صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 78

موضوع: گواهینامه بین المللی برای سوئد

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

پیش فرض پاسخ : گواهینامه بین المللی برای سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehr Host
    میشه یک عکس ازش بگیری و بذاری اینجا؟

ممنون
    تبلیغش رو توی تلوزیون خودمون زیاد نشون میده، اگه دقت کنی توی همون تبلیغ شکلش رو هم نشون میده که چه جوریه!

موفق باشید.
    ممنون
    ولی منظور من اون گواهینامه ی 20 ساله بود که جناب شلمان گرفته نه این گواهینامه های معمولی یک ساله.

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان!
    میشه یک عکس ازش بگیری و بذاری اینجا؟

ممنون
    در اسرع وقت اينكار رو مي كنم.
    ممنون،
    یک سوال دیگه هم داشتم.
    گواهینامه شما (منظورم گواهینامه ایرانیه) از این یکساله هاست؟ یا قدیمیه؟
    با گواهینامه یکساله میشه بین المللی گرفت؟

Regards

شلمان!
    Guest

در اسرع وقت اينكار رو مي كنم.

ممنون،
    یک سوال دیگه هم داشتم.
    گواهینامه شما (منظورم گواهینامه ایرانیه) از این یکساله هاست؟ یا قدیمیه؟
    با گواهینامه یکساله میشه بین المللی گرفت؟

Regards
    سلام.
    1- مال من 10 ساله هست.
    2- ببخشيد، من الان شهر ديگه هستم. برگردم شهر خودم عكسشو مي ذارم.
    3- نميدونم كه با مال شما ميشه يا نه ولي فكر نكنم مشكلي باشه.

فعلا.

پایه یک و بین المللی کنیم سوئد قبول داره ؟ کار هست بیاییم اونجا رو 18 چرخ اوقات بی کاری کار کنیم ؟
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran888
    پایه یک و بین المللی کنیم سوئد قبول داره ؟ کار هست بیاییم اونجا رو 18 چرخ اوقات بی کاری کار کنیم ؟
    ممکنه تابستان بتونید اتوبوس برونید .

با سلام خدمت همگي

يك آدم خيري پيدا بشه جواب منو بده ;D
    من كه آخر نفهميدم كه با اين گواهينامه هاي 1 ساله هم ميشه اين گواهينامه بين المللي رو گرفت يا نه. و اينكه آيا امكان تمديدش براي سال دوم در همون كشور مثلا" سوئد هست يا نه. آخه توي سايت govahiname.ir نوشته " مجوزهاي رانندگي بين المللي قابل تمديد نبوده و پس از انقضاء مي بايست نسبت به درخواست مجوز رانندگي جديد اقدام نمود." حالا اينكه از اون كشور خارجي كه هستيم ميشه يا نه خدا عالمه.
    با تشكر از شما خيرين
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    با سلام خدمت همگي

من كه آخر نفهميدم كه با اين گواهينامه هاي 1 ساله هم ميشه اين گواهينامه بين المللي رو گرفت يا نه. و اينكه آيا امكان تمديدش براي سال دوم در همون كشور مثلا" سوئد هست يا نه. آخه توي سايت govahiname.ir نوشته " مجوزهاي رانندگي بين المللي قابل تمديد نبوده و پس از انقضاء مي بايست نسبت به درخواست مجوز رانندگي جديد اقدام نمود." حالا اينكه از اون كشور خارجي كه هستيم ميشه يا نه خدا عالمه.
    با تشكر از شما خيرين
    می رم می پرسم میام .. فکر کنم از خارج ایران با سفارت بتونی تمدید کنی .. مطمئن نیستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    با سلام خدمت همگي

با تشكر از شما خيرين
    چون من خودم چند بار برای بقیه گرفتم این را بگم که امکان تمدید گواهینامه های بین المللی وجود ندارد و بعد از یکسال منقضی می شود
    برای سال بعد هم مشکلی نیست اگر یکی از اقوام درجه 1 شما در ایران باشه( پدر ، مادر ، برادر ، خواهر ) آنها میتوانند با ارائه شناسنامه اینکار را برای شما انجام بدهند و بعد با پست ارسال کنند

نکته : - برای اینکار اصل شناسنامه یا کارت ملی شما و همچنین اصل گواهینامه ایرانی شما لازم است
    - نیازی به اصل پاسپورت نیست و تنها یک کپی از آ ن لازم است ، البته اگر اعتبار پاسپورت تا آن موقع تمام شده باشد نیاز به یک کپی از پاسپورت جدید و یا صفحه تمدید شدن پاسپورت ( مربوط به پاسپورت های قدیمی ) دارید

- تا زمانی که اعتبار گواهینامه بین الملی قبلی شما تمام نشده باشد برای شما گواهینامه جدید صادر نمی کنند

ا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    سلام
    محبت میکنید اگه مسیرتون به این مرکز خورد آدرس نمایندگیها و آژانسهای مورد تاییدشون رو اینجا بگذارید تا شاید این امکان برا بچه شهرستانیها فراهم بشه که بتونن جایی برن که لازم نباشه صبح زود وقت بگیرن و نوبت وایستن...
    http://www.govahiname.ir/

Junior Member

من امروز رفتم گواهیناممو بین المللی کنم توی نمایندگی خ قائم مقام. بعد از اینکه فرم رو پر کردم زنه بهم گفت این گواهینامه به شرطی اعتبار داره که ویزات توریستی باشه وگرنه که اعتباری نداره. بعدشم اینکه تو چهار تا کشور از جمله سوئد فقط 6 ماه اعتبار داره. بچه ها لطفا راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)