صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: اشتراک تجربیات در مورد دریافت ویزا (باید ها و نباید ها)

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه 27 June برای ایروان وقت دارم. توی Appointment Confirmation که امروز برام اومده Passports of applicant´s family members رو به عنوان Required document قید کرده. من پدر و مادرم خیلی وقته که پاسشون Expire شده. نیاز هست پاس جدید بگیرن؟ آیا نیازی هست بقیه اعضای خانواده که پاسپوت ندارن پاسپورت تهیه کنن؟ Please Advise
    سلام
    نه دوست عزيز، تا جايي كه من ميدونم اون مسئله براي اعضاي خانواده هست كه همراهتون هستن، يعني همسر و فرزند،
    پدر و مادر لازم نيست.

پیش فرض پاسخ : اشتراک تجربیات در مورد دریافت ویزا (باید ها و نباید ها)

دوستان BS من ماله 2 ماه پیشه,اشکال داره؟تاحالا شنیدین به کسی سر این گیر داده باشن؟مستر بی فاندم,,عشق اباد میخوام برم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    سلام
    نه دوست عزيز، تا جايي كه من ميدونم اون مسئله براي اعضاي خانواده هست كه همراهتون هستن، يعني همسر و فرزند،
    پدر و مادر لازم نيست.
    من بردم و اتفاقا پاس بابا مامان امو ازم خواستند. البته ایروان کلا گیر نمیده چیزایی مث این همراهت نباشه (یا مثلا مدرک دیپلم که از بعضی خواستند و میگفتی ندارمش چیزی نمیگفتن)، پاس مامان بابای منم expire شده بود و اینو گفتم بهش، گفت ایراد نداره

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در تاشکند - ازبکستان در سال ۲۰۱۲

دوستان عزیز این انتظار خیلی آزار دهنده است ولی مهم نیست و میگذره. امیدوارم که زودتر بگیرید.

من فکر میکنم سفارت ها رو میشه به 3 دسته تقسیم کرد 1) اونهایی که به متقاضی ایرانی شناخت کامل دارند و زیاد مصاحبه انجام میدن و قدرت عمل بیشتری روی تصمیم گیریهاشون دارند، مثل دبی یا آنکارا
    2) انهایی که متقاضی ایرانی رو میشناسند ولی زیاد سر و کار نداشتند و مطمئنا قدرت عملی ندارند و باید با یک مسئول بالاتر ویزا رو اکی کنند. مثل فرانکفورت، وین، تاشکند و....
    3) آنهایی که اصلا متقاضی ایرانی رو نمیشناسند.

برای بدون فاندها من گزینه یک رو پیشنهاد میکنم.
    برای فول فاند ها گزینه ی 3
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتراک تجربیات در مورد دریافت ویزا (باید ها و نباید ها)

سلام , من 18 FEB 2013 از سفارت در مالزی وقت مصاحبه گرفتم , کسی می دونه سفارت آمریکا در مالزی چجوریه ؟!
    من برای لیسانس پذیرش دارم و شهری که اتنخاب کردم همان شهری است که خالم اونجا زندگی می کنه
    کسی می تونه راهنماییم کنه , که چی بگم و چجوری قانعشون کنم
    در ضمن سن من 23 سال هست و برای لیسانس کمی بالاست , می شه کمک کنید
    مرسی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)