صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 277

موضوع: تماس با امریکا برای کنترل وضعیت Clearence

پیش فرض پاسخ : تماس با امریکا برای کنترل وضعیت clearence

من هم تماس گرفتم.

خیلی خوب و خوشبرخورد گفت فعلا pending هست هیچ کاری شما لازم نیست انجام بدین جز اینکه صبور باشین.

نوع ویزای درخواستی : توریستی

سفارت قبرس

زمان مصاحبه : 5 june

گفت ما داریم سختتتتت کار میکنیم روی همه کیس ها و شما فراموش نشدین!!!!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    من هم تماس گرفتم.

خیلی خوب و خوشبرخورد گفت فعلا pending هست هیچ کاری شما لازم نیست انجام بدین جز اینکه صبور باشین.

نوع ویزای درخواستی : توریستی

سفارت قبرس

زمان مصاحبه : 5 june

گفت ما داریم سختتتتت کار میکنیم روی همه کیس ها و شما فراموش نشدین!!!!
    اين را به همه ميگن، من به FMJ هم ايميل زدم همين را گفتن. به همه چه با تلفن چه با ايميل همين را ميگن
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

دوستان گویا شماره تماس واشنگتن تغییر کرده

the new telephone number for the Public Inquiries Division will be reached at 001 (202) 485-7600

اینجا میگذارم واسه دوستانی که میخوان از این طریق پیگیری کنند .

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

یکی از کاربران عزیز شماره جدید رو پیدا کردن و من قبل از ایشون اینجا میذارم که استفاده کنید:

================================================== ============

نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها
    Finally I found it

International Visitors Office
    The National Academies
    500 Fifth Street, NW
    Washington, DC 20001
    Ph: 1-202 334 2339; Fax: 1- 202 334 2231
    Email: visas@nas.edu
    http://national-academies.org/visas

شماره تماس با واشینگتون :

001-2026631225
    و بعد این تکمه ها رو بزنین
    1و 4 و 1 و 1و 0

دوستان گویا شماره تماس واشنگتن تغییر کرده

the new telephone number for the Public Inquiries Division will be reached at 001 (202) 485-7600

اینجا میگذارم واسه دوستانی که میخوان از این طریق پیگیری کنند .

================================================== =================

فکر کنم کابل برگردون دارن :دی!

اين دوستمون تو فروم جست جو كرده و پست هايي كه دوستان در خصوص شماره تماس با واشنكتن و پستي كه من در اين تاپيك گذاشته بودم رو کپی‌ كردن . اخرين شماره tel:+1(202)485-7600 هست. اينهم لينك سايت http://travel.state.gov/visa/about/how/how_1463.html كه توضيح داده واسه B1 كه ويزاي تجاريه كدوم شماره هست وساعت هاي تماس در روز هاي مختلف هفته رو توضيح داده.

دوستان من می‌خواستم اینجا یه توضیحاتی واسه تماس با آمریکا و تاثیرش رو کلیرنس بدم با تجربه به کیس خودمون

کلا فکر میکنم ۳ یا ۴ بار با اونجا تماس گرفتم که معمولا هر بار هم در فروم همین تاپیک یا جای دیگه توضیح دادم اما نکته اینجاست همونطور که میدونین ما تازه کلییر شدیم و من تقریبا ۲ یا ۳ هفته قبل اینکه خبر کلییر شدن بیاد زنگ زدم به واشنگتن و گفتم که ما دقیقا ۶ ماه هست منتظریم و خبری نیست کیس نامبر همسرم رو چک کرد و گفت خانوم کیس ایشون در سفارت نیکوزیا هست من دوباره تاکید کردم آخه اونا که پاسخگو نیستن همش میگن منتظر باشین اما باز گفت کیس اونجا هست با اونها تماس بگیرید ولی‌ دفعات قبل اصلا این رو نمی‌گفت فقط میگفت تحت بررسی هست معلوم نیست تا کی !واسه همین مطمئن هستم که تو سیستم میدید که پروندهٔ ما برگشته سفارت و اونا باید تصمیم بگیرند.
    نکتهٔ دیگه اینه که منو همسرم که باهم رفتیم فقط ایشون کلیرنس خورد ولی‌ ما ۲ تا کیس نامبر داشتیم الان هم که کلییر شده فقط کیس نامبر ایشون آپدیت شده در سایت واشنگتن و کیس نامبر من هنوز آندر پروسس هست و تاریخش هم همون فردای مصاحبه است ولی‌ تو ایمیلی‌ که سفارت به همسرم زد گفت پاسپورت خودتون و خانموتن رو بیارید پس می‌شه گفت سایت واشنگتن با کیس‌ها یی که کلیرنس نمیخورند ارتباطی‌ نداره شاید اگه ویزا صادربشه استتوس من هم به issued تغییر کنه که اگه اینطور شد باز هم اطلاع میدم.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

دوستان من می‌خواستم اینجا یه توضیحاتی واسه تماس با آمریکا و تاثیرش رو کلیرنس بدم با تجربه به کیس خودمون

کلا فکر میکنم ۳ یا ۴ بار با اونجا تماس گرفتم که معمولا هر بار هم در فروم همین تاپیک یا جای دیگه توضیح دادم اما نکته اینجاست همونطور که میدونین ما تازه کلییر شدیم و من تقریبا ۲ یا ۳ هفته قبل اینکه خبر کلییر شدن بیاد زنگ زدم به واشنگتن و گفتم که ما دقیقا ۶ ماه هست منتظریم و خبری نیست کیس نامبر همسرم رو چک کرد و گفت خانوم کیس ایشون در سفارت نیکوزیا هست من دوباره تاکید کردم آخه اونا که پاسخگو نیستن همش میگن منتظر باشین اما باز گفت کیس اونجا هست با اونها تماس بگیرید ولی‌ دفعات قبل اصلا این رو نمی‌گفت فقط میگفت تحت بررسی هست معلوم نیست تا کی !واسه همین مطمئن هستم که تو سیستم میدید که پروندهٔ ما برگشته سفارت و اونا باید تصمیم بگیرند.
    نکتهٔ دیگه اینه که منو همسرم که باهم رفتیم فقط ایشون کلیرنس خورد ولی‌ ما ۲ تا کیس نامبر داشتیم الان هم که کلییر شده فقط کیس نامبر ایشون آپدیت شده در سایت واشنگتن و کیس نامبر من هنوز آندر پروسس هست و تاریخش هم همون فردای مصاحبه است ولی‌ تو ایمیلی‌ که سفارت به همسرم زد گفت پاسپورت خودتون و خانموتن رو بیارید پس می‌شه گفت سایت واشنگتن با کیس‌ها یی که کلیرنس نمیخورند ارتباطی‌ نداره شاید اگه ویزا صادربشه استتوس من هم به issued تغییر کنه که اگه اینطور شد باز هم اطلاع میدم.
    ممنونم بابت اطلاٰات مفید ، تلفن کردن و ایمیل زدن هیچ تاثیری به پروسه کلیرنس نداره و پروسه کلیرنس شما تمام شده بوده و جوابشو ارسال کرده بودند به ویزا آفیس

Junior Member

دقيقا من هم مثل شما جايى توى فروم توضيح دادم كه ما ٦مى بوديم توريستى ما دو بار به واشنگتن زنگ زديم دفعه اول كه توى شهريور بودگفت داره پروسس مى شه ولى دفعه دوم كه توى حدوداى آبان بود گفت اينجا همچين كيسى نداريم از دوبى پيگيرى كنيد و ماه بعد ما كلير شديم نتيجه :اگر كيستون توى واشنگتن نبود يا جواب گو نبودند در صورتى كه قبلا مى گفتن پروسسينگه مى شه اميدوار بود تا حدود يك ماه كمتر يا بيشتر كلير بشيد البته از روى كيس خانم ديبا و خودمون اين رو عرض كردم شايدم اتفاقى بوده باشه

Banned

من هم بعد اینکه حدود 40 روز از مصاحبم گذشته بود ایمیل زدم واشنگتن و این جواب رو دادن:
    our office does collect pending visa statistics through our online questionnaire and sends urgent visa case inquiries to the U.S. Department of State, in an attempt to bring these issues to their attention. We are reporting to the U.S. Department of States all science-related visa cases that have been pending for longer than 60 days after the visa application was completed
    If you are applying for your F1 visa in order to study a field in the sciences, your case should be eligible for reporting to the U.S. Department of State after ............ If your case is still pending administrative processing at that time, you may complete our online visa questionnaire at http://sites.nationalacademies.org/P...sas/PGA_048197
    این چند نقطه وسط دقیقا اون تاریخی هست که بعد جواب دادن 16 سوال اپدیت شدم و البته خودم هم بهشون نگفتم احتمالا نگاه کرده گفته!

احتمالا بعد اینکه سوال رو پرسیدم بگن your case is still under processing!!!!
    دوستان تا حالا از این سایت استفاده کردن و جواب تمپلیت گرفتن؟
    http://sites.nationalacademies.org/P...sas/PGA_048197

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbat نمایش پست ها
    من هم بعد اینکه حدود 40 روز از مصاحبم گذشته بود ایمیل زدم واشنگتن و این جواب رو دادن:
    our office does collect pending visa statistics through our online questionnaire and sends urgent visa case inquiries to the U.S. Department of State, in an attempt to bring these issues to their attention. We are reporting to the U.S. Department of States all science-related visa cases that have been pending for longer than 60 days after the visa application was completed
    If you are applying for your F1 visa in order to study a field in the sciences, your case should be eligible for reporting to the U.S. Department of State after ............ If your case is still pending administrative processing at that time, you may complete our online visa questionnaire at http://sites.nationalacademies.org/P...sas/PGA_048197
    این چند نقطه وسط دقیقا اون تاریخی هست که بعد جواب دادن 16 سوال اپدیت شدم و البته خودم هم بهشون نگفتم احتمالا نگاه کرده گفته!

احتمالا بعد اینکه سوال رو پرسیدم بگن your case is still under processing!!!!
    دوستان تا حالا از این سایت استفاده کردن و جواب تمپلیت گرفتن؟
    http://sites.nationalacademies.org/P...sas/PGA_048197
    میشه بگین که شما به چه آدرسی ایمیل زدین به واشنگتن؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)