صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: مدت زمان انتظار برای اخذ export license

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار برای اخذ export license

یکم بیشتر از 4 ماه ولی بالاخره اومد!

Junior Member

سلام دوستان.
    شرکتی که من قراره برم اینترنشیپ از طریق کانتراکتور می خواد منو یگیره. حالا اونا از من پرسیدن که باید چحوری این پورسه را شروع کنن و هیچ اطلاعی ندارن.
    کسی میتونه کمک کنه که شروع پروسه
    Deemed Export License
    چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, SUNY Albany

نقل قول نوشته اصلی توسط foudazi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    شرکتی که من قراره برم اینترنشیپ از طریق کانتراکتور می خواد منو یگیره. حالا اونا از من پرسیدن که باید چحوری این پورسه را شروع کنن و هیچ اطلاعی ندارن.
    کسی میتونه کمک کنه که شروع پروسه
    Deemed Export License
    چیه؟
    کار کانتراکتوری مجوز صادرات احتیاج نداره!

Junior Member

مال من حدود ۴ ماه طول کشید تا صادر شد (یکبار وسطش سوالات تکمیلی پرسیدن). البته این مربوط به اواخر دوره اوباما بود و اینترنشیپ. کسی برای فول تایم ECL گرفته؟ الان من آفر فول تایم از یه شرکت دیگه دارم و برام اقدام کردن...

Junior Member

دوستان من در اروپا دارم استخدام یک شرکت آمریکایی معروف میشم و بهم گفتن که به Export Control License نیاز دارم. خود شرکت برام حدودا 2 ماه پیش اقدام کرده و باید کلی مدارک مختلف ارایه میکردم که همه رو تمام و کامل ارایه دادم. هنوز بعد از 2 ماه خبری نشده و شرکت هم میگه دست ما به جایی بند نیست و باید فقط صبر کنیم. البته میگن معمولا همه قبول میشن اما فقط زمان بره. میگن امکان داره 1 ماه یا حتی چند ماه طول بکشه.

کسی از دوستان اینجا اخیرا خودش یا دوستش اقدام کردن برای گرفتن Export license؟ برای شما چقدر طول کشید؟ آیا روشی وجود داره که آدم بتونه اینکار رو تسریع بده؟ چون واقعا زندگی من یه جورایی وابسته به اینه و فقط وایسادم و منتظرم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید اینجا به من بگید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cloudguy نمایش پست ها
    دوستان من در اروپا دارم استخدام یک شرکت آمریکایی معروف میشم و بهم گفتن که به Export Control License نیاز دارم. خود شرکت برام حدودا 2 ماه پیش اقدام کرده و باید کلی مدارک مختلف ارایه میکردم که همه رو تمام و کامل ارایه دادم. هنوز بعد از 2 ماه خبری نشده و شرکت هم میگه دست ما به جایی بند نیست و باید فقط صبر کنیم. البته میگن معمولا همه قبول میشن اما فقط زمان بره. میگن امکان داره 1 ماه یا حتی چند ماه طول بکشه.

کسی از دوستان اینجا اخیرا خودش یا دوستش اقدام کردن برای گرفتن Export license؟ برای شما چقدر طول کشید؟ آیا روشی وجود داره که آدم بتونه اینکار رو تسریع بده؟ چون واقعا زندگی من یه جورایی وابسته به اینه و فقط وایسادم و منتظرم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید اینجا به من بگید
    سلام، از مارچ ۲۰۱۸ متاسفانه پروسه طولانی تر شده و برای بیشتر متقاضیان بیشتر از ۶ ماه طول کشیده. امیدوارم زودتر جوابتون بیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering, Tampere University of Technology, Finland

سلام. export license شما اومد؟

آیا می دونید اگر اقامت دایم یک کشور اروپایی رو داشته باشیم تفاوتی ایجاد می کنه؟ مثلا این مورد از FAQ سایت BIS در مورد ایرانی ها برقراره؟

What if the individual is a foreign national of one country, say India, but has obtained permanent residency in another, say the U.K.?s
    Release of controlled technology to that individual in the U.K. would be treated as if the shipment were being made to the U.K. and licensing requirements, if any, would be the same as for a British national in the U.K.

https://www.bis.doc.gov/index.php/po...ce/faqs#faq_37

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

سلام دوستان،
    کسی اخیرا اکسپورتش اومده، اگر هست میشه بگین حدودا چقدر طول کشیده؟ من الان 5 ماهه که اقدام کردم ولی همچنان pending هست.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)