صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 277

موضوع: تماس با امریکا برای کنترل وضعیت Clearence

Member alikhaan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    !Music No School yet

پیش فرض پاسخ : تماس با امریکا برای کنترل وضعیت Clearence

دوستان اینجا کلی شماره دادین برای واشنگتن بالاخره کدوم شماره اصلیه؟!!

کسی میدونه این شماره ها از کجا اومده؟!!
    “You are the average of the five people you spend the most time with”-Jim Rohn

نقل قول نوشته اصلی توسط Esnape نمایش پست ها
    سلام به همگی. هرکی میتونه راهنمایی کنه منو:
    1دسامبر رفتم ایروان برای مصاحبه. بیشتر از 7ماهه که کلیر نشدم. 95% ایمیلهامو که تمپلیت جواب میدن بدون هیچ تاخیری، یعنی همون روز. به سناتور ایالتی که قراره برم ایمیل زدم، اونم ایمیل زد به سفارت زدن تو پرش، گفتن بهش بگین صبر کنه! کلی ناله و زاری کردم توی ایمیلهام. چند روز پیشم یه فرمی که توی این سایت هستش پر کردم: http://sites.nationalacademies.org/P...sas/PGA_048197
    دیروز هم به سفارت ایمیل زدم که کیس منو ببندن تا برم جای دیگه ولی جوابی ندادن. به احتمال زیادم اهمیتی نمیدن و کیس رو نمیبندن. دیگه چیکار میشه کرد؟ دوشنبه هم میخوام به واشنگتن زنگ بزنم.
    اگه مشکل زمانی ندارین به نظر من یه مقدار دیگه هم صبر کنید.عموی من کلیر شدن ویزای توریستیش تقریبا 10 ماه طول کشید،با اینکه 2 سال قبلش آمریکا بود.آخر سر هم با فشار سناتور ایالتی درست شد.

Junior Member

سلام دوستان من یک مشکلی دارم که خوشحال میشم اگه بتونین کمکم کنین:من و مادرم برای ویزای توریستی آمریکا 12 فوریه سفارت آنکارا مصاحبه داشتیم و بهمون برگه ی زرد دادن.ویزای مادرم 28 می صادر شد اما برای من توی سایت آنکارا میزنه که هیچ اطلاعاتی یافت نمیشه. میشه بهم بگین که این طبیعیه یا نه؟؟و اینکه اگه بخوام ایمیل بزم بهشو به چه آدرسی باید ایمیل بزنم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    اگه مشکل زمانی ندارین به نظر من یه مقدار دیگه هم صبر کنید.عموی من کلیر شدن ویزای توریستیش تقریبا 10 ماه طول کشید،با اینکه 2 سال قبلش آمریکا بود.آخر سر هم با فشار سناتور ایالتی درست شد.
    مشکل زمانی که چه عرض کنم. همه چی روی هواست دیگه. گزینه های دیگه مو از دست دادم بخاطر آمریکا. ولی در مورد فشار سناتور موافق نیستم باهات. منم ایمیل زدم به سناتور، خیلی هم استقبال کرد که کمکم کنه ولی هیچکش نمیتونه فشاری بیاره یا کمکی بکنه.

Junior Member

سلام به همگی. هرکی میتونه راهنمایی کنه منو:
    1دسامبر رفتم ایروان برای مصاحبه. بیشتر از 7ماهه که کلیر نشدم. 95% ایمیلهامو که تمپلیت جواب میدن بدون هیچ تاخیری، یعنی همون روز. به سناتور ایالتی که قراره برم ایمیل زدم، اونم ایمیل زد به سفارت زدن تو پرش، گفتن بهش بگین صبر کنه! کلی ناله و زاری کردم توی ایمیلهام. چند روز پیشم یه فرمی که توی این سایت هستش پر کردم: http://sites.nationalacademies.org/P...sas/PGA_048197
    دیروز هم به سفارت ایمیل زدم که کیس منو ببندن تا برم جای دیگه ولی جوابی ندادن. به احتمال زیادم اهمیتی نمیدن و کیس رو نمیبندن. دیگه چیکار میشه کرد؟ دوشنبه هم میخوام به واشنگتن زنگ بزنم.
    در ادامه توضیحات چند روز پیش بگم که:
    در جواب به درخواست من واسه کنسل کردن کیسم، سفارت ایروان این جوابو بمن داد:
    Reapplying for a new visa will not speed up the processing of your case. We are unable to close your case at this time and your administrative processing will continue. We
    apologize for the inconvenience.
    بعدش زنگ زدم واشنگتن. یه خانوم مهربون که خیلی هم باهام همدردی کرد جواب داد. گفتش که کیسم دوبار توی دسامبر و می (که نزدیک شروع ترمهای بهار و تابستون بوده) اکسپدایت شده، ولی نمیدونست مشکل چیه که هنوز کلیر نشدم. خودشم متعجب بود. گفت همه چی دست آقیسر کنسولگریه. تنها راهی که پیشنهاد کرد صبر کردن بود. واقعا معلوم نیست که چی میگذره اونجا. من بخدا هیچ مشکلی ندارم. 100جا استعلامم بگیرن هیچ چیز سیاهی نیست. فکر کنم تنها گناهم قوی بودن رزومه ست. امروز دوباره به سفارت ایمیل زدم که حالا که کیس منو کنسل نکردین و اجازه ندادین برم جای دیگه، من مشتاقانه حاضرم واسه مصاحبه مجدد بیام و اگه مدرکی چیزی مشکل داره دوباره بیارم یا توضیحات بیشتر بدم. باید ببینم دوشنبه چی میگن.
    خسته شدم دیگه. 8 ماه شد! دوتا از موقعیتای دیگه رو هم بخاطر آمریکا از دست دادم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhaan نمایش پست ها
    دوستان اینجا کلی شماره دادین برای واشنگتن بالاخره کدوم شماره اصلیه؟!!

کسی میدونه این شماره ها از کجا اومده؟!!
    سلام دوست عزیز. من دیروز زنگ زدم به این شماره و صحبت کردم: 0012024857600
    عدد 1 رو بزن وصل میشه به آفیسر. بعدش سوالتو بپرس. اگه یه خانوم با صدای ملایم جواب داد، هرچی سوال داری بپرس، حتما جواباتو میده. مهربونه.

در ادامه توضیحات چند روز پیش بگم که:
    در جواب به درخواست من واسه کنسل کردن کیسم، سفارت ایروان این جوابو بمن داد:
    Reapplying for a new visa will not speed up the processing of your case. We are unable to close your case at this time and your administrative processing will continue. We
    apologize for the inconvenience.
    بعدش زنگ زدم واشنگتن. یه خانوم مهربون که خیلی هم باهام همدردی کرد جواب داد. گفتش که کیسم دوبار توی دسامبر و می (که نزدیک شروع ترمهای بهار و تابستون بوده) اکسپدایت شده، ولی نمیدونست مشکل چیه که هنوز کلیر نشدم. خودشم متعجب بود. گفت همه چی دست آقیسر کنسولگریه. تنها راهی که پیشنهاد کرد صبر کردن بود. واقعا معلوم نیست که چی میگذره اونجا. من بخدا هیچ مشکلی ندارم. 100جا استعلامم بگیرن هیچ چیز سیاهی نیست. فکر کنم تنها گناهم قوی بودن رزومه ست. امروز دوباره به سفارت ایمیل زدم که حالا که کیس منو کنسل نکردین و اجازه ندادین برم جای دیگه، من مشتاقانه حاضرم واسه مصاحبه مجدد بیام و اگه مدرکی چیزی مشکل داره دوباره بیارم یا توضیحات بیشتر بدم. باید ببینم دوشنبه چی میگن.
    خسته شدم دیگه. 8 ماه شد! دوتا از موقعیتای دیگه رو هم بخاطر آمریکا از دست دادم...
    اموزشی تو سپا نبودین؟ پروزه نخبگان واسه سپا یا وزارت دفا بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal_p نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک مشکلی دارم که خوشحال میشم اگه بتونین کمکم کنین:من و مادرم برای ویزای توریستی آمریکا 12 فوریه سفارت آنکارا مصاحبه داشتیم و بهمون برگه ی زرد دادن.ویزای مادرم 28 می صادر شد اما برای من توی سایت آنکارا میزنه که هیچ اطلاعاتی یافت نمیشه. میشه بهم بگین که این طبیعیه یا نه؟؟و اینکه اگه بخوام ایمیل بزم بهشو به چه آدرسی باید ایمیل بزنم؟؟

Nahal,
    !!we had the same problem regarding my mom and dad visa... my father is in US now but my mother's visa is still under administrative processing and its case number is not found in ankara website... let me know if you found a solution... i have emailed the embassy two times but they say that its ok!!! sorry i didnt have persian font

سلام. من همچنان بعد از دو هفته، همین ارور رو دریافت میکنم.
    No information has been found about the Barcode Number you entered.

کسی میدونه باید به کجا زنگ بزنم، یا به ایمیل بزنم. توی وبسایت که ما چیزی ندیدیم. به دوتا ایمیل CA-Ankara@state.gov وcontactus_en_TR@visaops.com هم ایمیل زدم. کسی جواب نمیده. لطفا کمک کنید. ممنون.

مشکل زمانی که چه عرض کنم. همه چی روی هواست دیگه. گزینه های دیگه مو از دست دادم بخاطر آمریکا. ولی در مورد فشار سناتور موافق نیستم باهات. منم ایمیل زدم به سناتور، خیلی هم استقبال کرد که کمکم کنه ولی هیچکش نمیتونه فشاری بیاره یا کمکی بکنه.
    در مورد کیس عموی من تا زمانی که پسر عموم سراغ سناتور نرفت هیچ خبری از ویزا نبود،ولی بعد از ملاقات سناتور طی ۲ هفته ویزای عموم صادر شد. به هر حال من فقط خواستم تجربه خانواده خودم رو براتون بگم. امیدوارم هر چه سریعتر ویزاتون بیاد.موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)