمی شه؟

سلام دوستان در راستای سیستم عجیب وقت گیری سفارت که نه تنها بهتر نشده بلکه خیلی ها پذیرش رو از دست دادن حتی دیفر کردن و باز هم نمیرسن! میخواهیم نامه ای بنویسیم و برای بامداد اسماعیلی (روزنامه نگار که قبلا در زمینه مشکلات زیاد سیستم وقت گیری سفارت گزارشی تهیه کرده بود و به حل مشکل کمک کرد ) ایمیلی ارسال کنیم برای انتشار نارضایتی و فرصت های از دست رفته تعداد زیادی از دانشجویان و اعتراض به سیستم جدید، افرادی که مایل هستن مشارکت کنن لطفا به من اطلاع بدید.

سلام
    دیفر فقط در همان سال تحصیلی امکان پذیره ولی رشته هایی که تنها یک ورودی در سال دارند، که اکثر رشته های انگلیسی زبان همین طوره، باید پذیرش رو برای سال بعد رزرو نگه دارید، برای دانشگاه من روالش این بود که باید زمانی که اپلیکیشن آنلاین باز می شد، مجدد مدارک رو آپلود می کردم و program رو انتخاب می کردم ولی دیگه دوباره بررسی نمی شد و از قبل پذیرشم معلوم بود، من باهاشون مکاتبه کردم و مدارک هارد کپی هم که فرستاده بودم رو نگه داشتند که مجدد پول ترجمه و تایید و پست ندادم. ولی هر دانشگاه ممکنه شرایط خودش رو داشته باشه.
    به هر حال الان اگر مشخص شده که به ترم زمستان امسال نمی رسید بهتر مکاتبات با دانشگاه رو شروع کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer_69 نمایش پست ها

راستی، حتما قبل از این که دنبال دیفر یا رزرو باشید، از دانشگاه سوال کنید چقدر زمان میدهند که دیر ثبت نام کنید. از بچه ها شنیدم بعضی دانشگاه ها تا 2 ماه تاخیر رو هم اجازه دادند. البته این برای کسی خوبه که وقتش مثلا تا اخر ماه اکتبر باشه که خوشبینانه 4 هفته هم ویزاش بیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer_69 نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)