صفحه 708 از 715 نخستنخست ... 208608658698699700701702703704705706707708709710711712713714715 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,071 تا 7,080 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام به همگی،
    من یه فرصت پسا دکترا گرفتم از آلمان. کسی میدونه چه جور ویزایی باید بگیرم و تقریبا چقدر طول میکشه؟ شروع پسا دکترا تقریبا ۲ ماه دیگه هست. من دکترای خودم رو ۲ سال پیش از المان گرفتم و الان ایران هستم. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان
    البته در صفحه های قبل دیدم ولی جهت اطمینان دوباره می خوام بپرسم آیا میشه از یک سال جلوتر وقت گرفت؟ چون دیدم زمان زیادی نیاز هست و اکثرا برای مدت طولای در صف هستن
    احتمالا برای مستر اقدام می کنم و هنوز ارشدم تمام نشده در مرحله پایان نامه هستم و رشتمم کامپیوتر هست
    تسکر می کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط MrImg نمایش پست ها
    سلام. آیا شما هم آلمانی نوشین؟ من ۳ روز پیش انگلیسی فرستادم هنوز بهم جواب ندادن. میشه ایمیلی که به اون فرستادین رو بگین؟
    من انگلیسی (با رعایت قواعد نامه رسمی) درخواست زدم برای من روهم تغییر دادند.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

الان در سایت سفارت دیدم نوشته بیشتر از یک سال طول میکشه منظور از این بیش از یک سال چیه؟1 ماه بیشتر؟6 ماه بیشتر؟
    مدارکم خیلی زود آماده بشه مرداد سال آینده هست چون هنوز آلمانی شروع نکردم و طبعا درخواست هم چند ماه زمان می بره که فکر می کنم همون حدود مرداد سال آینده بشه؟ اگه برگه پذیرش تا روز تعیین شده نرسیده باشه چی کار کنم؟
    دوستان خواهشا راهنمایی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من الان از داخل لینک https://service2.diplo.de/rktermin/e...ategoryId=1268
    فرم پر کردم برای وقت سفارت اما ایمیلی که برام اومد نوشته شماره پاسپورت ظاهرا اوکی نیست من هم با f زدم یک بار لغو کردم و دوباره بدون f زدم.
    کسی هست چنین مشکلی داشته باشه؟ باید چی کار کنم الان؟
    If the passport number specified on registration - in your case the pass number ********- does not fully match the actual passport number or the name is not identical to the one in your passport, you will not be granted access to the visa point.
    سلام .
    ببخشید همین لینکی که شما گذاشتین بریم برای دریافت وقت از سفارت آلمان ؟
    ممنون

Junior Member

توی جدول تخمین زمان مصاحبه زده 1 سال بعد . واقعا همین مقدار طول میکشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط lejeuner نمایش پست ها
    توی جدول تخمین زمان مصاحبه زده 1 سال بعد . واقعا همین مقدار طول میکشه؟
    شما روی ۱۵ تا ۱۸ ماه حساب کنین برای ویزای کار.
    تحصیلی که بیشتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2 روز پیش ایمیل از سفارت آلمان گرفتم که تاریخ و زمان حضور در سفارت مشخص کرده. وقت سفارت برای 3 آپریل هست ولی دانشگاه هایی که من قصد دارم از اونها پذیرش بگیرم پروسه اپلای کردن تازه بعد از این تاریخ شروع میشه یا حتی اگه قبل از این تاریخ شروع بشه نتیجه پذیرش بعد از این تاریخ اعلام میشه. با دانشگاه ها صحبت کردم شرایطم بهشون گفتم، ولی گفتن نمیتونن کمک کنند. حالا اگه با سفارت تماس بگیرم میتونن کمکی بکنند؟ یا اصلاً فکری برای این وضعیت که خودشون مقصرن در نظر گرفتن.
    میتونم بپرسم از زمان ثبت نام چند ماه زمان برد تا بهتون وقت بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azam1358 نمایش پست ها
    سلام .
    ببخشید همین لینکی که شما گذاشتین بریم برای دریافت وقت از سفارت آلمان ؟
    ممنون

سلام
    لینک وقت گرفتن از سفارت المان رو میشه خواهش کنم کسی بفرسته

Junior Member

آیا میشه از سفارت آلمان همزمان هم وقت تحصیلی گرفت و هم کاری؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)