صفحه 8 از 715 نخستنخست 12345678910111213141516171858108508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه از سفارت آلمان وقت گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط MammadAli نمایش پست ها
    ببخشید می تونم بپرسم چه جوری وقت گرفتید؟ من الان پنج روزه نتونستم بگیرم با این شماره 39991499 هم تماس می گیرم. راستش من ثبت نامم آگوسته، می ترسم دیر شه.
    باید مدام تماس بگیریدو بین ساعت 7 تا 10 و 2 تا 3 نیم شانس زیاد تروامروز می گفت می خواهن وقت سفارت رو اینترنتی کنن امیدوارم هر چه زود تر.الان دارن برا 2 هفته دیگه وقت میدن تمام تلاشتونو بکنین

Junior Member a_skeletor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

اين چند تا مغازه بيمه و كپي و عكاسي كه زير سفارت هستند (پاساژ اميني) هم بعضيهاشون وقت مي گيرند من اين هفته رفته بودم پاسمو بگيرم داشتن تبليغ ميكردند و اولين وقتشون هم اواخر تير بود ولي اينكه چقدر پول مي گيرند نميدونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

خوب اواخر تیر که باشه معلومه دغل بازیه- چند روزه پیش یکی از بچه ها خودش برای بیست خرداد وقت گرفت (تلفنی)
    این بقالی ها هم بیش از کار تلفنی، کار دیگه ای نمی کنند. فقط از سادگی خیلی ها و نداشتن اطلاعات کافی یه پولی به جیب می زنند
    خود سایت سفارت رو هم که نگاه کنید، تاکید کرده که سراغ این افراد نرید
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    خوب اواخر تیر که باشه معلومه دغل بازیه- چند روزه پیش یکی از بچه ها خودش برای بیست خرداد وقت گرفت (تلفنی)
    این بقالی ها هم بیش از کار تلفنی، کار دیگه ای نمی کنند. فقط از سادگی خیلی ها و نداشتن اطلاعات کافی یه پولی به جیب می زنند
    خود سایت سفارت رو هم که نگاه کنید، تاکید کرده که سراغ این افراد نرید
    موفق باشید
    امروز دوستم گفت سفارت گفته فایلشون تا 9 تیر بازه پس دروغ می گن

Junior Member Amirreza آواتار ها

سلام،

من پریروز برای 11 خرداد وقت گرفتم.
    از ساعت 9:30 داشتم شماره میگرفتم، ساعت 3:15 بعد از ظهر موفق شدم.
    خیلی با حوصله و خوب جوابتون رو میدن. فقط اسم میپرسه و اینکه کی باید اونجا (آلمان) باشین.
    به نظرم همونطور که دوستان تو پستهای قبلی گفتن اول وقت و آخر وقت شماره بگیرین بهتره.
    به نظر نمیاد که واقعا انقدر تماس داشته باشن که نتونن سرشونو بخارونن. احتمالا خودشون اشغال میذارن و بعضی وقتا جواب میدن.

پیشنهاد میکنم که هر چیزی میخواین بپرسین رو به ترتیب رو کاغذ بنویسن که اون موقع یادتون نره.

در مورد کارنامه کنکور به من گفت که چون اصل دانشنامت رو داری نمیخواد بیاری. مدارک باید ترجمه شده باشه.
    در مورد 8000 یورو گفت که فعلا تو یه حساب اینجا داشته باشین کافیه. فقط برگه تمکین مالی یا همون استعلام رو ببرین.
    من رفتم دم سفارت.و فرم هایی رو هم که باید برای اقامت پر کنیم رو از اونجا گرفتم. اگر میتونین برین از دم درب سفارت( درب بالایی - قسمت تایید مدارک) بگیرین. چون چاپ شده و رو کاغذهای دو برگیه. اینی که تو سایت سفارت گذاشته کیفیتش خوب نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza نمایش پست ها
    سلام،

من پریروز برای 11 خرداد وقت گرفتم.
    از ساعت 9:30 داشتم شماره میگرفتم، ساعت 3:15 بعد از ظهر موفق شدم.
    خیلی با حوصله و خوب جوابتون رو میدن. فقط اسم میپرسه و اینکه کی باید اونجا (آلمان) باشین.
    به نظرم همونطور که دوستان تو پستهای قبلی گفتن اول وقت و آخر وقت شماره بگیرین بهتره.
    به نظر نمیاد که واقعا انقدر تماس داشته باشن که نتونن سرشونو بخارونن. احتمالا خودشون اشغال میذارن و بعضی وقتا جواب میدن.

پیشنهاد میکنم که هر چیزی میخواین بپرسین رو به ترتیب رو کاغذ بنویسن که اون موقع یادتون نره.

در مورد کارنامه کنکور به من گفت که چون اصل دانشنامت رو داری نمیخواد بیاری. مدارک باید ترجمه شده باشه.
    در مورد 8000 یورو گفت که فعلا تو یه حساب اینجا داشته باشین کافیه. فقط برگه تمکین مالی یا همون استعلام رو ببرین.
    من رفتم دم سفارت.و فرم هایی رو هم که باید برای اقامت پر کنیم رو از اونجا گرفتم. اگر میتونین برین از دم درب سفارت( درب بالایی - قسمت تایید مدارک) بگیرین. چون چاپ شده و رو کاغذهای دو برگیه. اینی که تو سایت سفارت گذاشته کیفیتش خوب نیست.

سلام. مرسي از اينكه تجربتون رو اينجا گذاشتين.
    شما كي (چه روزي) تماس گرفتين با سفارت كه 11 خرداد بهتون وقت دادن؟
    و مي شه بپرسم كه گفتين كي بايد آلمان باشين؟
    مرسي از وقتي كه مي ذارين.

بايد آلماني بلد باشيم براي مصاحبه ؟

Junior Member Amirreza آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaghayegh* نمایش پست ها
    سلام. مرسي از اينكه تجربتون رو اينجا گذاشتين.
    شما كي (چه روزي) تماس گرفتين با سفارت كه 11 خرداد بهتون وقت دادن؟
    و مي شه بپرسم كه گفتين كي بايد آلمان باشين؟
    مرسي از وقتي كه مي ذارين.
    سلام دوست عزیز،

من باید August آلمان باشم. بهش گفتم .بعدش یکم فکر کرد و گفت که برای اول June وقت میده. 15 اریبهشت تماس گرفتم و واسه 11 خرداد وقت داد.
    ظاهرا طبق براوردی که خودشون از زمانی که طول میکشه ویزا بدن میکنن، به شما تاریخ مصاحبه رو میگن.

تا اونجایی که من میدونم لزومی به دونستن زبان آلمانی هنگام مصاحبه نیست اما اگر رشته ای که پذیرش دارین، آلمانی تدریس میشه ممکنه با شما آلمانی صحبت بکنن.
    Leaving UK(Southampton) to Germany(Kaiserslautern)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

من باید August آلمان باشم. بهش گفتم .بعدش یکم فکر کرد و گفت که برای اول June وقت میده. 15 اریبهشت تماس گرفتم و واسه 11 خرداد وقت داد.
    ظاهرا طبق براوردی که خودشون از زمانی که طول میکشه ویزا بدن میکنن، به شما تاریخ مصاحبه رو میگن.

.
    حالا اصلا چه جوري بايد وقت گرفت؟؟؟ تلفن سفارت كه همش اشغاله!!! يك بار هم زنگ زدم، بوق معمولي زد، هيچ كس گوشي رو بر نداشت!

اين تلفن همه ساعات شبانه روز اشغاله .. اصلا فايده نداره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)