صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 223

موضوع: مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    خب برید یه جای ارزون تر . یه شهر ارزون مثل نانجینگ یا ووهان یا ......
    خیلی نرخ ها پایین تر از اینی هست که نوشتید برای اونجاها. احتمالا باید پکن یا شانگهای باشید.
    اونطوری که من امروز از یکی از اساتیدمون که قبلا مدیر قسمتی در وزارت خونه بود میگفت عمدتا این نوع دانشجوها که تقاضای انتقال دارند اگر فرزند اعضای هیئت علمی باشند که میفرستیم همون دانشگاه والدینشون. اگر هم نه که رده ب-ب به پایین.(جهت اطلاع عرض کردم چون کسی خواسته بود براش بپرسم)
    رده ب-ب هم که میدونید دیگه مثلا الان دانشگاه سیستان رده الف-ج هست.تهران الف-الف .
    عزیزم من شهر ووهان هستم.من تعجب می‌کنم یعنی‌ انقد سخته سر زدن به سایت دانشگاه ها.دیگه قیمت شهریه و خوابگاهو که دیگه تو سایت دانشگاها زده.واسه دانشگاه ما حداقل شهریه ۲۸۰۰۰ یوان واسه دوره مستر هستش،دکترا ۳۳۰۰۰ یوان واسه رشته‌های مهندسی‌.خوابگاهم ماهی‌ ۱۰۰۰ یوان برای هر نفر.خرج ماهیانه هم غیر از همهٔ اینا اگه فک کردید در ووهان کمتر از ۱۰۰۰ یوان هستش در ماه،اشتباه بس بزرگیو مرتکب شدید.۱۰۰۰ یوان در ماه واسه خورد و خوراک و هزینه‌های جانبی یعنی‌ از تو محیط دانشگاهم تکون نخوری.هیچ جارو نری ببینی‌.هیچ تفریحی نکنی‌.فقط بری سر کلاسو برگردی تو اتاقت.کاری که دانشجوهای ایرانی‌ فعلا با اون دلار مرجع قبلی‌ که بهشون دادن دارن اینجا می‌کنن.اونم که قطع شد.قیمت غذا تو دانشگاه ما از ۱۰ یوان شروع می‌شه.من اینارو بهت گفتم تا ببینم منظورت از ووهان همینجای که من هستم یا شاید بعضی‌ دوستان داخل ایران از ووهان دیگی‌ هم خبر دارن که ما ازش بی‌ اطلاع هستیم.البته با توجه به مؤسسات کلاه برداری که داخل ایران هستن هم انتظار بیشتر از این نمی‌شه داشت.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1361 نمایش پست ها
    عزیزم من شهر ووهان هستم.من تعجب می‌کنم یعنی‌ انقد سخته سر زدن به سایت دانشگاه ها.دیگه قیمت شهریه و خوابگاهو که دیگه تو سایت دانشگاها زده.واسه دانشگاه ما حداقل شهریه ۲۸۰۰۰ یوان واسه دوره مستر هستش،دکترا ۳۳۰۰۰ یوان واسه رشته‌های مهندسی‌.خوابگاهم ماهی‌ ۱۰۰۰ یوان برای هر نفر.خرج ماهیانه هم غیر از همهٔ اینا اگه فک کردید در ووهان کمتر از ۱۰۰۰ یوان هستش در ماه،اشتباه بس بزرگیو مرتکب شدید.۱۰۰۰ یوان در ماه واسه خورد و خوراک و هزینه‌های جانبی یعنی‌ از تو محیط دانشگاهم تکون نخوری.هیچ جارو نری ببینی‌.هیچ تفریحی نکنی‌.فقط بری سر کلاسو برگردی تو اتاقت.کاری که دانشجوهای ایرانی‌ فعلا با اون دلار مرجع قبلی‌ که بهشون دادن دارن اینجا می‌کنن.اونم که قطع شد.قیمت غذا تو دانشگاه ما از ۱۰ یوان شروع می‌شه.من اینارو بهت گفتم تا ببینم منظورت از ووهان همینجای که من هستم یا شاید بعضی‌ دوستان داخل ایران از ووهان دیگی‌ هم خبر دارن که ما ازش بی‌ اطلاع هستیم.البته با توجه به مؤسسات کلاه برداری که داخل ایران هستن هم انتظار بیشتر از این نمی‌شه داشت.
    ممنون از راهنماييت
    كدوم دانشگاه ووهان هستي؟ قضيه بورس تحصيل رايگان چيه؟
    کربلایم آرزوست...

Banned

یکمی رلکس.
    ببین امیری جان هزینه رو من که متخصص چیین نیستم نمیدونم چطوری هست . اما تا اونجا که توی سایت کثلا خود دانشگاه تسینگ هوا نوشته برای اونجا از 4 تا 6 هزار هست.
    برای جایی مثل نانجینگ هم 2500 هست نه بیشتر. حالا نمیدونم ووهان چطوریه. اتفاقا یکی از همین دوستان فروم هم که خودش در نانجینگ هست هزینه ماهیانه رو در حالت کم 150 دلار در ماه به شرط زندگی در خوابگاه قید کرده بود که اونو دیگه چون یکی از دوستان خارج از نت خودم اونجا هست تایید میکنه. دیگه اینکه کسی با 150 بسازه یا با 1500 بستگی به توانایی مالی و ... داره که خب فرد به فرد و جیب به جیب میتونه متفاوت باشه.
    در هر صورت موفق باشید.
    من چهارشنبه هم وزارت علوم بودم سیلی از دانشجویان هند و چین در حال تقاضا دادن بودند. اگر میخوایید تقاضاتون رو هم بدید عجله کنید چون مسئول اون قسمت داشت به یک بنده خدایی توضیح میداد که دانشگاه های مورد نظر برای جایابی محدود هستند و هر دانشگاهی حاضر نیست بپذیره و هرچقدر ظرفیت ها پر بشند سختتر میتونید کارتون رو انجام بدید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

سلام دوستان چند سوال داشتم 1.حداقل هزینه ارشد به زبان انگلیسی سالی 26000 یوان است یا کل دوره 26000 یوان می شه؟خواهشا دقیق بگید و2. ارزانترین دانشگاه ها در ارشد شهر وهان و نانجینگ که ارشد 2 ساله ارایه میکنند نام ببرید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند سوال داشتم 1.حداقل هزینه ارشد به زبان انگلیسی سالی 26000 یوان است یا کل دوره 26000 یوان می شه؟خواهشا دقیق بگید و2. ارزانترین دانشگاه ها در ارشد شهر وهان و نانجینگ که ارشد 2 ساله ارایه میکنند نام ببرید
    1- سالی 26000 یوان.
    2- تنها دانشگاه HUST در ووهان >>> 2 ساله دارد.
    دانشگاههای صنعتی ووهان و هوافضا نانجینگ 2.5 ساله است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه تحصیل در چین یا مالزی

چی داری مگی مالزی دیگه خیلی جواد شده ... دیگه هیچ جا و اسش تره هم خورد نمی کنه
    بهتر فکر یه دانشگاه جهانی باشید.
    چین الان اینطوریه اما فیلیپینو نمی دونم و شک داره چیز مالی باشه اما رنکینگشو با QS باید چک کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezah_8240 نمایش پست ها
    چی داری مگی مالزی دیگه خیلی جواد شده ... دیگه هیچ جا و اسش تره هم خورد نمی کنه
    بهتر فکر یه دانشگاه جهانی باشید.
    چین الان اینطوریه اما فیلیپینو نمی دونم و شک داره چیز مالی باشه اما رنکینگشو با QS باید چک کرد

یادمه ۲ ساله پیش که خواهرم رفتن مالزی رینگیت مالزی ۳۷۰ تومن بود،الان یوان چین ۶۰۰ تومن هستش.در ضمن ساله پیش یکی‌ از دوستانه بنده از UKMمالزی به دانشگاه MONASH استرالیا مشرّف شدن با بورسیه فول برای دکترا.یادم باشه این سری باهاش حرف زدم بهش بگم بابا جواد چرا جهانی‌ فک نکردی!!!!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

یادمه ۲ ساله پیش که خواهرم رفتن مالزی رینگیت مالزی ۳۷۰ تومن بود،الان یوان چین ۶۰۰ تومن هستش.در ضمن ساله پیش یکی‌ از دوستانه بنده از UKMمالزی به دانشگاه MONASH استرالیا مشرّف شدن با بورسیه فول برای دکترا.یادم باشه این سری باهاش حرف زدم بهش بگم بابا جواد چرا جهانی‌ فک نکردی!!!!!!!!!!
    اگر قرار بر موارد خاص باشه که من Nتا آدم می شناسم که از غیر انتفاعی و آزاد و هزار جایه دیگه جاهای بهتر مشرف شدن! اا اگر توی دنیای واقعی و فارغ از دوستان و اقوام شما صحبت کنیم، رنکینگ های جهانی، موفقیت خوی چینی های فارغ التحصیل از دانشگاه هاشون، مشارکت دانشگاه های چین توی برنامه های بین المللی و دوره های مشترک نشون می ده گزینه ی بهتری است نسبت به مالزی!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

در کل بنده هم با نظرات جناب سیروس هم عقیده ام در این بخشی که به هر حال دانشگاه در چین زیاده اما اینم انصاف درستی نیست که بخواهیم نظر کلی بدهیم.
    به نظرکم گروه C9 و دانشگاههای شهرهای بیجینگ و شانگهای و چند تا دیگه از موقعیت و جایگاه قوی برخوردارند (امکانات دوره های جوینت و همچنین ازمایشگاه و ریسرچ سنتر مناسب و میشه با همین اساس خیلی از دانشگاههای دنیا رو کنار زده اند بطور خاص بنده این موارد رو در دانشگاه خودم دیده ام.
    امیدوارم مفهموم رو رسانده باشم

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

درود

دانش پژوهان تحصیل کرده مقاطع عالی لطفا قوانین فروم رو مطالعه نمایید . استفاده از هرگونه کلام نامناسب خلاف قوانین فروم می باشد لذا تمامی ارسال های این چنینی حذف خواهند شد . لطفا رعابت نمایید . این باز بنا به دلایلی برخورد خاصی صورت نگرفت در صورت تکرار برخورد جدی تری صورت می گیرد .

دوستان محترم در دنیایی با انبوهی از انسان ها با سلایق و عقاید مختلف زندگی می کنیم بنابراین موظف هستیم که به نظر ها و عقاید همدیگه احترام بگذاریم و تنها موضوع را نقد کنیم نه نظرات همدیگر را ... .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)