صفحه 4 از 28 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 277

موضوع: تماس با امریکا برای کنترل وضعیت Clearence

پیش فرض پاسخ : تماس با امریکا برای کنترل وضعیت clearence

من به سفارت ايميل زدم گفتند كه PENDING هست.

""اين معنيش اينه كه پروندم ناقصى و ... نداره ديگه؟""

من كه فعلا اگه بدونم كه CLEARANCE PROCEDURE شروع شده راضييم !! فقط بعدا نگند بايد فلان مدركه رو برامون ميفرستادى!
    راستش 2 بار براى سفارت (توى قبرس) اون چيزهايى كه تو سايت نوشته بود را ايميل كردم ولى خبر دريافت يا اصلا ايميلى در جوابم نفرستادند.
    لازمه كه به واشنگتون ايميل بزنم؟
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

با واشنگتن تماس گرفتن که ضرری نداره.من دبی اقدام کرده بودم و هر بار تماس می گرفتم می گفتند تمام مدارک ارسال شده واشنگتن.وقتی با واشنگتن تماس گرفتم گفت نقص مدرک دارید وبعد دبی باز از من همون مدارک رو خواست در حالیکه ادعا می کرد تمام مدارک رو فرستاده.خلاصه این قضیه چند بار تکرار شد ومن هر با بعد از تماس با واشنگتن وقتی می فهمیدم هنوز دبی نامه پذیرش رو نفرستاده فورا با دبی تماس می گرفتم تا بالاخره کانفرمیشن اینکه ایمیل نامه پذیرش رو دریافت کردند اومد.وحدود 3 هته بعد من کلییر شدم.من فک می کنم بیشتر این معطلی ها به خاطر نقص مدرک هست.

to esu:
    شما با واشنگتن با شماره تلفن تماس گرفتی یا ای میل؟

من ترمم شروع شده و هنوز کلیر نشدم. دیفر هم نمیتونم بکنم. به نظر شما ایمیل بزنم سفارت و وضعیتم رو براشون توضیح بدم یا اینکه خودشون این چیزا رو میدونن و تماسهای ما فایده نداره؟؟ . من رشتم برق-قدرته و 58 روزه منتظرم

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

HI

that imparts no harm; though that might not be useful, do that to exert all ur efforts

Junior Member

من امروز سفارت زنگ زدم و بعد از 101 یک روز که از مصاحبم می گذره بهم گفتن که مورد شما تحت بررسی بیشتر قرار داره تاریخ I20 من 20 ژانویه و دانشگاه بهم فرصت داده تا قبل از 4 فوریه اونجا باشم. بچه هائی که تو این زمینه اطلاعاتی دارن می تونن بگن موردائی بوده که اینطور واشنگتون جواب بده و به موقع هم کلیر شن.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

all cases have been observed; either a more prolonged duration or met their deadline of univ; their answers have not been fixed and applicable in different occasions

Junior Member

اگر واشنگتن بگه که هنوز Pending یعنی هنوز پروسه کلیرنس شروع نشده؟؟ یا ممکنه که شروع شده باشه؟

یعنی شروع شده و داره مراحل اداری رو طی می کنه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan1367 نمایش پست ها
    اگر واشنگتن بگه که هنوز Pending یعنی هنوز پروسه کلیرنس شروع نشده؟؟ یا ممکنه که شروع شده باشه؟

Junior Member sara85sh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Electronic Engineering

بچه ها من یه سوالی دارم. من 7 دسامبر تو دبی مصاحبه داشتم. با اینکه research plan and CV داشتم آفیسر ازم خواست که هر دوشونو با جزئیات بیشتر ایمیل کنم تا پروندم بفرسته واشنگتن. عنوان ایمیلی که واسم روی برگه زرد نوشته کاملاً شبیه case number هستش با این تفاوت که دو تا از اعداد برعکس نوشته شده. 98 رو 89 نوشته. حالا وقتی case number ای رو که عنوان آدرس ایمیلم هست رو سایت دبی چک میکنم کلیر شده اما اونی که به عنوان case number روی برگه زردم نوشته در حال بررسی هست. به نظرتون از سفارت پیگیری کنم یا واشنگتن؟ راستش سفارت که جواب نمیده. واشنگتن این مسائل رو جواب میده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)