سلام دوست گرامی

من متوجه نمیشم ..اگه به قول خودتون معدل خوب و نمره زبان خوب دارید...حالا چرا پاکستان؟؟؟

من قصد ندارم بگم که این دانشگاههای این کشور خوب نیستن..فقط میخوام بگم شما شرایطط رو بیا توی موضوعات شانس پذیرش برای بچه ها مطرح کن شاید گزینه های بهتری هم داشته باشید...
حیفه که اگر رزومه خوبی داری برای جاهای بهتر اقدام نکنید...

من چند تا از بچه ها رو میشناسم خارج از این فروم البته....اونها با رزومه های خیلی معمولی در دانشگاههای کشور های بهتر از پاکستان بورس گرفتن....شاید یکم سخت باشه و زمان ببره ولی عوضش میری یه جای بهتر...

حیفه بازهم تلاش کن انشاالله بهترین جا بورس بگیرید...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamdassan نمایش پست ها
آقایان سلام به همتون. میشه لطفا بریم سر وقت هزینه هاش؟ هزینه دانشگاهاش چطوره؟ البته میدونم سوال ام کلیه و بستگی به رشته و شهر و دانشگاه و مقطع داره . اما کلا مثلا نسبت به هند ارزونتره؟

الان که دارم این پست رو مینویسم ده دقیقه است که ثبت نام کردم و کل تاپیک هارو دونه به دونه خوندم. والا بخدا منم دوست ندارم برم چون بله 1-برای ایرانی افت داره 2-خطرناکه 3-خیلی رنکینگ هاش افتضاح هست ولی چه کنم که هیچکدوم از تقاضاهای بورس من در آلمان پذیرفته نشد. انقدر حالم بده که عکس هندی ها و چینی ها رو توی دانشگاه های آلمان و آمریکا و کشورهای دیگه میبینم مثل نژادپرست ها فحش میدم (البته بیشتر به خودم فحش میدم که با وجود معدل خوب و نمره زبان خوب، چرا انقدر بورس سخت شد واسه من بدبخت)
هر کس اطلاع داره لطفا بگه ما چقدر هزینه کنیم؟ امروز زنگ زدم به یه خانم دکتره تو پاکستان باهاش صحبت کردم التماس کردم منو بعنوان دانشجو phd قبول کنه. گفت سه چهار روز دیگه جواب میدم. اگه قبول کنه من چقدر باید پول بذارم کنار. ضمنا دانشگاهی که من زنگ زدم دانشگاه سند هست sindh.