نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: عدم دریافت مدارک توسط دانشگاه؟؟!

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض عدم دریافت مدارک توسط دانشگاه؟؟!

یه مسئله ای پیش اومده و داره مغز منو میخوره...
    ببینید من برای یه دانشگاه توی کانادا اپلای کردم و دیدم جزو مدارکش، گفته ریز نمرات رسمی رو باید پست کنید. خوب طبق روال عادی، با پست DHL فرستادم و 4 روز بعد اونجا رسید (ددلاین 15 ژانویه بود و 16 ژانویه اونجا رسید)
    بعد که اپلای کردم، دیدم که یهو میگه که باید CV و SoP رو هم برامون پست کنین!!! جالب اینه که قبلش اصلا نگفته بودن!!!
    ما هم گفتیم چکار کنیم، راهی نبود، مجددا پول پست دادیم و CV و SoP رو هم براشون ارسال کردیم که اونم رسید.

حالا مسئله اینه که من توی قسمت بررسی Application سایت دانشگاه که میرم، نوشته که CV و SoP رسیده، ولی برای ریز نمرات نوشته که Awaiting documents...
    تا حالا چند بار ایمیل زدم بهشون، ماشاءالله هزار ماشاءالله اصلا جواب نمیدن
    تکلیف خودمو هم نمیدونم! کلی اپلیکیشن فی این دانشگاه بوده، تا حالا هم کلی پول پست دادم... آخرشم هیچی به هیچی...
    به نظرتون میتونم چکار کنم؟ دوباره باید ریز نمره بفرستم؟؟ ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه که وضعیت دریافت ریز نمراتم رو نوشته «عدم دریافت»؟
    آخه مگه میشه DHL گفته فلانی امضا کرده و نرسیده باشه؟؟!

پیشاپیش از کمکتون بسیار ممنونم...

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت مدارک توسط دانشگاه؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    یه مسئله ای پیش اومده و داره مغز منو میخوره...
    ببینید من برای یه دانشگاه توی کانادا اپلای کردم و دیدم جزو مدارکش، گفته ریز نمرات رسمی رو باید پست کنید. خوب طبق روال عادی، با پست DHL فرستادم و 4 روز بعد اونجا رسید (ددلاین 15 ژانویه بود و 16 ژانویه اونجا رسید)
    بعد که اپلای کردم، دیدم که یهو میگه که باید CV و SoP رو هم برامون پست کنین!!! جالب اینه که قبلش اصلا نگفته بودن!!!
    ما هم گفتیم چکار کنیم، راهی نبود، مجددا پول پست دادیم و CV و SoP رو هم براشون ارسال کردیم که اونم رسید.

حالا مسئله اینه که من توی قسمت بررسی Application سایت دانشگاه که میرم، نوشته که CV و SoP رسیده، ولی برای ریز نمرات نوشته که Awaiting documents...
    تا حالا چند بار ایمیل زدم بهشون، ماشاءالله هزار ماشاءالله اصلا جواب نمیدن
    تکلیف خودمو هم نمیدونم! کلی اپلیکیشن فی این دانشگاه بوده، تا حالا هم کلی پول پست دادم... آخرشم هیچی به هیچی...
    به نظرتون میتونم چکار کنم؟ دوباره باید ریز نمره بفرستم؟؟ ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه که وضعیت دریافت ریز نمراتم رو نوشته «عدم دریافت»؟
    آخه مگه میشه DHL گفته فلانی امضا کرده و نرسیده باشه؟؟!

پیشاپیش از کمکتون بسیار ممنونم...

من یه دوستی داشتم که کارنامه رسمی که ای تی اس میفرسته رو یه دانشگاهی توی کانادا گم کرده بودن و مجبور شدن بعد از مکاتبات زیاد از کارنامه خودشون اسکن کنن و بفرستن و بعد وقتی اکسپت شدن یه نسخه اصلی رو با خودشون ببرن
    پیشنهاد من اینه که همونطور که پست دی اچ ال این امکان رو به شما میده که بستتون رو ردیابی کنید و همچنین موقع تحویل مینویسه که به چه کسی تحویل داده شد شما بهشون میل بزنید که در فلان تاریخ بسته من توسط فلانی تحویل گرفته شده...
    البته الان اوج میل هست و سرشون شلوغه اگه بتونید باهاشون تماس بگیرید و همینو بهشون بگید کاملا توجیه میشن

اینم اضافه کنم که حتما حتما توی سابجکت میلتون شماره پروندتون رو بنویسید
    ویرایش توسط nature2011 : February 7th, 2012 در ساعت 04:46 PM

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت مدارک توسط دانشگاه؟؟!

دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم از جوابت!
    همین الان با دانشگاه تلفنی تماس گرفتم و بهم گفتن که کلیه مدارکم به دستشون رسیده! خیلی مسخره س که توی سایتشون نوشته که نمراتم نرسیده...
    ضمنا دانشنامه رو هم نیاز داشتن که مدارکو بررسی کنن و بهشون گفتم که دانشنامه هنوز صادر نشده (گفتن کپی دانشنامه رو میخوان!)
    اونم گفت که اشکال نداره و وقتی ادمیت شدی، بده دانشنامه رو...

امیدوارم هیچکس دیگه ای به خاطر درست نبودن سیستم کامپیوتری یه دانشگاه، اعصابش خراب نشه ...

ادیت:
    God damn!
    همین حالا که تماس گرفتم، ایمیل اومده (بعد از شاید یک هفته و این همه ایمیلی که فرستادم!) که بله ما دریافت کردیم همه مدارک رو...
    عجب...