صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: آشنایی اعضای رشته های مکانیک و هوا فضای متقاضی اپلای با یکدیگر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

Thumbs up آشنایی اعضای رشته های مکانیک و هوا فضای متقاضی اپلای با یکدیگر

با عرض سلام

دیدم در سایر رشته ها چنین تاپیکی وجود دارد و تصمیم به ایجاد این پست گرفتم. ابتدا خودم را معرفی می کنم

دانشجوی دکتری مکانیک تبدیل انرژی در یکی از دانشگاه های تهران که به دلایلی به دنبال اپلای کردن و ادامه تحصیل در کانادا یا آمریکا هستم. خواهشمندم در این پست دوستان مکانیک و هوا فضا خود را معرفی و به ذکر مشکلات و مسائل خود بپردازند.

من چون دانشجوی دکتری هستم دانشگاه هم را نگفتم بنابراین دوستان فوق لیسانس می توانند خود را کامل معرفی کنند. می تونیم با هم همکاری داشته باشیم و با هم بخونیم و اپلای کنیم فکر کنم اینطوری بهتر باشه.
    ویرایش توسط robin2 : February 6th, 2012 در ساعت 11:19 PM

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های مکانیک و هوا فضای متقاضی اپلای با یکدیگر

سجاد هستم و همه چیم تو نتایج پذیرش هست...دوباره تاپپ نمی کنمشون......در خدمتم
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph. D.

سجاد هستم و همه چیم تو نتایج پذیرش هست...دوباره تاپپ نمی کنمشون......در خدمتم
    اقا سجاد نتایج پذیرش شما را دیدم آیا با این که فاند نگرفتید باز هم میرید یعنی خودتان هزینه اش را میدید

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط robin2 نمایش پست ها
    اقا سجاد نتایج پذیرش شما را دیدم آیا با این که فاند نگرفتید باز هم میرید یعنی خودتان هزینه اش را میدید
    دوست من فاند گرفتم...
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-دانشگاه آزاد نجف آباد

با سلام robin جان .من هم دانشجوی مکانیک ساخت و تولید در مقطع کارشناسی هسم که با معدل 16/30 فارغ التحصیل شدم.امکانش هس به من کمک کنی که آیا دانشگاهی در خارج از ایران بویژه آمریکا یا کانادا هس که حاضر باشه بخاطر معدلم تمام هزینه ها مو حتی اقامت و زندگی رو هم تامین کنه؟ و منو بورسیه کنه برای ارشد یا نه؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KNTU Mech

سلام. کسی نتایج پذیرشش تو دانشگاههای کانادا اومده؟

با سلام کارشناس هوافضا دانشگاه صنعتی مالک اشتر معدل 14.5 در حال اقدام برای گرفتن پذیرش از امریکا هستم.ممکن است مجبور باشم در رشته ی مکانیک پذیرش بگیرم بخاطر مسائل ویزا. خوشحال می شم با دوستان هم پایه در ارتباط باشم و تبادل اطلاعات کنم.

سلام دوستان
    دانشجوی ارشد مکانیک کنترل و روباتیک هستم...منو راهنمایی می کنین واسه اقدام کردن به اپلای گرفتن واسه شروع چکار باید بکنم؟ البته بعد از گرفتن مدرک زبان!!!

سلام امیدجان
    دانشگاه لیسانستون ممکن هست مشکل ساز بشه برای آمریکا اگه ارشدو مکانیک همینجا بخونی شاید بهتر بتونی اقدام کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering & Physics at Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط nilofar_abi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوی ارشد مکانیک کنترل و روباتیک هستم...منو راهنمایی می کنین واسه اقدام کردن به اپلای گرفتن واسه شروع چکار باید بکنم؟ البته بعد از گرفتن مدرک زبان!!!
    سلام
    لطفا اطلاعات تکمیلی تر از خودت بذار

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین