صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 72

موضوع: قطع دسترسی به Gmail و راهکارهای جایگزین

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : قطع دسترسی به Gmail در ایران و مشکلات آن در فرایند اپلای

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    به نظر میاد هیچکس خیال نداره سوال اول تاپیک رو جواب بده. به نظر من در نهایت که این سرویس تو ایران قطع بشه میشه از سرویس های دیگه برای اپلای استفاده کرد. درسته که جیمیل شناخته شده تر هست ولی به هرحال جیمیل هم یه سرویس عمومی و غیر اکادمیک و غیر وابسته به انستیتو یا شرکت خاصی هست. خیلی ها با همین ایمیل یاهو اپلای میکنن پذیرش هم گرفتن. این روزا سرویس دهنده های ایمیل که دیگه خیلی زیاد شده. باز هم بهتره دوستایی که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارن بیان نظر بدن.
    گذشته از این به نظر من وقتی از این مشکلات پیش میاد بهتره یکی دو روز صبر کنیم و اگه ادامه داشت براش تاپیک ایجاد کنیم اینجور صحبتا این روزا خیلی استرس زا هست. در ضمن من خودم تا همین دیشب با جیمیل مشکلی نداشتم و امیدوارم این مشکل هم موقتی باشه و افرادی که نوشتن این مشکل مربوط به تمام ایمیل هاست اینجوری نیست و من تونستم بقیه ایمیل هامو باز کنم . همین جیمیل هم امروز با نرم افزارهایی که خودتون میدونید قابل باز شدن هست.
    من هم معتقدم دست کم تا مشکلات بزرگ پیش نیومده این مشگلات موقتی هست. من تا ظهر امروز جی میلم وصل بود. ولی به نظر من فعلا جای گزین بهتری به غیر از این جی میل واسه کار آکادمیک وجود نداره، مگر همین msn. ولی امیدوارم مشکل همه حل شه. یاهو هم مشکل داره. به نظر من بیشتر قسمت اپلیکیشن های سرویس جی میل هست که مقامات نمی تونن درشو جدا ببندند. لابد تکنولوژیش پیشرفته تر هست. برای همین هم یه باره همه را می بندند که آم_(*(_ریکا نتونه هیچ غلطی بکنه.
    منظورم سرویس گوگل پلاس واینا هست.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوست عزیز
    من که متوجه طرح سوال این تاپیک نمیشم؟ چرا فکر نمی کنی از سرویس های دیگه مثلا یاهو نمیشه استفاده کرد؟
    شما چه از ایمیل دانشگاه، چه از یاهو، جیمیل، Hotmail و امثالهم استفاده کنی هیچ تاثیری تو روند پذیرشت نداره!
    پیشنهاد می کنم از Hotmail استفاده کن چون حتی 2 سال پیش که همه سرورا از کار افتاده بودن به راحتی و مثل بنز باز میشد
    من حدودا 2 ساعت پیش با یه نرم افزار .... جیمیل باز کردم و نامه rejection مشاهده کردم!

Junior Member

دوستان میشه امکان فوروارد خودکار ایمیل رو در جی میل فراهم کرد که ایمیلهای دریافتی رو خودکار به یاهو فرستاد

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط myniaz نمایش پست ها
    دوستان میشه امکان فوروارد خودکار ایمیل رو در جی میل فراهم کرد که ایمیلهای دریافتی رو خودکار به یاهو فرستاد
    تو برو تو حی میل! تنظیماتش پیش کش! ضمنا یاهو هم قطع خواهد بود با این اوضاع! مال من که قطعه!
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

سلام تمام بزرگورارن

از آنجایی که قصد ما اینه این تاپیک برای همه قابل استفاده باشه و باید تلاشمون رو بکنیم که فروم به سرنوشت جی میل در این روزها دچار نشه :

>> در مورد عنوان و سوال ابتدای تاپیک بحث کنید
    >> راهکارهای و سرورهای ای میل جایگزین رو معرفی کنید
    >> روشهای انتقال ای میلها در میان سرویس دهنده های مختلف رو بحث کنید.

مواردی که مرتبط به عنوان تاپیک نمیباشد و در صورت بحث در این موارد مطابق مقررات قابل برخورد است:
    >> اعلام وضعیت در مورد اتصال/عدم اتصال اینترنت در کشور
    >> گمانه زنی در مورد چرایی مشکلات پیش آمده و پیش بینی روزهای آتی

با تشکر از همه شما و ممنون از همکاری سازنده شما
    ویرایش توسط atabak-aut : February 9th, 2012 در ساعت 10:43 PM
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

عجب وضعی شدهاااااااااااااااا!!
    لعنت به این.....
    کسی راه حلی برا این مشکل داره؟
    چطور میشه gmail را الان چک کرد؟
    منتظر چند تا ایمیل مهم هستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

دوستان می تونن با استفاده از نرم افزار اپرا مینی در گوشی موبایل به جی میل و دیگر سایت ها دسترسی داشته باشند.
    از لینک زیر دانلود کنید.
    http://forum.mobilestan.net/showpost...05&postcount=4

رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها این روزا خیلی مهمه واسه همه. لطفا بچه هایی که خارجند، سعی کنن آن لاین بمونن این جا تو فروم و بی زحمت اگر خیلی این وضعیت طول کشید، ماها بهشون یوزر و پس می دهیم تا برند و اگه چیزی می خواییم بدونیم برامون پست کنند. ان شاء الله که حداقل فروم بسته نشه!

مثلا من خودم اگه تا یکشنبه وصل نشه(خدا نکرده)، نمی دونم دقیقا محل امتحان ورودی دانشگاهم کجا خواهد بود. یکشنبه صبح امتخان دارم و از اصفهان باید برم تهران.
    لطف کنه یه بچه ها اگه می تونه یه پ خ بده که من بدونم اگه یه موقع نیازم شد، به کی پیام بدهم.
    مرسی عزیزان

رشته و دانشگاه
    iut

اسکایپ هنوز وصله ولی اووووووووووو وارد نمی شه. می تونید با بچه های خارج هم از این راه تماس داشته باشید. منظورم دوستاتون هست که بتونند جای شما ایمیلتون رو بخونن. اون جا پیام بذارید براشون البته اگه آن لاین بشن هر از چند گاهی.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : قطع دسترسی به Gmail و راهکارهای جایگزین

یک راه حل اینه (برای کسانی که به یه نحوی می تونن یکبار جیمیل رو باز کنن و یک ایمیل دانشگاهی ایرانی دارن)
    از یکی که دسترسی به جی میل داره (دوستای که خارج از ایران هستند یا ...) بخواهین جی میلتونو یکبار باز کنه براتون و در بخش تنظیمات، ایمیلهاتونو به آدرس ایمیل آکادمیکتون فوروارد کنه. اینجوری می تونید از ایمیل های جدیدی که بهتون می رسه مطلع بشید و می تونین با ایمیل آکادمیکتون هم به ایمیلها جواب بدید.
    ان شااله به زودی حل میشه این مساله
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)