صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 115

موضوع: تحصیل در پاکستان | وضعیت زندگی | هزینه ها و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پاکستان

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    آقا من امروز به استادم گفتم می خوام تو کشور لوکزامبورگ(یکی از بالاترین سرانه ها در دنیا رو داره) درس بخونم بهم برگشت گفت این جا بد نیست ولی سعی کن بری جای بهتری بخونی که وقتی برگشتی برات مشکل نشه. این رو در نظر داشته باش که این کشور از همه لحاظ از پاکستان بهتر بود(نظر شخصی هست) حالا خودت ببین به شما چی میگن.
    دوست من قصد بی احترمی ندارم ولی یکم بی انصافیه اگه شما لوکزامبورگ رو با پاکستان مقایسه کنی! لوکزامبورگ حداقلش اینه که جر کشورهای EU حساب میشه...سرانه بالایی داره همون جور که خودتون اشاره کردید...ولی پاکستان...
    البته من هم در مورد کراچی تعریف شنیدم ولی باز هم به نظر من بی گدار به آب نزن که مشکل بعضی دوستانی که رفتن از ایران به صرف اینکه فقط رفته باشند و بعد هم از تصمیم خودشون پشیمون شدند رو نداشته باشی
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    خودتون رو به کشتن ندید. بدترین کشور دنیا پاکستانه با آدم های مذهبی افراطی. شاید سال 67 به اندازه امروز بد نبود ولی با گسترش اسلامگرایی جهنم بهتر از پاکستانه..
    البته اسلامگرایی افراطی
    کاملا همین طوره...
    به هر حال این لینک رو یک نگاه بندازی بد نیست، جهت اطلاع خودت
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست من قصد بی احترمی ندارم ولی یکم بی انصافیه اگه شما لوکزامبورگ رو با پاکستان مقایسه کنی! لوکزامبورگ حداقلش اینه که جر کشورهای EU حساب میشه...سرانه بالایی داره همون جور که خودتون اشاره کردید...ولی پاکستان...
    البته من هم در مورد کراچی تعریف شنیدم ولی باز هم به نظر من بی گدار به آب نزن که مشکل بعضی دوستانی که رفتن از ایران به صرف اینکه فقط رفته باشند و بعد هم از تصمیم خودشون پشیمون شدند رو نداشته باشی
    بله شما درست می فرمایین، من تنها قصد داشتم وضعیت موجود و دیدگاه مردم در ذهن ایشون نقش ببنده وگرنه لوکزامبورگ اصلا قابل قیاس با پاکستان نیست و هنوز هم یکی از گزینه هام است.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

جمع بندي:

قبلتر يه بار گفتم پاكستان واقعا خطرناكه مخصوصا اگر خانم باشيد كه رسما هيولاتر از اين كشور وجود نداره ديگه...بوركينافاسو بهتره جدا!ايراني و شيعه ستيز هم كه هستند...مدركشون هم كه اعتباري نداره در دنيا...در چشم آشنا و فاميل هم كه وجهه نداره پاكستان...بعد يه چيزي لوكزامبورگ؟!شوخي مي فرماييد....كويت و قطر و امارات و اينها كه خيلي بهترن.چه كاريه حالا پاكستان؟!...توجه داشته باشيد كه ضريب امنيت افغانستان خيلي بهتر از پاكستانه!

(بار الها فرداست كه يه موضوع تحصيل در گينه ي بيسائو هم زده بشه! برس به داد ما!)
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member shamakhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران -نقشه برداری

تمام تفکرات ما در مورد پاکستان فقط در ایالت های بلوچستان و وزیرستان می باشد . لازم است عرض کنم بنده از دانشگاه University of the Punjab دیدن کردم بسیار دیدنی بود و این دانشگاه از سال 1882 ساخته شده است . جهت اطلاع می توانید از این لینک بازدید کنید. http://www.pu.edu.pk/ .

رشته و دانشگاه
    عمران -نقشه برداری

در رنکینگ عنوان شده سایت http://www.4icu.org این دانشگاه 1156 می باشد . وجالب است بدانید این دانشگاه در 5 منطقه مختلف پاکستان شعبه داشته و هم از نظر پزشکی و غیر پزشکی مورد تایید وزارت علوم می باشد . البته برای ورود به این دانشگاه باید امتحان وروردی داده شود و زبان تدریس در آن انگلیسی می باشد .

رشته و دانشگاه
    عمران -نقشه برداری

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    سلام
    ÷اکستان با بچه های شیعه وغالبا ایرانی ها مشکلات دارن در حد اینکه بگیرن بکشن آدمو...که کم هم نیست این مدل کارها(اینها سیل که اومده بود توکشور خودشون تو همون سیل برا هم بمب میذاشتن)
    برادران وهابی وسرویسهای جاسوسی هم بسیار بسیار فعال هستن.
    در ضمن معمولما به ایارنی ها هم ویزا نمیدن.
    بعد جدا جدا شما فکر میکنی بری اونجا دکتر بشی کار هم بعدش پیدا میکنی آیا؟
    کی میگه ویزا نمی دهند . کافی است بروید زاهدان و از طرق راه آهن فقط با گرفتن بلیط وارد پاکستان شوید . به راحتی رفتن به ارمنستان .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics and Mathematics-Undergraduate

در وضعیت فعلی ایران خیلی ها فقط می خوان برن و جاش مهم نیست ولی اگه طرف عاقل باشه یکم بیشتر سعی می کنه و یه جای بهتر میره...البته پاکستان رو مثلا به عنوان مثال به کار میبرن..(مثلا از یکی بپرسین ایران خوبه؟میگه آدم پاکستان یا افعانستان باشه ولی ایران نباشه)...ولی پاکستان فکر نمیکنم کسی که عقل داشته باشه بره...
    با هرچرت و پرتی که تا الآن گفتم مخالفم!!!

رشته و دانشگاه
    عمران -نقشه برداری

مخلص کلام پاکستان از هندی که ایرانی ها را زیر سئوال برده بهتر نباشه کمتر نیست اون هم با هزینه بسیار کم زندگی که یک منزل دربست مبله در لاهور مرکز ایالت پنجاب فقط 33000 روپیه پاکستان این هم لینکش http://lahore.olx.com.pk/1-kanal-bra...-iid-311860498 .(یک روپیه حدود 13 تومان). هزینه تحصیل در پاکستان سالانه بیش از 2000 دلار نمی باشد . لازم بذکر است تحصیل در اون کشور به زبان انگلیسی و باید یک دوره زبان 3 ماهه زبان را با 350 دلار می توان فراگرفت . از همه مهم تر بورسیه تحصیلی کشور پاکستان سالانه میباشد و در بین دانشگاه ها برای جذب دانشجویان مستعد بین المللی نیز قابل پرداخت است .

حالا خودتان قضاوت کنید .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamakhar نمایش پست ها
    تمام تفکرات ما در مورد پاکستان فقط در ایالت های بلوچستان و وزیرستان می باشد . لازم است عرض کنم بنده از دانشگاه University of the Punjab دیدن کردم بسیار دیدنی بود و این دانشگاه از سال 1882 ساخته شده است . جهت اطلاع می توانید از این لینک بازدید کنید. http://www.pu.edu.pk/ .
    پس شما در واقع شیفته ی معماری و ظاهر این دانشگاه شدی! عجب!
    میدونید بیشترین آمار دزدی مال همین پاکستانیهاست. من از خود یک پاکستانی شنیدم که حتی جرعت ندارن کتشون یا ساعتشون رو چند دقیقه یک جا بذارن!
    درنهایت تصمیم با خود شماست. رفتن از ایران حالا به هر جایی...............

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)