صفحه 712 از 715 نخستنخست ... 212612662702703704705706707708709710711712713714715 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,111 تا 7,120 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان الان برای گرفتن وقت سفارت برای ویزاهایی مثه جستجوی کار و بلوکارت و ثبت شرکت چند ماه زمان میبره؟
    با توجه به تغییرات سفارت زمان انتظار کوتاه تر شده یا خیر؟

Junior Member vaasaa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام. در صورتی می تونید در استرالیا به سفارت آلمان برید و تقاضای وقت بکنید که اجازه اقامت استرالیا رو داشته باشید. اقامت دانشجویی یا دایم، فرقی نمیکنه. نکته اینجاست که اگه با ویزای توریستی وارد استرالیا شده باشید نمتونید این کارو بکنبد. ( برای هر کشوری همین طوره البته)

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانس دارم و مدرک زبان هم گرفتم.قصد دارم برای ترم تابستان 2021 ارشد پذیرش بگیرم..ولی نمیدونم کی باید وقت سفارت بگیرم.. ایا من چون مدرک زبان دارم 3 تا 4 هفته وقت سفارتم میاد؟ و یا اینکه بیشتر از 12 ماهه؟

Junior Member

سلام

کسی میدونه حدودن چقدر طول میکشه به درخواست ویزای شینگن وقت مصاحبه بدن؟
    ممنون.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دوستان من در سایت سفارت چک کردم و در جدولی که مدت زمان هر ویزا رو توشته بود برای وقت سفارت، ویزای مستر با مدرک زبان رو 3-4 هفته زده بود. از طرفی هم من در فروم خوندم که بیشتر از یک سال هم حتی طول میکشه. الان میخاستم ببینم کسی از عزیزان میتونه من رو راهنمایی بکنه؟ کدوم رو باید در نظر بگیرم؟ (البته من با زبان انگلیسی قصد اقدام دارم و توی فایل پی دی اف خوندم که زبان انگلیسی هم ویزا با زبان محسوب میشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

سلام وقت شما هم بخیر
    تا سه ماه پیش وقت دانشجویی برای سفارت آلمان تا 20 ماه هم طول میکشید ولی از پاییز 98 به بعد همین در حد سه جهار هفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Gollrokh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    دوستان من در سایت سفارت چک کردم و در جدولی که مدت زمان هر ویزا رو توشته بود برای وقت سفارت، ویزای مستر با مدرک زبان رو 3-4 هفته زده بود. از طرفی هم من در فروم خوندم که بیشتر از یک سال هم حتی طول میکشه. الان میخاستم ببینم کسی از عزیزان میتونه من رو راهنمایی بکنه؟ کدوم رو باید در نظر بگیرم؟ (البته من با زبان انگلیسی قصد اقدام دارم و توی فایل پی دی اف خوندم که زبان انگلیسی هم ویزا با زبان محسوب میشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman40 نمایش پست ها
    سلام وقت شما هم بخیر
    تا سه ماه پیش وقت دانشجویی برای سفارت آلمان تا 20 ماه هم طول میکشید ولی از پاییز 98 به بعد همین در حد سه جهار هفته شده

خیلی ممنونم از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید. من قصد دارم پذیرش ارشد بگیرم و مدرک زبان هم دارم..طبق جدول سفارت من کدوم موردم و کی باید وقت بگیرم؟

Junior Member

سلام و احترام،

دوستان این عبارت پایین که در صفحه گرفتن وقت دانشجویی در وبسایت سفارت آلمان نوشته شده مفهومش چیه؟

Master studies ALREADY FULFILLING all language requirements
    حتی در صفحه سفارت و در توضیح
    "زمان انتظار برای وقت مصاحبه پس از ثبت نام در سیستم تعیین وقت آنلاین" نوشته که
    فوق لیسانس با مدرک زبان
    فقط سه تا چهار هفته زمان انتظار نیاز داره!

منظورشون برام واضح نیست؟ یعنی به چه پذیرشهایی از فوق لیسانس 3 تا 4 هفته ای نوبت مصاحبه میدن و به کدومهاش نمیدن؟

من اپلای کردم و پذیرش هنوز نیومده اما احتمال بالا دستکم یه پذیرش تا June خواهم گرفت؛ و نمیخوام به خاطر وقت سفارت مشکل پیش بیاد و نتونم برم.

دوستان چه توصیه ای دارین در این مورد. بی اندازه سپاس گزار خوام شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی سمنان

Question پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام، وقت همگی بخیر

من برای پرکردن فرم وقت سفارت سوال داشتم. تو قسمت تحصیلات (که عکسشو پیوست کردم)، باید تحصیلاتی که تو ایران داشتیم رو مدنظر قرار بدیم(همونطور که من پر کردم)؟ یا مقطعی که قراره براش اپلای کنیم؟
    و اینکه اگه کورس انگلیسی باشه، بازم نیاز به داشتن مدرک آلمانی هست یا نه؟ و جزو کدوم نوع از وقت سفارت محسوب میشه (تحصیلی با مدرک یا تحصیلی معمولی)؟

ممنونم
    http://www.mediafire.com/file/95o3oia1f5n2m2i/photo_2020-01-07_12-43-19.jpg/file

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)