صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 223

موضوع: مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

شبنم خانم من تو چین رفتم تا جایی که میدونم فک میکنم دندون به زبان انگلیسی نداشت

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : مقایسه شهرهای مختلف چین | مقایسه چین با سایر کشورها و مسائل مرتبط

آیلتس جان یه عدد حدودی واسه زندگی متاهلی توی شانگهای میدی؟
    بلاخره دانشگاه فودان دکترای رشته ما رو (سیاست بین الملل) به زبان انگلیسی آورده و من مکاتبه که کردم خیلی چشمک زدن که سال دیگه اقدام کن و منم خودم خیلی پختمش . اگر اون بورس 2000 یوانی رو بتونم بگیرم می تونم ماهی 3000 یوان دیگه هم با خودم ببرم، می شه با این چول تو شانگهای زندگی کرد دو نفره؟اینکه فودان کمپوسش مرکز شهر نیست مزیته دیگه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    آیلتس جان یه عدد حدودی واسه زندگی متاهلی توی شانگهای میدی؟
    بلاخره دانشگاه فودان دکترای رشته ما رو (سیاست بین الملل) به زبان انگلیسی آورده و من مکاتبه که کردم خیلی چشمک زدن که سال دیگه اقدام کن و منم خودم خیلی پختمش . اگر اون بورس 2000 یوانی رو بتونم بگیرم می تونم ماهی 3000 یوان دیگه هم با خودم ببرم، می شه با این چول تو شانگهای زندگی کرد دو نفره؟اینکه فودان کمپوسش مرکز شهر نیست مزیته دیگه؟
    خواهش میکنم.
    ملاحظه کنید من خودم که در خوابگاه هستم اما دوستانم در بخش downtwon زندگی میکنند با حدود 3500 تا 4000 تا زندگی خوبی دارند میگم اگر شما خیلی خوب زندگی کنید و از سینما، بازدید از مکانهای خاص، غذا خوردن یک هفته ای در رستوران را در نظر بگیری. خودت که استادی و میدونی که سطح زندگی افراد متفاوته. به هر حال با اون هزینه که شما حساب کردی بله شدنیه. دانشکده مدیریت و بین الملل 2 تا کمپس داره اونی که خارج از شهره در واقع برای رفت و امد کمی وقت گیره اما به هر حال نمیشه خونه رو هم در حومه شهر گرفت هر چند به لحاظ امنیت هیچ مشکلی نیست، منظورم دسترسی به مرکز شهره که کمی سخت خواهد بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    ملاحظه کنید من خودم که در خوابگاه هستم اما دوستانم در بخش downtwon زندگی میکنند با حدود 3500 تا 4000 تا زندگی خوبی دارند میگم اگر شما خیلی خوب زندگی کنید و از سینما، بازدید از مکانهای خاص، غذا خوردن یک هفته ای در رستوران را در نظر بگیری. خودت که استادی و میدونی که سطح زندگی افراد متفاوته. به هر حال با اون هزینه که شما حساب کردی بله شدنیه. دانشکده مدیریت و بین الملل 2 تا کمپس داره اونی که خارج از شهره در واقع برای رفت و امد کمی وقت گیره اما به هر حال نمیشه خونه رو هم در حومه شهر گرفت هر چند به لحاظ امنیت هیچ مشکلی نیست، منظورم دسترسی به مرکز شهره که کمی سخت خواهد بود.
    متشکرم بابت پاسخت. شما خودت تاحالا سمت کمپس اصلی فودان رفتی؟ جیاتونگ می گن دان تاون هست اما فودان از مرکز شهر دور تره. این دانشگاهیای چین که خوابگاه متاهلی برای خارجی ها که ندارن گویا، نه؟
    ن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    متشکرم بابت پاسخت. شما خودت تاحالا سمت کمپس اصلی فودان رفتی؟ جیاتونگ می گن دان تاون هست اما فودان از مرکز شهر دور تره. این دانشگاهیای چین که خوابگاه متاهلی برای خارجی ها که ندارن گویا، نه؟
    ن
    خیر جناب سیروس عزیز. بنده برای فودان نتونستم اون سمت برم. اما دانشگاه فنی (مهندسی مکانیک-صنایع) در نزدیکهای نانجیگ رد هست که یکی از جاهای خوب شانگهای است. خوابگاه متاهلی ندارند اما درخواست بدهید حتماً همکاری می کنند. دیدم دوستانی که متاهلی اومدن و برخی از دانشگاهها شرایط رو فراهم کردند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Khoti نمایش پست ها
    ميشه لطفا لطفاااااا يكي در مورد پزشكي و دندون پزشكي چين با زبون انگليسي اطلاعات بده؟؟ اينكه اعتبارش تو دنيا چطوريه و ميشه براي تخصص به كشورهاي بهتر مثل كانادا و امريكا رفت؟ بهترين دانشگاه پزشكي چيه و هزينه و شرايط ورودش چيه؟؟ توروخدا جواب بدين !!
    لیست کلی دانشگاههای پزشکی رو از اینجا میتونید مشاهده کنید. ضمن اینکه دندونپزشکی بصورت COMBINED چینی- انگلیسی ارائه میشه. در کل این نظر خود منه، شما شاید در اخر با تلاش و همت خودت بتونی به جای خوب بری اما چین برای علوم پزشکی جای مناسبی نیست. اگر فرصتش رو داری به فیلیپین و هند یا اروپای شرق فکر کن.

Junior Member

ielts
    پزشکی در چین خیلی معتبر تر از فیلیپین و یا اروپای شرق است و حتی برای رفتن به امریکا و کانادا گزینه خوبیه . شما برای مثال فیلیپین با چین مقایسه میکنید؟؟؟؟؟؟؟ حتی world ranking دانشگاه هاس قابله مقایسه نیست.من این اطلاعات از رو هوا نمیگم.با تحقیق زیاد میگم.حتی با کسانی که اونجا تحصیل میکنند صحبت کردم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    ielts
    پزشکی در چین خیلی معتبر تر از فیلیپین و یا اروپای شرق است و حتی برای رفتن به امریکا و کانادا گزینه خوبیه . شما برای مثال فیلیپین با چین مقایسه میکنید؟؟؟؟؟؟؟ حتی world ranking دانشگاه هاس قابله مقایسه نیست.من این اطلاعات از رو هوا نمیگم.با تحقیق زیاد میگم.حتی با کسانی که اونجا تحصیل میکنند صحبت کردم.
    دوست عزیز شهریار.
    من رد نکردم!!! اما در مقایسه با شهریه ای که میگیرن خیلی بالاست و ضمن اینکه تاکید من روی هند و اروپای شرق شامل میشه در بعضی از رشته های پزشکی واقعاً سرتر از چین هستند. من خودم اینجا تحصیل میکنم. بعضاً رشته های پزشکی در همه جا از اعتبار بالایی برخوردار نیست. اما اگر شما به کشورهای لهستان ، مجارستان، رومانی تشریف ببرید تا جاهایی که دوستانم هستند از اروپای غربی برای دانشگاههای شرق متقاضیان اقدام میکنند. به هر حال ما اینجا نظر خود را بیان میکنیم تصمیم گیرنده نهایی دوستان هستند.

Junior Member

الان بیشتر از 10 دانشگاه کامل انگلیسی تدریس میکنن در چین و هزینه ها بسته به شهر و ذانشگاه از 30 تا 80 میلیون هست.اگه واسه امریکا یا کانادا کسی میخواد اقدام کنه گزینه خوبیه . البته با تلاش

Junior Member

سلام
    دوستان کسی از شهر ووهان اطلاعاتی داره؟
    هزینه زندگی در ووهان چقدره ؟
    کلا از نظر پیشرفته بودن و امکانات چطور شهری است ؟
    آیا برای زندگی دانشجویی مناسبه ؟
    در مقایسه با شانگهای و پکن از نظر امکانات چطور شهری است ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)