صفحه 701 از 715 نخستنخست ... 201601651691692693694695696697698699700701702703704705706707708709710711 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,001 تا 7,010 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان
    من برای مدت دو ماه میخوام برم ویزیت ازمایشگاه استادی در آلمان. برای ویزای شینگن ثبت نام کردم. مرکزی که میخوام برم ازم residence permit خواستن که تا جایی که میدونم در حالت شینگن صادر نمیشه درسته؟ اقدام برای ویزای شینگن درست بود یا برای همون دانشجویی باید اقدام می کردم؟ ممنونم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط InspiredMoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مدت دو ماه میخوام برم ویزیت ازمایشگاه استادی در آلمان. برای ویزای شینگن ثبت نام کردم. مرکزی که میخوام برم ازم residence permit خواستن که تا جایی که میدونم در حالت شینگن صادر نمیشه درسته؟ اقدام برای ویزای شینگن درست بود یا برای همون دانشجویی باید اقدام می کردم؟ ممنونم راهنمایی کنید.
    اگر قراره بهتون حقوق یا بورسیه ای تعلق بگیره شنگن نمیتونید بگیرید. باید ویزای پژوهشگر مهمان اقدام کنید.

Junior Member

سلام دوستان

من از طرف شرکتی تو المان برای 10 روز دعوت شدم و تقریبا 2 ماه و نیم بعد باید اونجا باشم. آیا باید خودم با دعوت نامه اون شرکت واسه ویزا اقدام کنم؟ چون اینجور که پیام ها رو میخوندم وقت گرفتن از سفارت چند ماه طول خواهد کشید.
    و اینکه اگر کانال تلگرامی هست که بحث ویزا آلمان و تجربیات بچه ها مطرح میشه معرفی کنین لطفا.
    مرسی از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان. من یک جا آفر از یک شرکت المانی دارم و قرارداد امضا شده رو هم برام پست کردند. مساله اینجاست که من هر چی از سفارت وقت میگیرم اصلا بهم وقت ندادن و حتی به اون ایمیلها هم برای وقت اضطراری ایمیل زدم ولی جواب ندادن. به نظرتون چیکار باید بکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید. اصلا امیدی هست با این شزایط سفارت المان.
    You can get everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi jan نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک جا آفر از یک شرکت المانی دارم و قرارداد امضا شده رو هم برام پست کردند. مساله اینجاست که من هر چی از سفارت وقت میگیرم اصلا بهم وقت ندادن و حتی به اون ایمیلها هم برای وقت اضطراری ایمیل زدم ولی جواب ندادن. به نظرتون چیکار باید بکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید. اصلا امیدی هست با این شزایط سفارت المان.
    سلام شرایط منم دقیقا مثل شرایط شماست تاریخ شروع قراردادم از اول نوامبر بوده بارها ایمیل زدم دریغ از یک جواب. از آوریل ۲۰۱۸ هم وقت گرفتم و تا الان ۱۰ ماه گذشته تقریبا.
    و هم‌چنان منتظر.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi jan نمایش پست ها
    به علت تقاضای ویزا برا المان سفارت تو المان خیلی شلوغه. تو ترکیه هم شلوغه.
    بهترین کار وقت گرفتن ار سفارت المان تو یه کشور دیگه ایی هست. مثلا اذربایجان یا ارمنستان یا کشورای همرز که ویزا نمیخوان. به جز ترکیه و عراق که هردوتاش مثل سفارت تو تهران شلوغن

نقل قول نوشته اصلی توسط aliahmadi32 نمایش پست ها
    به علت تقاضای ویزا برا المان سفارت تو المان خیلی شلوغه. تو ترکیه هم شلوغه.
    بهترین کار وقت گرفتن ار سفارت المان تو یه کشور دیگه ایی هست. مثلا اذربایجان یا ارمنستان یا کشورای همرز که ویزا نمیخوان. به جز ترکیه و عراق که هردوتاش مثل سفارت تو تهران شلوغن
    سلام، این اطلاعات شما اشتباه هست. طبق قوانین آلمان (§ 71 Abs. 2 Aufenthaltsgesetz) سفارتخانه‌ها و کنسولگریهای آلمان تنها زمانی مسئول رسیدگی به تقاضای ویزای یک شخص هستند که محل زندگی دائمی شخص تقاضا کننده در حوزه مسئولیت آن سفارتخانه یا کنسولگری باشد. برای اتباع ایران که محل زندگی آنها در داخل ایران هست، تنها سفارت آلمان در ایران مسئول رسیدگی به تقاضاهای ویزا هست.
    ایرانیانی که در کشورهای دیگر ساکن هستند، برای اینکه بتوانند در آن کشورها به سفارت آلمان مراجعه کنند، باید کارت اقامت آن کشور را جهت اثبات کشور محل اقامتشان ارائه بدهند.
    لطفا از ارائه اطلاعات بدون ارائه سند و رفرنس خودداری کنید.

منبع اطلاعات:
    https://familie.asyl.net/fileadmin/u...rtretungen.pdf
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member

سلام دوستان. من چند ماه پیش وقت ویزای بلند مدت برای جستجوی کار گرفتم که طبق جدول سفارت وقت مصاحبه حدودا اواخر 2020 تا اوایل 2021 می شه. از طرفی تو سه ماه اینده دارم برای پذیرش تحصیلی برای ورودی اکتبر 2019 اقدام می کنم. سوالم اینه که می شه از الان وقت دانشجویی هم بگیرم؟ یعنی همزمان دو تا وقت گرفته باشم. قضیه پذیرش تا 4 5 ماه دیگه مشخص می شه نتیجه اش. بعد اگه دیدم پذیرش گرفتم اون موقع وقت ویزای جاب سیکر رو کنسل کنم؟ خواهشن بهم راهکار بدین. خیلی ممنونم

Junior Member

به نظرتون باید بیخیال شیم؟
    You can get everything in life you want, if you will just help enough other people get what they want

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    سلام شرایط منم دقیقا مثل شرایط شماست تاریخ شروع قراردادم از اول نوامبر بوده بارها ایمیل زدم دریغ از یک جواب. از آوریل ۲۰۱۸ هم وقت گرفتم و تا الان ۱۰ ماه گذشته تقریبا.
    و هم‌چنان منتظر.
    به نظرتون باید بیخیال شیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)