صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 32 , از مجموع 32

موضوع: مسائل مربوط به زمان گرفتن توصیه نامه

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به زمان گرفتن توصیه نامه

دوستان بنظرتون حولوحوشه حداکثر 5 هفته قبل از ددلاین استادا میرسن برام برن تو سایت دانشگاه یا دانشگاه براشون میل کنه (کلا هرچیزی غیر از این فرم از پیش اماده شده که قدیمی هست روشش) پر کنن؟
    یا برم زودتر بگم؟
    چون من میخام بعد از نمره gre تصمیم اصلی بگیرم به چه دانشگاهی بفرستم(رشتمم مالی هست) چون اکثر دانشگاههام یا فرم مخصوص خودشونو دارن یا باید برن تو سایتشون اساتید گرام یا براشون فرم فرستاده بشه؟
    چه کنم بنظرتون؟
    یه سوال دیگه اینکه آیا استاد باید هیئت علمی باشه یا میشه غیر هیئت علمی هم باشه؟؟؟ و اینکه مدرکش فوق باشه مشکلی هست ریکام بده؟
    مچکرم از پاسخ دهی تون.

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به زمان گرفتن توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون حولوحوشه حداکثر 5 هفته قبل از ددلاین استادا میرسن برام برن تو سایت دانشگاه یا دانشگاه براشون میل کنه (کلا هرچیزی غیر از این فرم از پیش اماده شده که قدیمی هست روشش) پر کنن؟
    یا برم زودتر بگم؟
    چون من میخام بعد از نمره gre تصمیم اصلی بگیرم به چه دانشگاهی بفرستم(رشتمم مالی هست) چون اکثر دانشگاههام یا فرم مخصوص خودشونو دارن یا باید برن تو سایتشون اساتید گرام یا براشون فرم فرستاده بشه؟
    چه کنم بنظرتون؟
    یه سوال دیگه اینکه آیا استاد باید هیئت علمی باشه یا میشه غیر هیئت علمی هم باشه؟؟؟ و اینکه مدرکش فوق باشه مشکلی هست ریکام بده؟
    مچکرم از پاسخ دهی تون.
    پنج هفته در تئوری زمان خیلی زیادیه یعنی فرصت به اندازه کافی هست، خیلی کار سختی نیست پر کردن این فرما اما بازم بیشتر بستگی به کرم استاداتون داره. من از سه تا استاد خواستم واسم توصیه نامه بنویسن از حدود حداقل دو ماه مونده به ددلاین (طبیعتا ددلاین دانشگاه ها با هم فرق داره) تعدادش هم نه تا بود، یکی شون خیلی سریع شروع کرد اما بعد این که چهار پنج تا رو پر کرد شاکی شد یه مقدار بداخلاقی کرد حالا هر چند وقت یه بار یکی می نویسه به منم گزارش کار میده! یکی شون گفت 900 تا توصیه نامه هم بخوای واست می نویسم اما تا الان دو سه تا رو نوشته. یکی هم پنچ شیش تا نوشت بقیه رو لینکشو فرستاده خودم پر کنم.
    در مورد سؤال دومتون کلا وضعیت استاد از هر لحاظ روی وزن توصیه نامه اش تأثیر داره، هر چی موقعیتش قوی تر بهتر ولی به لحاظ مقررات و آیین نامه اگه شرایط خاصی مد نظر دانشگاه باشه صراحتا ذکر می کنن که من تا الان یه همچین چیزی ندیدم.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)