صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 72

موضوع: قطع دسترسی به Gmail و راهکارهای جایگزین

پیش فرض پاسخ : قطع دسترسی به Gmail و راهکارهای جایگزین

از تمامی دوستان تقاضا میشه که لطفا از اسامی خاص که منجر به بسته شدن این سایت میشه اجتناب کنید تا بتونیم تو این روزهای حساس که یا در حال ثبت نام هستیم و یا منتظر اعلام نتایج، ارتباط خودمون رو با بچه های خارج از ایران قطع نکنیم.

دوستان بعد از ورود به ایمیل سعی کنین تنظیمات ایمیل رو عوض کنین تا یک کپی از ایمیل دریافتی رو به یه ایمیل ایرانی(با یه سرچ چندین نمونه رو می تونین پیدا کنین) ارسال کنه تا در روز های آینده مشکل جدی نداشته باشیم.
    با تشکر بسیار از همه.
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

ApplyAbroad Hero

پریشب یه استادی بهم ایمیل زد گفت سریع با ادوایزر تماس بگیر. بش ایمیل زدم بعد 1 روز جواب نداده. من با ایمیل اکادمیک بش ایمیل زدم. ممکنه ایمیلم نرسیده باشه دستش؟ ایا ایمیل دانشگاهی رو هم ف. میکنن؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    پریشب یه استادی بهم ایمیل زد گفت سریع با ادوایزر تماس بگیر. بش ایمیل زدم بعد 1 روز جواب نداده. من با ایمیل اکادمیک بش ایمیل زدم. ممکنه ایمیلم نرسیده باشه دستش؟ ایا ایمیل دانشگاهی رو هم ف. میکنن؟
    درود
    محمود جان مشکل اینجوری برا ایمیلا پیش نمیارن معمولا اگر مشکل دارش کنن باز نمیشه نکه باز کنه نفرسته اگر sent داره باکستون محض احتیاط چکش کنید ولی تقریبا 100% خیالت راحت باشه + تمام میل سرورایی که من دیدم اگر میلت به مقصد نرسه یه پیام failure میاد برات
    پیروز باشی عزیز
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    محمود جان مشکل اینجوری برا ایمیلا پیش نمیارن معمولا اگر مشکل دارش کنن باز نمیشه نکه باز کنه نفرسته اگر sent داره باکستون محض احتیاط چکش کنید ولی تقریبا 100% خیالت راحت باشه + تمام میل سرورایی که من دیدم اگر میلت به مقصد نرسه یه پیام failure میاد برات
    پیروز باشی عزیز
    این چیزی که شما گفتی از نظر تکنیکی غلطه اتفاقا ممکنه سرور شما پیام sent بده ولی اصلا ایمیل شما نرسه (مخصوصا با پروتکل smtp) ضمنا این مسئله لزوما به فیلی کردن ربطی نداره
    بگسل از خویش و به هر خار که خواهی پیوند /// که در این ره ز تو ناسازتری نیست تو را
    ================================================== ===

من دیشب بعد قطع شدن جیمیل و یاهو با ایمیل آکادمیکم (امیرکبیر) یه میل ضروری زدم بعد طرف 1 ساعت بعدش بهم ایمیل زد که میلت نرسیده، در صورتی که ظاهرا sent شده بود. بعد از تحقیق و تفحص! متوجه شدم ایمیل رسیده بوده ولی رفته بوده داخل اسپم.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نه تهنا gmail بلکه yahoo, hotmail و تمام ایمیل های اکادمیک امریکائی من از دیروز باز نمیشه.....حتی application status check profile ها رو هم نمی آره....بچه ها فک کنم من شناسائی شدم ..نههههههه
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    من دیشب بعد قطع شدن جیمیل و یاهو با ایمیل آکادمیکم (امیرکبیر) یه میل ضروری زدم بعد طرف 1 ساعت بعدش بهم ایمیل زد که میلت نرسیده، در صورتی که ظاهرا sent شده بود. بعد از تحقیق و تفحص! متوجه شدم ایمیل رسیده بوده ولی رفته بوده داخل اسپم.
    این اسپم شدن علتش همین قضایای اینترنت دو روز اخیره یا اتفاقی بوده؟ این ایمیل برای من خیلی خیلی حیاتیه؟ چکار کنم؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

این اسپم شدن علتش همین قضایای اینترنت دو روز اخیره یا اتفاقی بوده؟ این ایمیل برای من خیلی خیلی حیاتیه؟ چکار کنم؟
    اینکه میل شما رفته تو اسپم ربطی به موضوعات پیش اومده در این روزها نداره، سروری که شما بهش میل زدی، میل آکادمیک شما رو اسپم تشخیص داده اشتباهی، فقط کافیه کسی که ایمیل شما رو دریافت کرده، میلتون رو انتخاب کنه و روی it's not spam کلیک کنه...البته این گزینه بستگی به سرویس دهنده ایمیلش داره، ولی کثرا این جوری مشکل حل میشه...نگران نباش دوست من
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_dr نمایش پست ها
    این چیزی که شما گفتی از نظر تکنیکی غلطه اتفاقا ممکنه سرور شما پیام sent بده ولی اصلا ایمیل شما نرسه (مخصوصا با پروتکل smtp) ضمنا این مسئله لزوما به فیلی کردن ربطی نداره
    البته فرمایش شما متینه منتها اولن اینجور نیست که کلن هرچی میسندی نره که عزیزوم + من صرفن منظورم با این بساط جدید بود + حتی SMTP هم response داره برا پیغامی که نرسه یا فیل شه اصولن میگه. خیلی وقتا مخصوصا با استفاده از برنامه های کلاینت میله نمیره برای سرور کلن نه که سرور ارسال نکرده باشه یا به طرف نرسیده باشه. البته باز هم مشکل دارن منتها چیزی نیست که انقد رایج باشه که بشه یه قانون کلی دونستش.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    به https ربطی نداره کلاً ایمیل ها بسته شدن من میل و مسنجر یاهوم هم بستن اووم هم همین طور! الان تنها ایمیلم ایمیل اکادمیکمه که اصلا کارامو با اون انجام نمی دادم چون فارق التحصیل شدم و شنیدم دانشگامون بعده یه مدت یمل فارق التحصیلارو می بنده
    البته دانشگاه تهران رو میدونم که این کار رو انجام نمیده...چون من خودم حدود یکساله که فارغ التحصیل شدم، ولی همچنان از ایمیل آکادمیکم استفاده می کنم، فقط آخر ایمیلمون یک alumni اضافه شده...حتی همسرم هم که دوره لیسانسش رو فقط تو دانشگاه تهران بوده، یک ایمیل آکادمیک دانشگاه تهران داره که کار هم می کنه.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)