صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 223

موضوع: مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها

آیلتس عزیز شنیدم ارشد تو چین 3 ساله ؟درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    آیلتس عزیز شنیدم ارشد تو چین 3 ساله ؟درسته؟
    خیلی نمیشه اظهار نظری روی این مورد انجام داد!! بستگی به دانشگاه و رشته تحصیلی و تعداد متقاضیان اون رشته داره اما در بیشتر دانشگاهها حدود 2.5 تا 3 سال است.
    اما بطور مثال دانشگاههایی هستند که دوره 2 ساله را هم ارائه می دهند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

با تشکراز آیلتس که واقعا معلومات و دلسوزیهاش مشخصه.آیلتس جان میشه اسم دانشگاه های شهر نانجینگ و وهان و دالیهن که ارشد توشوت 2 ساله وبه انگیلیسی هم هست ارایه بده(رشته مدیریت)مرسیییی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    با تشکراز آیلتس که واقعا معلومات و دلسوزیهاش مشخصه.آیلتس جان میشه اسم دانشگاه های شهر نانجینگ و وهان و دالیهن که ارشد توشوت 2 ساله وبه انگیلیسی هم هست ارایه بده(رشته مدیریت)مرسیییی
    خواهش میکنم. شما برای مدیریت در این دو شهر می توانید روی دانشگاه Hust , ccnu , wutدر شهر ووهان دانشگاه Dalian maritime university البته خیلی رنک نداره اما مدیریت بازرگانی را با 28000 یوان 2 ساله ارائه میکنه. و دانشگاه NUAA در نانجینگ 2.5 ساله ارائه میکنه. البته هستند دانشگاهایی در بیجینگ و شانگهای اما هزینه وحشتناک 70000 یوان سالیانه اخذ می کنند.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

لطفا اگه كسي شهر ووهان الان در حال درس خوندنه، كمي در مورد شهر و دانشگاهش بگه؟
    ویرایش توسط FanTasTic : October 15th, 2012 در ساعت 10:41 AM دلیل: حذف متن خطابی
    کربلایم آرزوست...

Banned

یکی از دوستان من بعد از یک سال در چین بودن الان داره به هر دری میزنه در یکی از دانشگاه های متوسط الحال در یک کشور نه چندان خوب در اروپا پذیرش بگیره وقتی ازش میپرسم چرا میگه صد رحمت به دانشگاه های خوب خودمون(نه همشون)
    شکایت فراوان از سطح علمی پایین و سیستم شب امتحان محوری خودمون . و مهم تر از همه این بنده خدا همزمان دکترا رو در امیرکبیر هم قبول شد اما در اثر تلقین های غلط موسسات رفت چین الان روز و شب بهشون بدو بیراه میگه. میگه دانشجویی که توی دانشگاه خودمون هست میبینم حتی همین رشته رو در یکی از دانشگاه های متوسط به پایین داخلی هم نیاورده بعد من باید برم بشینم از یک جا با اون مدرک بگیرم.
    البته از اوضاع امکانات شهر هم ناراضیه. ظاهرا موسسه قرار بوده از تسینگ براش پذیرش بگیره که بعد از کلی رفت و امد گفته یک جای بهتر برات پیدا کردیم.و آخر هم شد این!
    البته دوستان ووهان نشین الان دوباره دچار خود هیپنوتیزمی نشند ها که نه ووهان به نظرم از پکن بهتره.
    ویرایش توسط FanTasTic : October 15th, 2012 در ساعت 10:42 AM دلیل: حذف متن خطابی

ApplyAbroad Senior Veteran

Lightbulb پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها

درود

دوستان عزیز لطف کنین تنها به مباحثه و نقد مسائل بپردازین و از مجادلات دو جانبه و یا نقد طرفین و به کار بردن عبارات تنش برانگیز خودداری نمایید .

ارسال های نامرتبط حذف شد لذا خواهشمندم رعایت نمایید .

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    یکی از دوستان من بعد از یک سال در چین بودن الان داره به هر دری میزنه در یکی از دانشگاه های متوسط الحال در یک کشور نه چندان خوب در اروپا پذیرش بگیره وقتی ازش میپرسم چرا میگه صد رحمت به دانشگاه های خوب خودمون(نه همشون)
    شکایت فراوان از سطح علمی پایین و سیستم شب امتحان محوری خودمون . و مهم تر از همه این بنده خدا همزمان دکترا رو در امیرکبیر هم قبول شد اما در اثر تلقین های غلط موسسات رفت چین الان روز و شب بهشون بدو بیراه میگه. میگه دانشجویی که توی دانشگاه خودمون هست میبینم حتی همین رشته رو در یکی از دانشگاه های متوسط به پایین داخلی هم نیاورده بعد من باید برم بشینم از یک جا با اون مدرک بگیرم.
    البته از اوضاع امکانات شهر هم ناراضیه. ظاهرا موسسه قرار بوده از تسینگ براش پذیرش بگیره که بعد از کلی رفت و امد گفته یک جای بهتر برات پیدا کردیم.و آخر هم شد این!
    البته دوستان ووهان نشین الان دوباره دچار خود هیپنوتیزمی نشند ها که نه ووهان به نظرم از پکن بهتره.
    این نظرات جز اینکه راه به جایی نمی بره خود شما را هم دچار دگم گرایی میکنه. اگر دوست شما از شریف و امیر کبیر و .... بوده چرا باید میومده چین؟!!! اصلاً چرا به اروپا چرا به امریکا فکر نمی کرده؟؟ در ضمن خیلی ها که از ایران اومدند اینجا اکثراً 90% فرغ التحصیل ازاد و یا سراسری شهرستان هستند. من نمیدونم اینکه دوستتتون می فرمایند از امکانات ناراضی هست چیه؟؟؟ مثلاً لابراتور خوب ندارن!! مقاله نمی تونن بدهند!!! استادها سطح علمیشون پایینه!!! به چی؟ اینجا بزرگترین مشکل فقط زبان انگلیسی هست که به نظرم دوستان خودمم که در اروپا هستند (شهرهای کوچک المان، نروژ ، اسپانیا و ایتالیا) به انگلیسی تسلط ندارند بنابراین باید زبان اون کشور رو فرا گرفت شاید دوس عزیز شما از این موضوع نگران بوده. من خودم رفتار و عملکرد موسسات رو قبول ندارم!! اما ادمی که دکتری در امیر کبیر قبول میشه باید گول اینها رو بخوره!!! اینجا ایرانی به نسبت روسیه و اروپای شرق بیشتر داره حالا شما ببین اینها برگشتند یا نه!!! توصیه میکنم شما هم راه دوستت رو نری.

Junior Member

دوستان عزیز خواهشاً از این بحثهای حاشیه‌ای نکنید،الان قیمت یوان بیشتر از ۵۵۰ تومانه،شما اگه یک وعده غذا در بدترین جا اطراف دانشگاه ما بخورید ۱۰ یوان هست به بالا یعنی‌ می‌شه معادله ۱۲۰۰۰ تومن واسه فقط ۲ وعده غذا واسه یه ذره نودل.خوابگاه ۱ نفره ماهی‌ ۱۰۰۰ یوان در ماه معادله ۵۵۰۰۰۰ تومن+اون ۳۶۰۰۰۰ تومن تومن پول ۲ وعده غذا =۹۱۰۰۰۰ تومن،حداقل شهریه ۳۰۰۰۰ یوان معادله ۱۷۵۰۰۰۰۰ هزار تومن.حداقل ۵۰۰ آون هزینه‌های جانبی در ماه معادله ۲۷۵۰۰۰ تومن.پس با یه حساب سر انگشتی هزینهٔ ماهیانه ۱۱۰۰۰۰۰ تومن.من که دارم کارای انتقالیمو درست می‌کنم.دوستانی که توانایشو دارن واسشون آرزوی موفقیت و سر بلندی می‌کنم.اینجا خوب بود با یوان ۱۸۶ که ما امدیم.البته الان که این پستو میزارم فردا ممکن یوان ۶۰۰ هم رعد کرده باشه.تمام بچه‌های که از ایران هستیم از تو اتقمن نمی‌تونیم بیایم بیرون بخاطر این وضعیت.بد تعدادی از دوستان اومدن اینجا صحبت از رنک دانشگاهو زبان انگلیسی‌ می‌کنن.کاش ماهم دلمون خوش بود میشستیم در مورد گول و بلبل صحبت میکردیم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1361 نمایش پست ها
    دوستان عزیز خواهشاً از این بحثهای حاشیه‌ای نکنید،الان قیمت یوان بیشتر از ۵۵۰ تومانه،شما اگه یک وعده غذا در بدترین جا اطراف دانشگاه ما بخورید ۱۰ یوان هست به بالا یعنی‌ می‌شه معادله ۱۲۰۰۰ تومن واسه فقط ۲ وعده غذا واسه یه ذره نودل.خوابگاه ۱ نفره ماهی‌ ۱۰۰۰ یوان در ماه معادله ۵۵۰۰۰۰ تومن+اون ۳۶۰۰۰۰ تومن تومن پول ۲ وعده غذا =۹۱۰۰۰۰ تومن،حداقل شهریه ۳۰۰۰۰ یوان معادله ۱۷۵۰۰۰۰۰ هزار تومن.حداقل ۵۰۰ آون هزینه‌های جانبی در ماه معادله ۲۷۵۰۰۰ تومن.پس با یه حساب سر انگشتی هزینهٔ ماهیانه ۱۱۰۰۰۰۰ تومن.من که دارم کارای انتقالیمو درست می‌کنم.دوستانی که توانایشو دارن واسشون آرزوی موفقیت و سر بلندی می‌کنم.اینجا خوب بود با یوان ۱۸۶ که ما امدیم.البته الان که این پستو میزارم فردا ممکن یوان ۶۰۰ هم رعد کرده باشه.تمام بچه‌های که از ایران هستیم از تو اتقمن نمی‌تونیم بیایم بیرون بخاطر این وضعیت.بد تعدادی از دوستان اومدن اینجا صحبت از رنک دانشگاهو زبان انگلیسی‌ می‌کنن.کاش ماهم دلمون خوش بود میشستیم در مورد گول و بلبل صحبت میکردیم.
    خب برید یه جای ارزون تر . یه شهر ارزون مثل نانجینگ یا ووهان یا ......
    خیلی نرخ ها پایین تر از اینی هست که نوشتید برای اونجاها. احتمالا باید پکن یا شانگهای باشید.
    اونطوری که من امروز از یکی از اساتیدمون که قبلا مدیر قسمتی در وزارت خونه بود میگفت عمدتا این نوع دانشجوها که تقاضای انتقال دارند اگر فرزند اعضای هیئت علمی باشند که میفرستیم همون دانشگاه والدینشون. اگر هم نه که رده ب-ب به پایین.(جهت اطلاع عرض کردم چون کسی خواسته بود براش بپرسم)
    رده ب-ب هم که میدونید دیگه مثلا الان دانشگاه سیستان رده الف-ج هست.تهران الف-الف .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)