صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: قطع دسترسی به Gmail و راهکارهای جایگزین

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : قطع دسترسی به Gmail و راهکارهای جایگزین

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    البته دانشگاه تهران رو میدونم که این کار رو انجام نمیده...چون من خودم حدود یکساله که فارغ التحصیل شدم، ولی همچنان از ایمیل آکادمیکم استفاده می کنم، فقط آخر ایمیلمون یک alumni اضافه شده...حتی همسرم هم که دوره لیسانسش رو فقط تو دانشگاه تهران بوده، یک ایمیل آکادمیک دانشگاه تهران داره که کار هم می کنه.
    با این قضایای اینترنت تو دو روز اخیر باز ایمیل تهران کار میکنه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    تا الان که کار میکنه...من بارها چک کردم تو این شرایط...اوائل شروع به کارش چند دقیقه ای طول میکشید که ایمیل شما از تهران به سرویس دهنده ایمیل دیگه ای (خصوصا جی م.) برسه ولی اخیرا real time شده.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

آقا من امروز صبح با استفاده از ۱۰ تا نرم افزار و با هزار بدبختی تونستم برم تو میلم و تنظیماتش رو تغییر دادم تا از این به بعد ایمیل ها رو به یه آدرس ایمیل داخلی بفرسته و امروز با این حال که gmail بسته بود یه ایمیل به صورت forward شده از طرف gmail به ایمیل داخلی(ملی) دریافت کردم که این نشون میده مشکلی نداره!! شما فقط نمی تونی وارد میلت بشی ولی سرویس های میل به درستی کار می کنن و اگه ایمیلی ارسال کرده باشی به احتمال ۹۵٪ رسیده!
    ویرایش توسط atabak-aut : February 10th, 2012 در ساعت 09:20 PM
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

هردم از این باغ بری می رسد

بله بسیار تبریک میگم، من کلی کار دارم اما هیچکدوم از ایمیل هام باز نمیشن. اونم تو این اوضاع ... (((
    واقعا اعصابم بهم ریخته هست. خواستم در MailFa هم یک ایمیل بسازم. اما موقع ساختن، مرورگر پیام ِ Technical Risk و اینها داد، من هم گفتم نکنه مشکل ساز شه ، کلا بی خیال شدم. این سرویس اصلا مطمئن هست؟!

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    تا الان که کار میکنه...من بارها چک کردم تو این شرایط...اوائل شروع به کارش چند دقیقه ای طول میکشید که ایمیل شما از تهران به سرویس دهنده ایمیل دیگه ای (خصوصا جی م.) برسه ولی اخیرا real time شده.
    البته نمیدونم امکانات سرور دانشگاه تهران رو منتها بعضی این میل سرورا میتونید تنظیم کنید میلهای خروجیتون رو از طریق مثلا جی میل بسنده.سریعتر و مطمنتر میشه. منتها برای سروریه که stable نباشه سروری که stable هست معمولا موردی نباید داشته باشه. بعد میلی که از اکانت gmailتون برای طرف میاد مثلا مینویسه
    from ali@gmail.com on behalf of ali@utehran.ac.ir مثلا
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    هردم از این باغ بری می رسد

بله بسیار تبریک میگم، من کلی کار دارم اما هیچکدوم از ایمیل هام باز نمیشن. اونم تو این اوضاع ... (((
    واقعا اعصابم بهم ریخته هست. خواستم در MailFa هم یک ایمیل بسازم. اما موقع ساختن، مرورگر پیام ِ Technical Risk و اینها داد، من هم گفتم نکنه مشکل ساز شه ، کلا بی خیال شدم. این سرویس اصلا مطمئن هست؟!
    سرویسش کاملا مطمنه! ) فقط اولش مینویسه IPتون برای حفظ امنیت دخیره میشه! + بقیشم من بتون بگم پرایوسی شما شیر شده با سرور هست و سازمانهای زیربط!در استفادش دقت کنید.منتها نکتش اینه که وقتی اونا همه از دسترسمون خارجن مجبوریم از اینا استفاده کنیم و به ریسکش نمیارزه!من که اجالتن آدرسهای دانشگاه رو فوروارد کردم رو mailfa
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Hero

یه جوونمردی از بچه های فروم که خارج از ایران (ترجیحا امریکا) درس میخونه بیاد ایمیل اکادمیکشو بگه ما با ایمیل تهران بش میل بزنیم ببینم میرسه یا نه؟! تا جواب کل سوالات دو صفحه ی اخر این تاپیک داده بشه.

ApplyAbroad Guru

آنتی اسپم های اساتید در اکثر مواقع ایمیل های آکادمیک رو در ***** ایمن خودشون قرار می دن.. مثلا: *.ac.* یا edu.* . لازم نیست نگران باشید ایمیل های آکادمیک بهشون می رسه.

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

یه جوونمردی از بچه های فروم که خارج از ایران (ترجیحا امریکا) درس میخونه بیاد ایمیل اکادمیکشو بگه ما با ایمیل تهران بش میل بزنیم ببینم میرسه یا نه؟! تا جواب کل سوالات دو صفحه ی اخر این تاپیک داده بشه.
    ببین عزیز سرورا هیچ مشکلی در کارکردشون وجود نداره فقط شما نمیتونی بشون دسترسی داشته باشی خودت به یه اکانت دیگت هم میتونی ایمیل بزنی ببینی چی میشه که خیالت راحت شه. سرور yahoo یا google که دان نشده که ما نمیتونیم بش دسترسی داشته باشیم
    (البته با پست دوستمون ضلاحیت بنده زیر سوال هست منتها برای بررسی صحت صحبت قبلی بنده و توضیحی که دادم میتونید به راحتی به wikipedia مراجعه کنید باید توضیح پروتکل رو داشته باشه اصولا)
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    البته نمیدونم امکانات سرور دانشگاه تهران رو منتها بعضی این میل سرورا میتونید تنظیم کنید میلهای خروجیتون رو از طریق مثلا جی میل بسنده.سریعتر و مطمنتر میشه. منتها برای سروریه که stable نباشه سروری که stable هست معمولا موردی نباید داشته باشه. بعد میلی که از اکانت gmailتون برای طرف میاد مثلا مینویسه
    from ali@gmail.com on behalf of ali@utehran.ac.ir مثلا
    اوائل = حدودا 4 سال پیش منظورم بود - اخیرا = 2 سال اخیر خوشبختانه، روم به دیوار، گلاب به روتون stable بوده!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)