صفحه 713 از 715 نخستنخست ... 213613663703704705706707708709710711712713714715 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,121 تا 7,130 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

با سلام
    دوستان لطفا من رو راهنمایی بفرمایید، من پذیرش دکتری با قرارداد کاری دارم که اصل قرارداد هم برام پست شده و به دستم رسیده. حالا میخوام وقت سفارت بگیرم
    نوع وقت سفارت چی باید باشه؟ دانشجویی یا کاری؟
    از کدوم چک لیست باید استفاده کنم (دکتری بدون قرارداد کار یا بلوکارت؟)

تا یکی دو هفته پیش توی زمانبندی سفارت دکتری با قرارداد کاری رو کنار بلوکارت نوشته بود ولی الان منتقل کردن به بخش دانشجویی
    ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant_dzg نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان لطفا من رو راهنمایی بفرمایید، من پذیرش دکتری با قرارداد کاری دارم که اصل قرارداد هم برام پست شده و به دستم رسیده. حالا میخوام وقت سفارت بگیرم
    نوع وقت سفارت چی باید باشه؟ دانشجویی یا کاری؟
    از کدوم چک لیست باید استفاده کنم (دکتری بدون قرارداد کار یا بلوکارت؟)

تا یکی دو هفته پیش توی زمانبندی سفارت دکتری با قرارداد کاری رو کنار بلوکارت نوشته بود ولی الان منتقل کردن به بخش دانشجویی
    ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید
    اگر به واسطه ی دانشجو بودنتون قرارداد کار گرفتید با سیستم دانشجویی وقت بگیرید.
    اگر قراداد کاری تون جدای از دانشگاه و درستونه کاری اقدام کنید.
    البته اگر تاریخ شروع به کار تون توی قرارداد نزدیک تر از زمان مصاحبه برای دانشگاه باشه شما میتونید درخواست وقت اضطراری بدید.
    البته تنها درصورتی شما میتونید وقت مصاحبه کاری از طریق بلوکارت بگیرید که قرارداد کاری تون تمام وقت باشه.

ممنون از راهنماییتون
    من متوجه منظورتون از به واسطه دانشجو بودن درک نمیکنم، قرارداد کاری من تمام وقت و من در نهایت از موسسه مربوطه دکتری دریافت میکنم. در عین حال نامه پذیرش هم بهم دادن.
    متاسفانه سایت سفارت و تلفن هاش به هیچ وجه حتی در ساعات گفته شده پاسخگو نیستن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    اگر به واسطه ی دانشجو بودنتون قرارداد کار گرفتید با سیستم دانشجویی وقت بگیرید.
    اگر قراداد کاری تون جدای از دانشگاه و درستونه کاری اقدام کنید.
    البته اگر تاریخ شروع به کار تون توی قرارداد نزدیک تر از زمان مصاحبه برای دانشگاه باشه شما میتونید درخواست وقت اضطراری بدید.
    البته تنها درصورتی شما میتونید وقت مصاحبه کاری از طریق بلوکارت بگیرید که قرارداد کاری تون تمام وقت باشه.

با سلام
    خوشبختانه از سفارت تونستم جواب بگیرم:
    جهت اطلاع همه افرادی که موفق به پذیرش دکتری با قرارداد کاری شدن اطلاع بدم که باید نوع وقتی که میگیرن دانشجویی باشه
    (Registrierung für die Beantragung eines Visums zum Studien- oder Forschungsaufenthalt in Deutschland (langfristige Aufenthalte))
    و در صفحه مربوطه نوع دکتری با قرارداد
    Promotionsstudium/Doktorand (auch mit Arbeitsvertrag)
    را انتخاب کنید.

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام دوستان
    من دانشجوی سال اخر کارشناسی هستم و تابستون 1400 هم فارغ التحصیل میشم و مدرک زبانم تا اون تابستون میگیرم و به ترم زمستونی 2021 نمیرسم. الان دو تا سوال داشتم
    اول این که با این وضعیت من، الان وقت سفارت بگیرم یا زوده؟ چون بعضی از دوستان میگن 20 ماهه میاد و بعضی هم میگن وقتای جدید4 تا 8 هفته هست
    دومی این که اگه از دانشگاه مقصد زودتر از وقت سفارت بهم پذیرس داد. آیا راهی هست که بتونم از دانشگاه وقت بگیرم تا وقت سفارت بیاد
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام من سال 2017 یعنی 3 سال پیش درخواست وقت ویزای (Registration for the application for a visa for other permanent stays in Germany for stays over 90 days in Tehran) کردم و ایمیل تاییدش سریع اومد اما بعد از 3 سال هنوز ایمیل وقت ویزا هنوز نیومده.... کسی میدونه چرا ؟ حتی هفته پیش توی سایت سفارت پیام گزاشتم و پیگیری کردم... ولی بجز تایید دریافت پیام جوابی ندادن.... لطفا یکی کمکم کنه... لطفاااا!

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

روال کار سفارت از پاییز امسال تغییر کرده. نیازی نیست الان وقت بگیرید. هر موقع لازم به وقت گرفتن باشه برای دو هفته بعد به شما وقت داده می شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط blueeruozbeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی سال اخر کارشناسی هستم و تابستون 1400 هم فارغ التحصیل میشم و مدرک زبانم تا اون تابستون میگیرم و به ترم زمستونی 2021 نمیرسم. الان دو تا سوال داشتم
    اول این که با این وضعیت من، الان وقت سفارت بگیرم یا زوده؟ چون بعضی از دوستان میگن 20 ماهه میاد و بعضی هم میگن وقتای جدید4 تا 8 هفته هست
    دومی این که اگه از دانشگاه مقصد زودتر از وقت سفارت بهم پذیرس داد. آیا راهی هست که بتونم از دانشگاه وقت بگیرم تا وقت سفارت بیاد
    ممنون میشم راهنماییم کنید

وقت رو کنسل کنید و دوباره وقت بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad985 نمایش پست ها
    سلام من سال 2017 یعنی 3 سال پیش درخواست وقت ویزای (Registration for the application for a visa for other permanent stays in Germany for stays over 90 days in Tehran) کردم و ایمیل تاییدش سریع اومد اما بعد از 3 سال هنوز ایمیل وقت ویزا هنوز نیومده.... کسی میدونه چرا ؟ حتی هفته پیش توی سایت سفارت پیام گزاشتم و پیگیری کردم... ولی بجز تایید دریافت پیام جوابی ندادن.... لطفا یکی کمکم کنه... لطفاااا!

سلام
    من حدود 6 ماه پیش وقت سفارت گرفتم و نوعی که انتخاب کردم برای تحصیلی و پژوهشگری بالای 90 روز بود، الان نظرم عوض شده و میخوام با ویزای کار به المان برم. آیا باید وقت قبلی رو لغو کنم و برای ویزای کار وقت جدید بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    وقت رو کنسل کنید و دوباره وقت بگیرید.
    اینجوری دوباره باید 2 سال منتظر بمونم؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)