صفحه 25 از 28 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 277

موضوع: تماس با امریکا برای کنترل وضعیت Clearence

Junior Member Nobile آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تماس با امریکا برای کنترل وضعیت Clearence

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    کدوم سفارت بودین؟؟

سفارت آمریکا تو فرانکفورت ...

Junior Member

سلام به همه
    من پست های قبلی رو نخوندم اما در مورد تماس باید بگم که کلا فایده ای نداره
    به خودتون استرس راه ندین
    روندش راحت طی میشه

من توی اکتبر 2018 سفارت وقت مصاحبه داشتم. روز بعدش ایمیل سوال ها برام اومد.
    23 روز بعدش کلیر شدم
    همسرم و پسرم هم یکم طول کشید ولی حدود 2 ماه یعنی توی دسامبر کلیر شدن.

ایمیل زدن و پیگیری به نظرم فرقی نمی کنه
    برای خودم که اصلا ایمیل نزدم. برای همسرم و پسرم که زدم یه جواب از پیش نوشته ارسال شد که فعلا صبر کنین در حال بررسی هستش

Junior Member

سلام دوستان. مادر و پدر من امروز در ایروان مصاحبه ویزای توریستی داشتن. افیسر به مادرم گفته کلیرنس نمیخواد و میتونه پاسپورتشو بده برای صدور ویزا، ولی بابام کلیرنس خورده و باید منتظر یک ایمیل باشه از طرف سفارت که یکسری سوال رو جواب بده. چون مادر و پدر من با هم میخواستن بیان، مادر من گفتن که صبر میکنن و وقتی پدرم کلیر شدن دوتا پاسپورت رو با هم میدن برای صدور ویزا. حالا سوال های من اینه:

۱- سایت سفارت امریکا در ایروان ارمنستان چی هست که من کیس نامبر پدرمو چک کنم. (سایت واشنگتن رو میدونم)
    ۲- ما ایمیل لیست سوالها رو برای کیس پدرم دریافت کردیم، بعد از جواب دادن به ایمیل حدودا چقدر طول میکشه کلیرنس؟
    ۳- با اینکه افیسر گفته مادرم کلیرنس نمیخواد و ویزاش اوکی هست، ولی شماره دی اس ۱۶۰ مادرم در سایت واشنگتن ادمین پروسس نشون میده. این معنی ش چی هست؟

ممنون از راهنماییهاتون دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز نمایش پست ها
    سلام دوستان. مادر و پدر من امروز در ایروان مصاحبه ویزای توریستی داشتن. افیسر به مادرم گفته کلیرنس نمیخواد و میتونه پاسپورتشو بده برای صدور ویزا، ولی بابام کلیرنس خورده و باید منتظر یک ایمیل باشه از طرف سفارت که یکسری سوال رو جواب بده. چون مادر و پدر من با هم میخواستن بیان، مادر من گفتن که صبر میکنن و وقتی پدرم کلیر شدن دوتا پاسپورت رو با هم میدن برای صدور ویزا. حالا سوال های من اینه:

۱- سایت سفارت امریکا در ایروان ارمنستان چی هست که من کیس نامبر پدرمو چک کنم. (سایت واشنگتن رو میدونم)
    ۲- ما ایمیل لیست سوالها رو برای کیس پدرم دریافت کردیم، بعد از جواب دادن به ایمیل حدودا چقدر طول میکشه کلیرنس؟
    ۳- با اینکه افیسر گفته مادرم کلیرنس نمیخواد و ویزاش اوکی هست، ولی شماره دی اس ۱۶۰ مادرم در سایت واشنگتن ادمین پروسس نشون میده. این معنی ش چی هست؟

ممنون از راهنماییهاتون دوستان
    یک مورد دیگه اگر گفته پاستون بفرستید پس باید بفرستید نمیتونید صبر کنید چون نمیدونید چه زمانی کیلیر میشه پدرشما
    ولی بازم تماس بگیرید و بپرسید

دوستان کسی دیتابیسی میشناسه که بشه زمان انتظار کلیرنس افراد رو دید؟ من برای ویزای جی وان دو ماهه منتظرم. از آلمان اقدام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    دوستان کسی دیتابیسی میشناسه که بشه زمان انتظار کلیرنس افراد رو دید؟ من برای ویزای جی وان دو ماهه منتظرم. از آلمان اقدام کردم.
    سلام دوست عزیز
    ویزاتون اومد ایشالا؟
    من یک ماه پیش از استرالیا برای J1 اقدام کردم و منتظرم

جالبه تو پست های قبلی، چند نفر اشاره کردن که همه چی دست آفیسر هستش!
    راستش از مصاحبه ای که داشتم برداشت کاملا برعکسی دارم! مصاحبه خیلی خوبی داشتم، آفیسر به تاریخ ایران هم خیلی علاقه مند بود و....در آخر گفت از نظر من هیچ مشکلی نداری، ولی واشنگتن باید تایید کنه..الان حدود 1.5 ماه از کلیرنس من میگذره
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم تجربه خودمو از تماس با آمریکا واسه پیگیری کلیرنس بگم... من 16 آوریل روز مصاحبم بود و تا این لحظه نه آپدیتی شدم نه کلیر..
    من چند هفته پیش با دی سی تماس گرفتم و بعد از 1 ساعت و ده دقیقه که آن هلد بودم یه خانومه خیلی خوس برخورد گوشی رو برداشت.. بهش گفتم درمورد کیس ویزام سوال دارم که شماره پاسپورتمو گرفت و گفت توو پروسه اداریه.. گفتم اینو خودم میدونم و توو سایت هم همینو زده و بیش از 10 بار هم از سفارت این جواب رو گرفتم! یه سوال دارم و اینکه واقعا دارن بررسی میکنن پرونده منو یا اینکه یه موردی هست که پروندم رو هلد کرده.. گفت اکی یه لحظه صبر کن برمیگردم.. بعد 5 دقیقه اومد و گفت: پروندت بهش سر زده میشه منتها فواصل زمانی که میرن بهش سر میزنن یکم دیر به دیره که جای تعجب داره! من یک نوتیفیکیشنی میفرستم واسشون که یکم سریعتر جلو بره! بهش گفتم مرسی و امیدی هست که به ترم برسم؟ گفت حقیقتش نمیدونم ولی امیدوارم برسی!

حالا یه تجربه دیگه بعد از چند هفته دوباره تماس گرفتم و اینبار یه خانم دیگه... من همون سوالات بالایی رو دوباره مطرح کردم و اون گفت: پرونده توو پروسه اداریه.. هیچ چارچوب زمانی رو هم نمیتونیم واسش پیش بینی کنیم.. من جزئیات بیشتری رو اطلاع ندارم!

و اینکه من طی ایمیل هایی که به سفارت داشتم اونا تاکید میکردن که پروندت توو آمریکاست!
    جالبه من امروز تماس گرفتم دقیقا همین سوال رو پرسیدم، گفت این سوال رو باید از کنسول/سفارت بپرسی!
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

ویزای ما که بعد از یکسال و نیم نیامد بعدش هم که ایمیل زدم گفتم پوزیشن تغییر کرده گفتند باید دوباره بررسی بشه و کیس ما اپدیت شد. احتمالا این سری هم یکسالی طول بکشه و بعدش دوباره پوزیشن بعدی و همینطور تا 100 سالگی با سفارت امریکا در تورنتو خوش و بش کنم

Junior Member

اینم تجربه من

۷ اکتبر 2020 رفتم سفارت برا مصاحبه ویزا j1 از استکهلم. پاس سویدی و ایرانی دارم. شروع به کارم یک نوامبر بود گفت سعی میکنیم ویزات برسه و... رزومه و اینا خواست فرستادم فرداش, ولی هنوز جواب قطعی ندادن.

refusal under section 221(g) of the Immigration and Nationality Act, pending additional administrative process

گرفتم. الان تقریبا ۹۰ روزه . خبری جایی نیست.

داشتم یه ایمیل اماده میکردم که دوشنبه که سفارت باز شد بفرستم که اومدم اپلای ابراد ایده بگیرم. اینجا رو پیدا کردم و خیلی هم ایده گرفتم )))

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)