صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 115 , از مجموع 115

موضوع: تحصیل در پاکستان | وضعیت زندگی | هزینه ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پاکستان | وضعیت زندگی | هزینه ها و مسائل مرتبط

سلام
    با عرض خسته نباشید خدمت بچه ها اپلای بورد
    من میخوام واسه پذیرش اثدام کنم رشته دندان پزشکی برای لاهور یا اسلام اباد اقدام کنم . یکی از اشنا ها اسلام اباده از ش اطلاعات گرفتم . ولی اگه کسی تحصیل کرده یا مشغول به تحصیل بیشتر منو راهنمایی بکنه
    درباره ازمون sat میخوام اطلاعات بگیرم
    سفارت پاکستان تو ایران اطلاعاتش کامله ؟ من واسه هفته اینده دارم میرم سفارت
    این شماره تلگرامه ##########
    مرسی از لطف دوستان
    ویرایش توسط maxi1 : January 6th, 2018 در ساعت 08:04 PM دلیل: حذف اطلاعات تماس

Junior Member

سلام. بله هر سوالی داشتید اونجا بطور کامل به جوابتون می رسید. من شخصا اگه به گذشته برگردم در پاکستان تحصیل نخواهم کرد ولی خود دانی. به پاکستان برید خیلی چیزا رو تو همون ماه های اول می فهمید. در مورد ازمون sat هم به سایت این ازمون مراجعه کنید و تمام جزییاتش رو مطالعه کنید به جواب می رسید.امیدوارم سفر خوبی داشته باشی. موفق باشی

Junior Member

ببخشد دوست عزیز منظورتون از امتحات بورد ،همون آزمون ارزشیابی هست ??و با توجه به اینکه طول دوره 5ساله هست و پاکستان جز رده متوسط می باشد .برای ارزشیابی مدارک چه مسایل و مشکلاتی وجود دارد.ممنون اگه راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maileatr نمایش پست ها
    بله. مدرک داروسازی پاکستان در ایران معتبره ولی در رده بندی سطح سه هست و شما بعد از فارغ التحصیلی طبق قوانین حال حاضر در ایران باید ازمون بورد رو قبول بشی و هزینه ی ۱۳ میلیون هم پرداخت کنی تا مدرکت در ایران ارزیابی بشه. امکان انتقالی در حین تحصیل هم خیلی سخته و نیازمند پاس کردن ۲ سال تحصیلی است و نهایتا باید فقط به دانشگاههای بین الملل با هزینه های بالا انتقالی بگیری و از صفر هم شروع کنی که به نظر من هدر دادن عمر و سرمایست.

من نمی دونم وضع زبان شما چطوره ولی در هر حال همانند ایران در هر شهری کلاس های اموزشی خصوصی وجود داره ولی فقط به انگلیسی یا اردو موجوده و کلا فارسی رو از ذهنت خارج کن. من شهرای دیگه رو اطلاع ندارم ولی سیستم اموزشی در لاهور سالیانست و شما تا حدود یکسال نه امتحانی داری و نه ازمونی و فقط باید در کلاس ها حضور پیدا کنی. پیشنهاد من اینه که اگر سیستم دانشگاه مورد نظر شما سالی واحدیه در اولین فرصت ثبت نام کن و در طول سال تحصیلی به کلاس های اموزش زبان هم برو تا وقتت هدر نره. چون علنا سال اول فقط کلاس رفتنه و هیچ مسیولیت خاصی به گردن دانشجو نیست. ضمنا تحت فشار محیط احساس نیاز بیشتره و یادگیری زبان هم سریع تر میسر خواهد بود.

من امسال فارغ التحصیل شدم و چند روزی هست که برگشتم ایران ولی دوستانم در لاهور هستن و می تونن راهنماییت کنن. الان در لاهور تقریبا ۲۰ دانشجو در داروسازی مشغول به تحصیل هستن.

شما در انتخاب یک کشور بیگانه به هیچ کس دل نبند چون اگه نتونی زندگی مستقلی رو تحمل کنی اصلا خارج رفتن بی فایدست. علاوه بر این فقط چند هفته ی اول سخته و بلافاصله دوستان ایرانی و خارجی دور و برت رو می گیرن و دیگه نیازی به داییت هم نخواهی داشت. معیارهات واسه خارج رفتن چیه؟ چرا می خوای این رشته رو بخونی؟ چرا انتخاب اولت هند و پاکستانه؟ چرا روی کشورهای دیگه فکر نمی کنی؟اینا رو واسم باز کن تا بهتر راهنماییت کنم.
    دوباره ببخشید .داروسازی دانشگاه لاهور امتحان ورودی داره و شرایطش چیه تو سایت خیلی مبهم توضیح داده.کسی از دوستان لاهور هست که بتونه جواب دقیق بده .
    ویرایش توسط maxi1 : January 7th, 2018 در ساعت 01:45 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

سلام
    به صورت مستقیم هم براتو پیغام دادم منتها نمیدونم درست میرسه یا نه ، برای اطمینان اینجام میزنم.
    برای تحصیل در داروسازی دانشگاه پنجاب خدمتتون سوال داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید.
    متشکرم

سلام
    شرایط تحصیل داروسازی کراچی چی هست؟

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)