صفحه 703 از 715 نخستنخست ... 203603653693694695696697698699700701702703704705706707708709710711712713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,021 تا 7,030 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام.
    رفقا من 22 نوامبر وقت دانشجویی گرفتم و همونجا ایمیل
    Registration for applying for a visa to study or research in Germany for stays over 90 days in Tehran
    اومد واسم. ولی بعد 40 روز هنوز ایمیل دوم رو نگرفتم. ایده‌ای دارید که باید چیکار کنم؟ چون خونده بودم که نهایت تا 6 هفته ایمیل دوم رو میفرستن.

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط OneManBand نمایش پست ها
    سلام.
    رفقا من 22 نوامبر وقت دانشجویی گرفتم و همونجا ایمیل

اومد واسم. ولی بعد 40 روز هنوز ایمیل دوم رو نگرفتم. ایده‌ای دارید که باید چیکار کنم؟ چون خونده بودم که نهایت تا 6 هفته ایمیل دوم رو میفرستن.

22 نوامبر امسال؟ اگه امسال نوبت گرفتید که باید بیش از یکسال صبر کنید برای ایمیل دوم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiamarzbani نمایش پست ها
    22 نوامبر امسال؟ اگه امسال نوبت گرفتید که باید بیش از یکسال صبر کنید برای ایمیل دوم.
    اره همین 2018.
    اها. خیلی ممنون. من فکر میکردم سه تا ایمیل میفرستن و وقت سفارت رو تا 1 و نیم ماه بعد ثبت نام اعلام میکنن و اون قطعی کردن وقت مربوط به همین قسمته. کامل اشتباه میکردم.
    بازم ممنون.

Junior Member

سلام دوستان.
    1- آیا برای ویزای پژوهشگر مهمان موقع وقت گرفتن باید وقت دانشجویی بگیریم یا اون گزینه ی سوم یعنی «ویزای بلند مدت بیش از 90 روز به جز دانشجویی و الحاق به خانواده» رو باید انتخاب کنیم؟
    2- اگه اشتباها مورد دوم رو انتخاب کرده باشیم روز باهامون راه میان؟ یا کلا میگن نمیشه و باید دوباره وقت بگیری؟
    3- نمی دونم این سوالو میشه اینجا بپرسم یا نه ولی اگه پاسپورت به خاطر درخواست ویزای توریستی دست سفارت باشه و روز مصاحبه همراهمون نباشه مشکلی پیش میاد؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

دوستان مبلغ ویزا متریک رو باید به شماره کارتشون بریزیم یا به شماره حسابشون از طریق فیش بانکی؟

Junior Member

سلام دوستان. من ویزای دانشجویی 16 اکتبر 2018 ثبت نام کردم به نظرتون 6 یا هفت ماه بیشتر طول میکشه برای دعوت به مصاحبه؟

Junior Member

دانشجویی و پژوهشگری هر دو تا یک نوعه فقط باید مدت اقامتون رو مشخص کنید.اگر بیشتر از 90 روز میخواید بمونید پس همون بیشتر از 90 روز رو بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sassan72 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ویزای دانشجویی 16 اکتبر 2018 ثبت نام کردم به نظرتون 6 یا هفت ماه بیشتر طول میکشه برای دعوت به مصاحبه؟
    در حال حاضر بیشتر از 12 ماه طول میکشه. مگه اینکه سفارت فکری بکنه برای سریعتر دادن نوبت ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FouadPES نمایش پست ها
    به نظر من امیدوار باشین چون ساختمون جدید سفارت آلمان در تهران اوایل ۲۰۱۹ افتتاح میشه و نوبت دهی بهتر خواهد شد
    منبع موثقی برای این خبر وجود داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط thewinner نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    1- آیا برای ویزای پژوهشگر مهمان موقع وقت گرفتن باید وقت دانشجویی بگیریم یا اون گزینه ی سوم یعنی «ویزای بلند مدت بیش از 90 روز به جز دانشجویی و الحاق به خانواده» رو باید انتخاب کنیم؟
    2- اگه اشتباها مورد دوم رو انتخاب کرده باشیم روز باهامون راه میان؟ یا کلا میگن نمیشه و باید دوباره وقت بگیری؟
    3- نمی دونم این سوالو میشه اینجا بپرسم یا نه ولی اگه پاسپورت به خاطر درخواست ویزای توریستی دست سفارت باشه و روز مصاحبه همراهمون نباشه مشکلی پیش میاد؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط elham17 نمایش پست ها
    منبع موثقی برای این خبر وجود داره؟
    مشکل اصلی از طرف سفارت نیست. بیشتر از 40 درصد اونایی که ثبت نام میکنن مدارکشون تکمیل نیست فقط ثبت نام میکنن. هر چند سفارت باید ساز و کار نوبت دهی رو عدض کنه. مثلا کسی که دعوت نامه داره باید زودتر کارش راه بیفته. باید ساز و کار نوبت دهی رو تغییر بدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)