صفحه 704 از 715 نخستنخست ... 204604654694695696697698699700701702703704705706707708709710711712713714 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,031 تا 7,040 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط sassan72 نمایش پست ها
    مشکل اصلی از طرف سفارت نیست. بیشتر از 40 درصد اونایی که ثبت نام میکنن مدارکشون تکمیل نیست فقط ثبت نام میکنن. هر چند سفارت باید ساز و کار نوبت دهی رو عدض کنه. مثلا کسی که دعوت نامه داره باید زودتر کارش راه بیفته. باید ساز و کار نوبت دهی رو تغییر بدن.
    متاسفانه همین طوره. خیلیا رو میشناسم که هنوز تصمیم نگرفتن واسه اپلای ولی رفتن نوبت موندن! امیدوارم فکری واسه این مشکل بکنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

دوستان تاریخ مصاحبه رو میشه عقب انداخت یا امکانش نیست؟

سلام دوستان
    میخواستم سوال کنم آیا امکانش هست کسی که نوبت سفارت برای تحصیل گرفته در این 15 ماه برای ویزای کاری هم اقدام کنه؟ سفارت مشکلی نداره با این قضیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط G17alireza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم سوال کنم آیا امکانش هست کسی که نوبت سفارت برای تحصیل گرفته در این 15 ماه برای ویزای کاری هم اقدام کنه؟ سفارت مشکلی نداره با این قضیه؟
    نه مشکلی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham17 نمایش پست ها
    منبع موثقی برای این خبر وجود داره؟
    بله سایت سفارت اعلام کرده
    https://teheran.diplo.de/ir-fa/servi...eise/-/1906470
    با روند کاریِ جدید و همکاری شرکت ویزامتریک، لزوم انجام تغییراتی از نقطه نظر پرسنلی و فضای کار ضروری می‌نماید. از همین رو در زمان این تغییر و تحولات، باجه‌های سفارت از پذیرش درخواست‌ مضاعف معذورند. سفارت همچنان در تلاش است فضای کار را بهبود بخشیده و ظرفیت‌ پذیرش را بالا ببرد. مکان جدید بخش ویزا که هماکنون در دست ساخت می‌باشد، از سال 2019 تا حد زیادی فشار کاری را کاهش خواهد داد. در وضعیت کنونی، برون‌سپاری امور به یک شرکت خدمات رسان، شرایط را برای متقاضایان به طرز محسوسی بهبود بخشیده و به سفارت هم این اجازه را می‌دهد بصورت بهینه‌‌ به پرونده‌ها رسیدگی نموده و زمان‌های انتظار را از میان بردارد که این امر درنهایت به نفع همه‌ی متقاضیان ویزاست.

Junior Member

سلام دوستان. من وقت سفارت دارم اما مدارکم به دستم نرسیده هنوز. راهی هست که بشه وقت رو عقب انداخت؟ یا باید کنسل کنم و از اول وقت بگیرم؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامی:
    چندتا سوال داشتم خدمتتون، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
    من در تاریخ 1 مرداد 397 برنامه سفر به همراه همسرم و دخترم داشتم 15 روزه ، وقت سفارتم رو 7 فروردین گرفتم ولی ایمیل دومم که اومد تاریخ وقت سفارت رو زده بود 20 مرداد که نتونستم برم و مجبور شدم برای مرداد سال 98 دوباره برنامه ریزی کنم.
    من در تاریخ 5 مرداد تا 20 مرداد برنامه سفر به آلمان دارم با دعوتنامه رسمی توسط همسر برادرم (آلمانی هستند )که ساکن آلمان هستند.
    تماس گرفتم با شرکت ویزا متریک، میگن از روزی که درخواست وقت می کنید. تقریبا 1 ماه طول میکشه تا تاریخ وقت مصاحبه رو به من ایمیل کنن. و می گفتن از تاریخی که وقت ملاقات بهم بدن 3 ماه (90 روز ) وقت دارم مدارکم رو ارائه کنم وگرنه وقتم می سوزه.

1. تماس گرفتم با ویزا متریک میگه وقت برای 3 نفر هزینه اش میشه 570 هزار تومان . آیا هزینه ویزا که تو سایت سفارت نوشته بود نفری 60 یورو میشه و برای کودکان زیر 6 سال رایگان رو جداگونه باید بدم سفارت؟
    2. وقت سفارت را از الان باید بگیرم؟ (امروز 24 دی ماه 1397 است)تقریبا 6 ما قبل از تاریخ سفرمی باشد.
    3. وقت سفارت رو حتما باید از ویزامتریک بگیرم یا از سفارت آلمان وقت بگیرم؟
    4. وقت سفارت از ویزامتریک بهتره یا از طریق سفارت؟
    5. گردش مالی چقدر باید باشه؟ ( بعنوان مثال 30 میلیون تومان یا 300 میلیون تومان پول ثابت تو حساب باشه کافیه؟ و یا گردش مالی ماهیانه باید بالا باشه؟ من یه حقوق ماهیانه دارم حدود 4 میلیون و نهایتا بتونم 30 میلیون تومان بریزم به حسابم.
    6. آیا با وجود دعوتنامه رسمی ( که کل هزینه های مدت اقامت رو تقبل کرده اند) بازهم گردش مالی مهمه؟
    7. بلیط هواپیما رو باید از همین الان بخرم یا رزرو کنم؟ اگه الان بلیط بگیرم بهتره یا چند روز قبل از سفر؟از چه شرکت هواپیمایی بهتره با توجه به مبلغ بلیط؟
    8. توقف در دوحه قطر در مسیر پروازی از تهران به آلمان ویزای ترانزیت می خواد؟ توقف در مسکو هم ویزای ترانزیت لازمه بگیرم؟
    9. احتمال تایید نشدن ویزای من هست؟ اگه ریجکت بشه امکان اعتراض دارم؟ زمان بررسی اعتراض چقدر هست ؟

می بخشید مفصل نوشتم . خواستم با جزئیات بگم تا بهتر بتونید راهنماییم کنید ، و احتمالا بدرد بقیه دوستان هم بخوره
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوستان
    من ۵ ماه پیش وقت گرفتم ولی حواسم به انقضای پاسپورت نبود و اون تاریخ پاسپورتم منقضی شده بود.
    حالا میتونم برای مصاحبه پاسپورتی که وقت باهاش گرفتم و پاسپورت جدید ببرم یا هیچ چاره ای جز گرفتن وقت جدید نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash13273 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۵ ماه پیش وقت گرفتم ولی حواسم به انقضای پاسپورت نبود و اون تاریخ پاسپورتم منقضی شده بود.
    حالا میتونم برای مصاحبه پاسپورتی که وقت باهاش گرفتم و پاسپورت جدید ببرم یا هیچ چاره ای جز گرفتن وقت جدید نیست؟
    تا جایی که اطلاع دارم میتونین با همراه داشتن پاسپورت قدیم و جدید برید و مشکلی از این نظر نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    اگر قراره بهتون حقوق یا بورسیه ای تعلق بگیره شنگن نمیتونید بگیرید. باید ویزای پژوهشگر مهمان اقدام کنید.

سلام خیلی ممنون، ببخشید با تاخیر مینویسم.
    نه هیچ ساپورت مالی قرار نیس بکنن و قرارداد از نوع unpaid هست. ولی میگن residence permit نیاز است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)