صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 78

موضوع: گواهینامه بین المللی برای سوئد

پیش فرض پاسخ : گواهینامه بین المللی برای سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما

تهران-خيابان خرمشهر-خ شهيد عربعلي-پلاك 12
    كانون جهانگردي و اتومبيلراني ج.ا.ايران
    صبح زود برید نوبت بگیرید ولی توی خود کانون آدرس جاهای دیگه ای که نمایندگی کانون هستن رو بهتون میدن که حیلی خلوت هستن . از لحظ اعتبار هم فرقی نمی کنه چون مهر خود کانون رو می زنن و جایی قید نمیشه که آزانس اونو صادر کرده .
    سلام
    محبت میکنید اگه مسیرتون به این مرکز خورد آدرس نمایندگیها و آژانسهای مورد تاییدشون رو اینجا بگذارید تا شاید این امکان برا بچه شهرستانیها فراهم بشه که بتونن جایی برن که لازم نباشه صبح زود وقت بگیرن و نوبت وایستن...
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط navid903
    نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان!
    من براي يك گواهينامه ديروز اپلاي كردم كه 20 سال اعتبار داره، از انگليس صادر ميشه. در تمام كشورهاي جهان غير از اسرائيل و برزيل هم اعتبار داره. قيمت: 160 يورو(240 هزار تومن)
    سلام
    میشه در موردش توضیح بدی و بگی چیکار کردی ؟
    هيچي، رفتم آژانس مسافرتي. با گذرنامه، گواهينامه و يه عكس(كه همش رو هم اسكن كرد همونجا و پس داد).يه فرم درخواست هم پر كردم. همه كاراشم اونا ميكنن.

Junior Member

دوستان اگه دوست دارید برید یک گواهینامه بین المللی بگیرید . فقط 10 دقیقه وقت و 25000 تومان هزینه می بره . کانون جهانگردی خیلی شلوغه . نمایندگی اش آژانس گشت مهر پیشه هستش .
    مدارک : (کپی نمی خواد )
    اصل پاس و گواهینامه
    3 قطعه عکس 4*3
    25000 تومان
    آدرس آژانس گشت مهر پیشه :
    خیابان ولی عصر ، پایین تر از پارک وی ، ایستگاه امانیه (کمی از سوپر استار پایین تره ) ، پلاک 1515 ، طبقه دوم .
    تلفن : 22045526و22035614
    می شه بگید صدورش چقدر طول می کشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_asadi
    دوستان اگه دوست دارید برید یک گواهینامه بین المللی بگیرید . فقط 10 دقیقه وقت و 25000 تومان هزینه می بره . کانون جهانگردی خیلی شلوغه . نمایندگی اش آژانس گشت مهر پیشه هستش .
    مدارک : (کپی نمی خواد )
    اصل پاس و گواهینامه
    3 قطعه عکس 4*3
    25000 تومان
    آدرس آژانس گشت مهر پیشه :
    خیابان ولی عصر ، پایین تر از پارک وی ، ایستگاه امانیه (کمی از سوپر استار پایین تره ) ، پلاک 1515 ، طبقه دوم .
    تلفن : 22045526و22035614
    برای من 10 دقیقه وقت گرفت .

می شه بگید صدورش چقدر طول می کشه؟

[quote=شلمان! ]
    [quote=navid903 ]
    من براي يك گواهينامه ديروز اپلاي كردم كه 20 سال اعتبار داره، از انگليس صادر ميشه. در تمام كشورهاي جهان غير از اسرائيل و برزيل هم اعتبار داره. قيمت: 160 يورو(240 هزار تومن)
    ارزونترش با تعداد سال‌های کمتر نبود؟

شلمان!
    Guest

[quote=of ]
    [quote=شلمان! ]
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid903
    ارزونترش با تعداد سال‌های کمتر نبود؟
    نه... حالا اگه مشتري شي ممكنه تخفيف بدن! ;D
    واستا نتيجه من بياد اگه كلاهبرداري بود يه نفر فنا شه!

ApplyAbroad Veteran

من براي اين گواهينامه بين المللي توي دردسر افتادم:

گواهينامه ي من از اين ب-1 هاست كه پشتش نوشته تا يك سال اعتبار داره و در صورت عدم ارتكاب به تخلف تا 5 سال معتبر خواهد بود. من هم خلافي ندارم. قبلا (بعد از گذشت يك سال از صدور گواهينامه) محض اطمينان مراجعه كرده بودم به پليس+10 كه اونها هم گفتند اين گواهينامه ها تمديد نمي خواد.

ديروز رفتم نماينده كانون جهانگردي و اتوموبيلراني تو شهرستان. پول رو واريز كردم و مدارك رو دادم. خانومه گفتش كه سيستم من قبول نمي كنه چون گواهينامه ت اعتبار نداره. توضيح دادم بهش كه اين گواهينامه ها اين طوريه ولي گفت بايد راهنمايي رانندگي اعتبارش رو تاييد كنه. يه نامه داد كه ببرم راهنمايي رانندگي.

اونجا جناب سرهنگ رئيس دايره ي صدور گواهينامه پايينش نوشت كه در سيستم ما استخراج سابقه ي گواهينامه ب-1 پيش بيني نشده است!

دوباره برگشتم كانون. خانومه گفتش كه پس برو پليس+10 بگو فرمهاي تمديد گواهينامه رو بهت بدن با اونا من مي تونم ثبت كنم.

رفتم پليس+10 اونجا گفتن كه بابا اينا رو اصلا ما تمديد نمي كنيم. گوشي رو ورداشت و زنگ زد به راهنمايي رانندگي. ماجرا رو دوباره توضيح داد براشون. نتيجه اين شد كه اونا گفتن ايشون تا اين پنج سال تموم نشه نمي تونه گواهينامه بين المللي بگيره!! خانوم مسئول اونجا گفت اينا گيج ميزنن و بايد از تهران برات بپرسم كه اين موارد چطوريه ولي ديروز هم پنج شنبه بود و تهران جواب نمي دادن.

خلاصه ديروز توپ فوتبال بوديم. كسي همچين موردي سراغ داره؟

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

من رفتم آژانس مهرپیشه روبرو پارک وی که آدرسش بالاتر هست....15 دقیقه طول کشید و 26000 تومن دادم و گواهینامه بین المللی یک ساله گرفتم....
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    من رفتم آژانس مهرپیشه روبرو پارک وی که آدرسش بالاتر هست....15 دقیقه طول کشید و 26000 تومن دادم و گواهینامه بین المللی یک ساله گرفتم....
    سلام
    این گواهینامه را میتوان بعدا در همان کشور مقصد تمدید کرد ؟

نمیدونم به خدا....سؤال خودمم هست... ولی خیلی خوبه که قابل تمدید باشه.
    اما یه مورد دیگه هم میمونه و اون اینکه با همین گواهینامه میشه یه جا مثل هند که فرمون ماشین سمت راست هست و کلا سیستم رانندگی بر عکس خیلی جاها هست ، رانندگی کرد.
    مورد دیگه اینکه میشه باهاش موتور سیکلت از هر نوعی سوار شد. در صورتی که در تمام دنیا غالبا گواهینامه موتور سیکلت مجزا هست. خیلیها هستند که ماشین بلدن برونن اما موتور بلد نیستن....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)