صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 68

موضوع: تجربیات آزمون February 11- 2012 سازمان سنجش ( تهران )

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض تجربیات آزمون February 11- 2012 سازمان سنجش ( تهران )

با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستانی که امتحان دادند
    لطفا تجربیات خودشون رو با بقیه در میان بذارن
    فقط اگه ممکنه هر کی بگه چقدر آماده بوده، چون خیلی مثل من فقط برای بخش کوانتتیو آماده کرده بودن خودشون رو
    متشکرم

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون February 11- 2012 سازمان سنجش ( تهران )

من الان اومدم از آزمون
    اول خسته نباشید
    رایتینگ به نظرم معمولی بود
    من چون لغت نخوندم زیاد نمی تونم نظر بدم راجع به بخش وربال ولی اونجوری که میگفتن به نظرم سخت نبود، می شد زد یه چیزایی
    کوانتتیو هم منطقی بود، یعنی در واقع نسبت به کتاب خود ETS اکثر سوال ها متوسط و آسون بود. شاید 2 3 تا سوال سخت داشت به نظر من البته
    من برای کوانتتیو کتاب ETS رو د طی دو روز قبل از آزمون خونده بودم
    وقت هم 10 دقیقه تو هر بخش اضافه بود

موضوع رایتینگ argument:

The following appeared in a memo to the board of directors of Bargain Brand Cereals.
    "One year ago we introduced our first product, Bargain Brand breakfast cereal. Our very low prices quickly drew many customers away from the top-selling cereal companies. Although the companies producing the top brands have since tried to compete with us by lowering their prices and although several plan to introduce their own budget brands, not once have we needed to raise our prices to continue making a profit. Given our success in selling cereal, we recommend that Bargain Brand now expand its business and begin marketing other low-priced food products as quickly as possible."

و موضوع issue :

.The surest indicator of a great nation is represented not by the achievements of its rulers, artists, or scientists, but by the general welfare of its people
    ویرایش توسط homb90 : February 11th, 2012 در ساعت 03:27 PM

درباره ریاضی یه نکته برای بچه های انسانی بگم: حتمن حتمن کار کنید ریاضی رو. من با اینکه بارونز رو خونده بودم تقریبن ولی خیلی مشکل داشتم سر ریاضیش. سوالاش رو وقتی نگاه میکردم یادم میومد که زمان سوم راهنمایی هم ازین سوالا به ما میدادن ولی خیلی گیج شده بودم. آمارش هم تقریبن مشکل بود برای من. بچه های فنی خیلی خوب میتونن ازین بخش نمره بیارن ولی برای اونایی که سال ها بود ریاضی به چشمشون نخورده بود حتمن لازمه یه چند ماهی کار کنن!
    درباره وربال هم حتمن تو پست های قبلی خوندین که تعداد کلمات حفظی رو باید کم کرد و به مهارت ریدینگ افزود! من ریدینگم خوب بود و کلاس های دکتر برزآبادی رو هم رفته بودم که خیلی کمک کرده بود بهم ولی بازم وقت کم آوردم! برا بچه هایی که دنبال تست های وربال ریزنینگ هستن و خودشون میخوان بخونن توصیه میکنم وبلاگ دکتر برزآبادی رو بخونن و تست های این بخششو بزنن. خیلی میتونه کمک کنه.
    http://borzabadi.persianblog.ir
    ویرایش توسط homb90 : February 11th, 2012 در ساعت 03:31 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    منم امروز امتحان دادم در دانشکده زبان های خارجی دانشگاه تهران. من واسه همه قسمت های آزمون خیلی خوب کار کرده بودم، رایتینگ که تقریبا معمولی بود و چیزه خاصی نداشت. درباره ریاضی هم بستگی به سطح دوستان داره ولی برای من که فنی بودم خیلی سخت نبود ولی دوستان روی سوالات آماری و تحلیل داده بیشتر تمرین کنن چون به نظرم چند تا سوال یک گیری داشتت، ولی من حدود 10 دقیقه وقت اضافه آوردم، البته امیدورام بی دقتی نکرده باشم، درباره قسمت وربال هم تست های لغات به غیر از چند تست بقیش لغتهای سختی نداشت، اما خدا روز بد نده که این ریدینگ هاش سخت بوده البته سختیش به خاطره زمان کمش بود وگرنه بازم خیلی سخت نبود و توی زمان قانونی نمی شد همه ردینگ ها رو جواب بدی.
    برای دوستان فنی که تقریبا ریاضی شون خوبه توصیه میکنم که حدود یک ماه آخر رو روی ریاضی کار کنن ولی بازم بستگی به سطح دوستان داره برای قسمت وربال هم خداییش باید برنامه خیلی خوبی بریزین و تا جایی که میتونین ریدینگ بخونین که سرعتتون بره بالا.
    موفق باشید

دوستان من امروز امتحان دادم لازم می دونم جند تا نکته رو خدمتتون عرض کنم:

_ برای پارت ریاضی توی ورژن جدید GRE اصلا روی بیگ بوک حساب نکنید چون سطحشون زمین تا زیرزمین با هم فرق میکنه، من ریاضی بیگ بوک رو توی 20 دقیقه میزنم ولی توی GRE امروز دقیقا وقتم با سوالها سربه سر شد، البته من رشته ام فنی هست و توی ریاضی مشکلی نداشتم ولی دوستانی که چند سال هست که ریاضی نخوندن به نظر من زیاد باید روش وقت بزارن

_ برای پارت وربال امروز واقعا آسون بود، من تا حالا می خواستم یه چیزی رو برای دوستانی که می خوان وربال بخونن توصیه کنم اما چون تا حالا خودم امتحان نداده بودم از این کار اجتناب میکردم، فکر می کردم نکنه اشتباه باشه و دوستان با طناب بنده تشریف ببرن توی چاه ! اما الان که امتحان دادم به جرات می تونم بگم برای وربال کتاب 1100 و لغات آخر کتاب کاپلان، به شرط اینکه هر دو رو خورده باشی، کافی هست ! مگه اینکه چندین ماه وقت داشته باشی و بتونی یک برنامه ریزی درست و حسابی بکنی و متابهای دیگه رو هم برای احتیاط بخونی

_ در مورد AW، به نظر من زیاد نباید بهش گیر داد شما حتی اگه فارسی هم بخوای از روی اون موضوعی که میدن توی نیم ساعت هم دلیل بیاری هم ساپورت بکنی و هم ساختار و گرامر رو رعایت بکنی کار بسیار سختیه ! تجربه دیگه ای که دارم اینه که رایتینگ رو نمیشه با نوشتن زیاد سطحشو بالا برد و کاملا بستگی به Background ی داره که از انگلیسی داری و باید توی حرف زدن هم آدم توانمندی باشی !

اینها همه تجربیات شخصی من بود ولی شما زیاد جدی نگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

سلام
    منم امروز امتحان دادم البته تو دانشگاه اصفهان ریاضیاش خیلی ساده بود .جز پارت اول که 5 مین وقت کم آوردم و مجبور شدم دوتا تستای چارت رو شانسی بزنم همه چی اوکی بود پارت دوم ریاضی رو هم که 10 مین وفت اضافه آوردم
    اما وربال چون تمرکزم گذاشته بودم رو دو قسمت دیگه اصلا وقت نکردم ریدینگ هاشو بخونم و 3/2 ریدینگ ها رو شانسی زدم خداییش وقتش خیلی کمه
    رایتینگ هم که معمولی بود بسبتا خوب نوشتم امید دارم 4 بشم
    به نظر من اگه کسی میخواد تو وربال موفق باشه دیکشنری کاپلان (کتاب ورژن قدیمی) کافیه و اینکه رو تند خونی متن کار کنین
    راستی کسی میدونی واسه دانشگاهای تاپ 10 میانگین نمره وربال واسه revised GRE چنده؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

هر رشته اي داريد چه فني چه غير فني براي لغت ديگه لغت به تنهايي خواندن مفيد نيست . بالاي برخي ريدينگ ها نوشته بود كه از چه مرجعي مثلا يكيش مال يك مجله سال 2003 بود پس اگر وقت داريد شروع كنيد به خوندن منابع معتبر اينترنتي كه علمي باشند.
    همه چيز رو دوستان گفتن منم فقط يك توصيه و ديگر هيچ- در مورد رياضي: بيگ بوك چون داراي نكات تريكي هستش باعث ميشه دقتتون بالا بره و به چيزايي توجه كنيد كه تو سوالات سخت و جنرال كه راه حل سخته به چشم نخورن. بنظر من تا ميتونيد دستتون رو تو زدن اينجور تستها راه بندازيد. حتي يكي از سوالات بيگ امروز تكراري اومده بود. اما در كل سطح امتحان بالا رفته.علاوه بر Barrons ,ETS‌ كتاب Cracking the GRE و Nova2008‌ رو مرور كنيد . شايد توضيحاتشون سختو ملال انگيز به نظر بياد اما تمرين تنها كليد نمره ي 800 هست. موفق باشيد.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

سلام من امروز امتحان دادم و 2 نصیحت :

1. حتما متن Reading زیاد بخونید . امروز تو اون وقت کم کلی سوال ریدینگ نسبتا سخت داشت
    2.ریاضی رو به حال خودش نگذارید و حتما کار کنید . ریاضیش داره هر دفعه سخت تر میشه و دقت بالایی لازم داره .

مرسی

دوستان یه سوال ! ترتیب سوالا یا گزینه های دفترچه ها مگه با هم فرق نداشت؟ یه دختر پسره جلوی من بودن از اول تا آخر مشورتی زدن مراقب هم انگار نه انگار!

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین