صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: Ranking of Mining Engineering Graduate Schools*USA

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : Ranking of Mining Engineering Graduate Schools*USA

نقل قول نوشته اصلی توسط mutegirl نمایش پست ها
    این رنکینگ رو برای آن دسته از دوستان معدنی گذاشتم که مثل من در کنار پارامترهای آکادمیک به دنبال مزایای دیگری هم هستند:

http://www.payscale.com/best-college...iversities.asp
    It's not for just mining eng. To be honest with you, as you will see in the States, your salary would depend on your job, company and area of research and work.

Good luck with that!
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

ارادت داریم خدمتتون بهرنگ جان

به نظر من اینها دانشگاههایی هستند که ارتباط با صنعت بهتری دارن و پروژه هایی که کار میکنن الزاما بهتر از جاهای دیگه نیست ولی طرفداران بیشتری داره .

در ضمن من هم این رو از خودم ننوشتم ! سرچ کردم و اینجا نوشتم تا شاید کسی ازش استفاده کنه.حالا اگه شما فکر میکنید اشتباهه یا مفید نیست حذف کنید.
    "Lots of People Want to Ride with U in a Limo, But What U Want is SomeOne Who will Take The Bus With U When the Limo Breaks Down"

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mutegirl نمایش پست ها
    ارادت داریم خدمتتون بهرنگ جان

به نظر من اینها دانشگاههایی هستند که ارتباط با صنعت بهتری دارن و پروژه هایی که کار میکنن الزاما بهتر از جاهای دیگه نیست ولی طرفداران بیشتری داره .

در ضمن من هم این رو از خودم ننوشتم ! سرچ کردم و اینجا نوشتم تا شاید کسی ازش استفاده کنه.حالا اگه شما فکر میکنید اشتباهه یا مفید نیست حذف کنید.
    سلام به شما

خواهش می‌کنم. اصلا دلیلی‌ برای حذف نمی‌بینم. اینجا فروم است و گذاشتن اطلاعات خوب است.

به عنوانه کسی‌ تا حال ۲ تا دانشگاه USدرس خونده (mining-petroleum)و دوستان زیادی هم در دانشگاه دیگه تو Mining Engr. دارم باید عرض کنم که واقعا رنکینگ تو ME زیاد معنی‌ نمیده چون اینها در حال تغیرات زیاد است و هر سال جابجا میشود و خودتان هم میدونید که دانشگاههای خیلی‌ کم در آمریکا رشته Mining درس میدهند. باز بستگی به این داره که به چه نحوی میتوانید در آینده make money کنید. دنیا مهندسی‌ معدن دنیا خیلی‌ کوچیکی است. و دانشگاه‌ها با نام‌های بزرگ در رشته mining واقعا حرفی‌ برای گفتن ندارند. کیفیت و رنک دانشگاه mining به نظر من به بقدر پولی‌ که برای تحقیق به آن داده میشود بستگی دارد. خیلی‌ از نام‌های بزرگ هرروز به طرف تدریس فقط پیش میرند درminin

Such as Penn State, CSM and so on...
    What Goes Around...Comes Around

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)