صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72

موضوع: قطع دسترسی به Gmail و راهکارهای جایگزین

Unhappy قطع دسترسی به Gmail و راهکارهای جایگزین

سلام دوستان
    متاسفانه در گذشته چندین بار شاهد قطع سرویس ایمیل در ایران بودیم و البته هیچ نهادی مسولیت این قطعی را بهده نگرفته و اغلب مشکلات خطوط اینترنتی رو باعث این عدم دسترسی عنوان کردند. امروز(۲۰ بهمن ۱۳۹۰) Gmail به طور کلی قطع شده و به هیچ عنوان امکان دسترسی با استفاده از ***** شکن و یا بدون اون امکان پذیر نیست. نمی دونم این مشکل در روز های آینده حل بشه یا نه ولی تجربه نشون داده که در دولت ایران حساست عجیبی روی سرویس google هست و هر بار این سوریس دهنده بزرگ رو متهم به جاسوسی و دزدی و ... می کنن و هر وقت که دلشون بخواد سرویس gmail رو قطع می کنن.

سوال من از دوستان این هست که آیا ممکنه استفاده از این سرویس و احتمالا قطعی بیشتر اون در آینده در مراحل اپلای و مکاتبه با دانشگاه برای ما مشکل ایجاد کنه؟ آیا بهتر هست که از سرویس دهنده های دیگه مثل yahoo استفاده کنیم؟ راه حل چیه؟

با تشکر بسیار
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : قطع دسترسی به Gmail در ایران و مشکلات آن در فرایند اپلای

دوستان من از AOL استفاده میکنم برا دسترسی به جی میل و بدون اون خیلی وخت نمیتونم برم جیمیلم.....از این لینک میتونید داونلود کنید....حتی برا استتوس اپلیکیشن هم ازش استفاده میکنم
    www.sibdownload.com

Junior Member

به نظر من دوستان حواسشون باشه به خاطر مسایلی که سیاسیه تو روزهای دیگه و یا اسفندماه ممکنه مشکلات زیادی برای اینترنت پیش بیاد. بهتره از الان چند تا وییپیی ان و مخصوصا نرم افزارهای دیگه جور کنید که در صورت مشکل احتمال خوندن ایمیل هاتون کم نشه و زندگیتون لطمه نخوره

Senior Member m_rond آواتار ها

با سلام
    فقط خواستم اضافه کنم که به کاربردن نام دقیق کلماتی مانند (elephant تر شکن) ، (وی 3/14 ان) و ... در پستها ممکنه باعث شه که این سایت مفید ناخواسته (elephant تر ) بشه
    موفق باشید
    Never Say Never

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    جالبتر اینه که من p.r.o-x.y استفاده می کنم(نسل جدید elephant تر شکن!) و باز هم نمی تونم به gmail دسترسی داشته باشم. این AOL هم که پول می خواد!!
    AOL پول نمیخاد....یه اکانت درست میکنید و رایگان استفاده میکنید.....اکانت درست کردنش یه ذره گیر داره.....چند بار باید سعی کنید
    دوستان وختی وارد AOL میشید....NEW USER رو انتخاب میکنید و بعدش یه عده اطلاعات میخاد....کارت اعتباری و تلفن و .........اینا الکی هستش و فقط طبق فرمت پرش کنید....اگر ERROR داد چند بار امتحان کنید....مشکل داره اکانت درست کردنش.....در نهایت با چند بار سعی و خطا موفق میشید....موفق باشید
    ویرایش توسط saeed_oroomy : February 9th, 2012 در ساعت 09:28 PM

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

سلام همگی.

سوالی که در پست اول پرسیده شده این هست:
    آیا ممکنه استفاده از این سرویس و احتمالا قطعی بیشتر اون در آینده در مراحل اپلای و مکاتبه با دانشگاه برای ما مشکل ایجاد کنه؟ آیا بهتر هست که از سرویس دهنده های دیگه مثل yahoo استفاده کنیم؟ راه حل چیه؟
    ضمن تشکر از همه شما، ارسالهایی که پاسخ این سوال نبودند و به موضوعات کلی و گاهن غیر مرتبط با فروم پرداخته بودند حذف شدند. خواهشمند است از این پس فقط به سوال عنوان تاپیک پاسخ دهید و از طرح مباحث غیر مرتبط و گاهن بحران آفرین برای فروم و موجودیت آن در فضای مجازی داخل کشور خودداری کنید.

ممنون از همه شما
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Guru

می تونید تنظیم کنید ایمیل های جیمیلتون اتوماتیک فوروارد بشه به یه ایمیل دیگه، هاتمیل یا یاهو یا یه ایمیل شخصی.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

به نظر میاد هیچکس خیال نداره سوال اول تاپیک رو جواب بده. به نظر من در نهایت که این سرویس تو ایران قطع بشه میشه از سرویس های دیگه برای اپلای استفاده کرد. درسته که جیمیل شناخته شده تر هست ولی به هرحال جیمیل هم یه سرویس عمومی و غیر اکادمیک و غیر وابسته به انستیتو یا شرکت خاصی هست. خیلی ها با همین ایمیل یاهو اپلای میکنن پذیرش هم گرفتن. این روزا سرویس دهنده های ایمیل که دیگه خیلی زیاد شده. باز هم بهتره دوستایی که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارن بیان نظر بدن.
    گذشته از این به نظر من وقتی از این مشکلات پیش میاد بهتره یکی دو روز صبر کنیم و اگه ادامه داشت براش تاپیک ایجاد کنیم اینجور صحبتا این روزا خیلی استرس زا هست. در ضمن من خودم تا همین دیشب با جیمیل مشکلی نداشتم و امیدوارم این مشکل هم موقتی باشه و افرادی که نوشتن این مشکل مربوط به تمام ایمیل هاست اینجوری نیست و من تونستم بقیه ایمیل هامو باز کنم . همین جیمیل هم امروز با نرم افزارهایی که خودتون میدونید قابل باز شدن هست.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Senior Member m_rond آواتار ها

البته اینجا هدف معرفی یک راهکار کلی برای این تیپ مشکلات هست مثل استفاده از سرویس دهنده های ایمیلی که کمتر روش حساسیت وجود داره و امکان دریافت یه کپی از ایمیلهای شما از سایتهای دیگر را هم داشته باشن. مثلاً من خودم ایمیلهایی که به ایمیل آکادمیکم میاد رو تو جی میل هم دریافت می کنم. البته در حال حاضر مشکل عکس این حالتی هست که گفتم اما قطعاً سایتهای دیگه ای غیر از جی میل و یاهو هستن که بشه با import اکانت جی میل یا یاهوتون به اون یه کپی از ایمیل های جیمیل و یا یاهو رو اونجا هم داشته باشین تا در این مواقع کمتر دچار مشکل بشید.
    ویرایش توسط atabak-aut : February 9th, 2012 در ساعت 10:39 PM دلیل: غیر مرتبط:)
    Never Say Never

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

سلام
    مگه gmail با email فرق داره ؟ یعنی شانس پذیرش رو بالا می بره؟

من از ظهر تمام سیستم میلم قطع هست . بنابراین جواب سوال شما ایته که اگه email شما کار می کنه خوش به حالت.

لاکنننننننن هیچ کدوم از نرم افزار هام هم کار نمی کنه.
    متوجه سوالتون نشدم. جیمیل هم یه سرویس دهنده ایمیل هست دیگه. جیمیل نشد یاهو و بقیه هستن به نظر من نوع سرویس ایمیل تاثیر چندانی نداره تو پذیرش گرفتن چون من خیلی از دوستای خودمو دیدم که با همون ایمیل یاهو از بهترین دانشگاه های دنیا پذیرش گرفتن.
    نگران نباشین بعید میدونم این مشکل دائمی باشه . به احتمال زیاد به همین چندروز خاص ختم میشه . من براتون پیغام خصوصی میذارم در باره نرم افزار.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)