صفحه 656 از 715 نخستنخست ... 156556606646647648649650651652653654655656657658659660661662663664665666706 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,551 تا 6,560 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    گفتن ا

ایمیل اول رو دریافت کردید ؟ گفتن که اوایل دسامبر تا اواخر نوامبر شما که 25 ژون . تقریبا اخر ژون وقت گرفتید چرا فکر میکنید الان وقتتون اومده... نگران نباشید .. متاسفانه بچه های که پیوست میرن یکم کمکاری میکنند و اعلام نمیکنند که چه زمانی ایمیل دومشون رو دریافت میکنند و وقت مصاحبه شون کی هست ...
    بله ايميل اول رو همون ٢٥ جون آخر شب گرفتم. نميدونم همش فكر مي كنم اگر آخر دسامبر وقتم بشه بايد ايميل دومم اومده باشه يا بياد كم كم.
    بايد اميدوارم باشم و صبر كنم.

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط QuickQuestion نمایش پست ها
    بله ايميل اول رو همون ٢٥ جون آخر شب گرفتم. نميدونم همش فكر مي كنم اگر آخر دسامبر وقتم بشه بايد ايميل دومم اومده باشه يا بياد كم كم.
    بايد اميدوارم باشم و صبر كنم.

کم کم میاد فقط مدارکتون اماده باشه من در مورد پیوست اطلاعی ندارم اما دانشحویی کلا روندش عوض شده و مثل قبل نیست که فاصله ایمیل دوم تا مصاحبه 2 ماه باشه الان بین 10 تا 20 روز بعد از ایمیل دوم باید رفت مصاحبه حتی این اواخر به یکنفر وقت مصاحبه 5 روز بعد از ایمیل دوم رو دادند ... پس مدارکتون اماده باشه

مداركم ماههاست كه آمادست تشكر از جوابتون دوست عزيز

Junior Member

سلام دوستان
    خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید
    آخر سپتامبر وقت دانشجویی گرفتم ، طبق پی دی اف میشه اواسط آگوست (یعنی آخر مرداد )
    این برای من بهترین وقت ه
    تا اون موقع هم مدرک زبانمو میگیرم . هم پذیرشمو ان شاالله
    ولی همه میگن با بازگشایی ساختمان جدید و استخدام 50 نفر نیرو جدید
    وقتا اگر سه ماهه نشه ، حتما شش تا هشت ماه میشه .
    نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یه عده میگن کنسل کن و دوباره وقت بگیر. اونجوری میشه آخر شهریور و به ترم پاییز نمیرسم .یه عده میگن ریسک نکن .
    اگر وقتم تو تیر هم بشه ،برای من زوده .من مدرک زبانم آماده نمیشه
    وازهمه بدتر که ثبت نام امتحان ب 1 هم میگن خیلی بد شده و ممکنه چندماه الاف بشم
    لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara67m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش میکنم راهنمایی بفرمائید
    آخر سپتامبر وقت دانشجویی گرفتم ، طبق پی دی اف میشه اواسط آگوست (یعنی آخر مرداد )
    این برای من بهترین وقت ه
    تا اون موقع هم مدرک زبانمو میگیرم . هم پذیرشمو ان شاالله
    ولی همه میگن با بازگشایی ساختمان جدید و استخدام 50 نفر نیرو جدید
    وقتا اگر سه ماهه نشه ، حتما شش تا هشت ماه میشه .
    نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یه عده میگن کنسل کن و دوباره وقت بگیر. اونجوری میشه آخر شهریور و به ترم پاییز نمیرسم .یه عده میگن ریسک نکن .
    اگر وقتم تو تیر هم بشه ،برای من زوده .من مدرک زبانم آماده نمیشه
    وازهمه بدتر که ثبت نام امتحان ب 1 هم میگن خیلی بد شده و ممکنه چندماه الاف بشم
    لطفا راهنمایی کنید

اگر اون زمان پی دی اف تغییر کرد خب کنسل کنید الان که هیچی معلوم نیست این ساختمون جدید هم به هیچ عنوان وضعیتش معلوم نیست و به شایعات توجه نکنید
    درضمن روز مصاحبه اگر مدرک زبان نداشته باشید میتونید با فیش ثبت نام مصاحبه برید بهتون وقت میدن بعدا مدرک رو بیارید
    بله گوته ثبت نامش سخته ولی میتونید در مراکز دیگه هم امتحان بدید مثل ÖKF ,OSD

Junior Member

سلام دوستان.
    من از دانشگاه LMU مونیخ اوکی گرفتم برا فرصت مطالعاتی شش ماهه و باید تاریخ تعیین شروع دوره رو تعیین کنم واسه دعوتنامه. خودم می خوام آوریل برم ولی اینجور که پست ها رو خوندم ظاهرا تا قبل آوریل نمی تونم حتی وقت مصاحبه بگیرم چه برسه به ویزا و ....
    1- می خوام اگه میشه یه حدودی بگید از زمانی که می خوام وقت بگیرم برا ویزای دانشجویی تا زمانی که ویزا بدن چقد طول می کشه که بگم دعوت نامه رو ازون تاریخ بنویسن.
    2- دوم اینکه اگه احیانا ویزا رو دیرتر از وقتی که تو دعوتنامه نوشتن دادن چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط parparisa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از دانشگاه LMU مونیخ اوکی گرفتم برا فرصت مطالعاتی شش ماهه و باید تاریخ تعیین شروع دوره رو تعیین کنم واسه دعوتنامه. خودم می خوام آوریل برم ولی اینجور که پست ها رو خوندم ظاهرا تا قبل آوریل نمی تونم حتی وقت مصاحبه بگیرم چه برسه به ویزا و ....
    1- می خوام اگه میشه یه حدودی بگید از زمانی که می خوام وقت بگیرم برا ویزای دانشجویی تا زمانی که ویزا بدن چقد طول می کشه که بگم دعوت نامه رو ازون تاریخ بنویسن.
    2- دوم اینکه اگه احیانا ویزا رو دیرتر از وقتی که تو دعوتنامه نوشتن دادن چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد.
    ممنون
    برای موارد شما اگر پولتون رو دانشگاه میده معمولا وقت اضطراری میدن. دکتری ها و موارد شبیه شما مشمول اون زمان بندی نیست. اگر فاندتون رسمی و کامل هست میتونین درخواست بدین. البته نه اینکه همین هفته بعد وقت بدن. ولی دیگه ۹ ماه هم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    برای موارد شما اگر پولتون رو دانشگاه میده معمولا وقت اضطراری میدن. دکتری ها و موارد شبیه شما مشمول اون زمان بندی نیست. اگر فاندتون رسمی و کامل هست میتونین درخواست بدین. البته نه اینکه همین هفته بعد وقت بدن. ولی دیگه ۹ ماه هم نیست.
    ممنونم. البته ازون ور فاند ندارم و فعلا فقط رو فاندی که وزارت علوم قراره بده حساب کردم. با این شرایط به نظرتون بهتره به اون ور بگم با سفارت مکاتبه کنن؟؟ چون تو مراحل وقت گرفتن اینترنتی فقط مشخصات رو می خواد و با دعوتنامه کاری ندارن. ایمیل هم زدم ولی نمی دونم جواب میدن یا نه

Junior Member

Red face پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    اگر اون زمان پی دی اف تغییر کرد خب کنسل کنید الان که هیچی معلوم نیست این ساختمون جدید هم به هیچ عنوان وضعیتش معلوم نیست و به شایعات توجه نکنید
    درضمن روز مصاحبه اگر مدرک زبان نداشته باشید میتونید با فیش ثبت نام مصاحبه برید بهتون وقت میدن بعدا مدرک رو بیارید
    بله گوته ثبت نامش سخته ولی میتونید در مراکز دیگه هم امتحان بدید مثل ÖKF ,OSD
    ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز
    پس واقعا بهتره این ریسک و نکنم و منتظر پی دی اف جدید بمونم
    امیدوارم برگرده به روال قبل و سه ماهه بشه و از همه مهمتر ثبات پیدا کنه .واقعا استرس بدی داده ان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسي باليني

سلام دوستان
    یه مشکلی برای من و همسرم پیش اومده که بازگو میکنم ، اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا :
    من و همسرم توی تیرماه به فاصله یک هفته درخواست وقت مصاحبه برای ویزای شنگن کردیم و اشتباهمون این بود که وقت فمیلی نگرفتیم ، و وقت مصاحبه من تو ابان ماه اومد و رفتم سفارت و ویزام رو هم دریافت کردم و ویزای من ۱ ماه و نیمه است که از هفته یگه مهلتش شروع میشه ولی وقت مصاحبه ی همسرم هنوووووز نیومده .. کسی هست بتونه کمک کنه و بگه که ما چکار کنیم که وقت ویزای من نگذره و باهم بتونیم سفر بریم ؟ به سفارت هم چند روز پیش ایمیل زدم جواب ندادن هنوز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)